Proč jsou kompresní kalhoty Normatec tak drahé?

 img_0835_optimized

„Proč jsou Normatec tak drahé?“ je nejčastější otázka zákazníků, kteří projeví zájem o jejich koupi."

Kompresní kalhoty Normatec jsou dražší než kalhoty od konkurenčních značek, ale v současné době jsou Normatec opravdu cenově dostupné! Ceny kompresních kalhot Normatec byly před šesti nebo sedmi lety téměř DVOJNÁSOBNÉ. Ale proč jsou stále tak drahé? - Existuje mnoho důvodů:

Návleky Normatec jsou vyrobené z kvalitního materiálu

Návleky Normatec jsou vyrobeny z lékařského materiálu (to znamená, že nezadržují žádné bakterie a jsou velmi odolné). Mají překrývající se komory, a všechny hadice, kterými proudí vzduch jsou skryté uvnitř kalhot a zajištěné tak, aby nedocházelo k úniku vzduchu. Kalhoty mají velmi silné zipy, které vydrží bez problému sílu komprese, takže v průběhu terapie nedojde k jejich rozepnutí. Kromě kalhot Normatec nabízí kvalitní návleky na ruce vhodné pro sportovce, kteří potřebují regenerovat v oblasti horních končetin. Dále na Sport Recovery naleznete návlek na boky pro lepší odvod lymfy do středu těla. 

Řídící jednotka Normatec

1320

Velmi důležitou součástí Normatec je řídící jednotka, která čerpá vzduch do návleků. Řídící jednotka má mnoho kladů, ale její výjimečnost je v její odolnosti a robustnosti. Mnoho zákazníků, kteří sportují používají Normatec v šatnách, doma na pohovce, vlastně kdekoli je to možné. I když na řídící jednotku dáváte pozor může se stát, že spadne z výšky na zem.

Vývojářský tým z Bostonu se snažil docílit toho, aby všechny součástky v řídící jednotce Normatec byly co nejodolnější, od připevnění obrazovky až po to, jak je vnější povrch odpružen pro případ pádu.

Řídící jednotka je velmi jednoduchá na ovládání a displej je velký a přehledný. Na obrazovce si snadno zjistíte, na jakou část se momentálně terapie zaměřuje, jakou sílu komprese máte a jak dlouho bude terapie trvat. S kompresními lymfodrenážními kalhoty Normatec 3 je možné přizpůsobit nejen čas a sílu komprese, ale je možné nastavit čas odpočinku mezi cykly. Na výběr je z režimů Normatec Pulse a Sequential (Sekvenční), se kterými můžete snadno vypnout každou jednotlivou vzduchovou komoru. Dále nabízí funkci lokálního zesílení, která umožňuje zvýšit tlak, anebo čas v určité komoře.

Pokud se chcete dozvědět více o rozdílech mezi Normatec Pulse 2.0 a Normatec Pulse 2.0 PRO, přečtěte si náš článek o porovnání těchto dvou modelů: Jaký je rozdíl mezi Normatec Pulse 2.0 a Normatec Pulse Pro 2.0?

Patentovaný režim Normatec pro tu nejefektivnější regeneraci

V předchozím odstavci byl zmíněn režim Normatec Pulse. Normatec Pulse je dalším příkladem, kterým se kompresní kalhoty Normatec odlišují od ostatních konkurenčních kompresních kalhot. Patentovaný režim Normatec Pulse je vědecky testován a vytvořen tak, aby poskytoval nejvyšší úroveň komprese.

Úrovně komprese Normatec

„Čím silnější komprese, tím lepší“ v tomto případě neplatí. Maximální úroveň tlaku u Normatec je 110 mmHG. Častým argumentem bývá: „Kompresní kalhoty na trhu mají ale mnohem větší intenzitu komprese.“ Ano, konkurenční výrobci kompresních kalhot tvrdí, že kalhoty mají 200-300 mmHg, ale po vyzkoušení zjistíte, že mají téměř stejnou intenzitu komprese jako kompresní kalhoty Normatec.

Větší komprese především neznamená kvalitnější léčba. Výzkum paradoxně ukazuje opak. Především záleží na kombinaci komprese, času této komprese a také na tom, jestli jsou kompresní kalhoty používány k zahřátí svalů nebo k regeneraci. Normatec poskytuje opravdu nejúčinnější intenzitu komprese. A jak již bylo zmíněno, větší intenzita komprese neznamená rychlejší zotavení

Spojení Hyperice a Normatec

Hyperice je celosvětová značka, která je prověřená. Máte tedy jistotu, že pokud se s Vaším přístrojem cokoli stane, nebo jste pouze ztratili nabíječku a potřebujete novou není problém jí zakoupit. Sport Recovery řeší výměny zboží a opravy rozbitých přístrojů za Vás. Proto nás neváhejte s jakýmkoli problémem kontaktovat.  

Na závěr článku je třeba říct, že koupě Normatec je velkou investicí a každý si takovou investici nemůže dovolit. Z tohoto důvodu nabízí Sport Recovery půjčovnu kompresních kalhot Normatec a dalších masážních přístrojů.

Přečtěte si také:

Autor článku: Sport Recovery