Obchodní sdělení

logo_nove__optimized

OBCHODNÍ SDĚLENÍ

Váš partner pro regeneraci, společnost Sport Recovery jako provozovatel E-shopu sportrec.cz vždy postupujeme v souladu s všeobecnými obchodními podmínkami. Níže naleznete ke stažení všechny potřebné dokumenty, které lze stáhnout i ve formátu PDF. 

REKLAMACE

Na našem E-shopu zakoupíte produkty prémiové kvality a značek. Zboží expedujeme okamžitě, jakmile je to možné a snažíme se o Vaši maximální spokojenost. Nevyloučíme však případy, že obdržíte zboží, které považujete za vadné či máte zájem o jeho výměnu nebo vrácení. V těchto ojedinělých případech postupujte dle reklamačního řádu. Pro urychlení Vaší reklamace a Vaše pohodlí, můžete použít námi připravený Reklamační formulář Sport Recovery.

Všechny zásilky jsou pojištěny proti poškození při dopravě. Za škody vzniklé při přepravě odpovídá přepravce. V případě zjevné vady na přepravním obalu zboží nepřebírejte a sepište s dopravcem záznam o škodě. Tuto skutečnost nám, prosím, neprodleně oznamte telefonicky na +420 737 375 290; +420 720 124 837 nebo na email: info@sportrec.cz, abychom mohli rychle expedovat zboží znovu. 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností nám prosím napište na email: info@sportrec.cz nebo volejte na +420 737 375 290; +420 720 124 837

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Formulář pro odstoupení od smlouvy Sport Recovery

 Obchodní podmínky Sport Recovery

Podmínky Ochrany Osobních Údajů Sport Recovery

Reklamační formulář Sport Recovery

Nájemní smlouva vzor

Reklamační řád

Reklamační řád na prodej zboží Tento Reklamační řád společnosti Sport Recovery s. r. o., se ...

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Tyto všeobecné obchodní podmínky (“Podmínky”) společnosti Sport Recover...

Podmínky ochrany osobních údajů

Zásady práce s vašimi údaji Zpracování osobních údajů upravuje zejména nařízení Evropského par...