O nás

logo_nove__optimized

Sport Recovery najdete i na sociálních sítích! 

Jsme Vaším partnerem pro regeneraci od roku 2019!. Naším hlavním cílem je rozšířit povědomí o regeneraci jako takové, o regeneračních pomůckách, nových trendech v regeneraci a zajistit stejné možnosti regenerace jako mají v USA a ostatních zemích světa.

Protože jsme sami sportovci na reprezentační úrovni, víme, že regenerace je velice důležitá součást sportovního procesu, a že bez kvalitní regenerace se nebudou sportovní výkony zlepšovat. 

Během naší existence jsme navázali spolupráci s Českou fotbalovou reprezentací, s Českou ženskou hokejovou reprezentací, s  SK Dynamo České Budějovice, s CrossFit závodnicí Soňou Karáskovou, s MMA zápasnicí Terezou Bledou, s běžkyní a olympioničkou Terezou Hrochovou, s osobními trenéry Martinem Schmiedlem, Dominikem Luksem a Viktorem Pšeničkou, s fyzioterapeuty PhDr. Michalem Rukavičkou, Vladislavem Prokůpkem, Radkem Šťastným a Jakubem Voglem, s zápasníkem a raperem Otakarem "Marpo" Petřinou, zápasníkem Muay Thai a K1 Ladislavem Krištůfkem a zápasníkem Martinem Hauserem. Již několik let jsme hlavním partnerem crossfitových závodů Bcross Challenge a CEO Golf Tour. V roce 2022 jsme se stali oficiálním partnerem Mistroství Evropy v boxlakrosu v Hannoveru.

Naším cílem do budoucna je vytvořit regenerační centrum pro všechny sportovce, kteří nemají ve svém klubu takové možnosti regenerace.