Jak často byste měli používat kompresní kalhoty?


čas-a-soňa_optimized

Kompresní kalhoty, jsou používány sportovci po celém světe ke zlepšení zotavení a podpoře sportovního výkonu. Benefitem kompresních kalhot nejsou jen dlouhodobé účinky, ale také okamžitá úleva od bolesti. Kompresní kalhoty pomáhají zvýšit průtok krve, což snižuje dobu zotavení. S těmito potenciálními výhodami, chápeme, že chcete kalhoty používat každý den. Ale jak často byste měli používat kompresní kalhoty Normatec?

Optimální regenerace
Optimální četnost terapie s kompresními kalhotami je 3-4 krát týdně. Použití kompresních kalhot je nejúčinnější po cvičení, což pomáhá udržovat tělo v dobré kondici. Kompresní kalhoty podporují regeneraci, pro optimální zotavení však nelze vynechat kvalitní spánek, výživu a vypořádání se se stresem.

Pokud Vás zajímá více informací o regeneraci, přečtěte si náš článek na téma: Proč je regenerace tak důležitá a jak jednoduše regenerovat? 

Jaké funkce mají kompresní kalhoty Normatec?
Kompresní kalhoty Normatec nabízejí mnoho skvělých funkcí, které usnadňují jeho použití a jsou přínosem pro zotavení. Zde je výčet některých z nich:

  • Bezdrátové ovládání díky mobilní aplikaci,
  • 12 V lithium iontová baterie s výdrží až 3 hodiny,
  • jsou lehké (1,6 kg),
  • libovolné nastavení času a tlaku v nohavicích,
  • funkce lokálního zesílení (Zone Boost),
  • jsou velmi odolné.

V případě jakýkoli dotazů ohledně kompresních kalhot Normatec nás neváhejte kontaktovat.

Zajímá Vás jak jednoduše regenerovat z pohodlí domova? Jak na to si můžete přečíst v našem článku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení