Jak často byste měli používat kompresní kalhoty?


čas-a-soňa_optimized

Kompresní kalhoty, jsou používány sportovci po celém světe ke zlepšení zotavení a podpoře sportovního výkonu. Benefitem kompresních kalhot nejsou jen dlouhodobé účinky, ale také okamžitá úleva od bolesti. Kompresní kalhoty pomáhají zvýšit průtok krve, což snižuje dobu zotavení. S těmito potenciálními výhodami, chápeme, že chcete kalhoty používat každý den. Ale jak často byste měli používat kompresní kalhoty Normatec?

Optimální regenerace

Optimální četnost terapie s kompresními kalhotami je 3-4 krát týdně. Použití kompresních kalhot je nejúčinnější po cvičení, což pomáhá udržovat tělo v dobré kondici. Kompresní kalhoty podporují regeneraci, pro optimální zotavení však nelze vynechat kvalitní spánek, výživu a vypořádání se se stresem.

Pokud Vás zajímá více informací o regeneraci, přečtěte si náš článek na téma: Proč je regenerace tak důležitá a jak jednoduše regenerovat? 

img_8916_optimized_1

Jaké funkce mají kompresní kalhoty Normatec?

Kompresní kalhoty Normatec nabízejí mnoho skvělých funkcí, které usnadňují jeho použití a jsou přínosem pro zotavení. Zde je výčet některých z nich:

  • Bezdrátové ovládání díky mobilní aplikaci,
  • 12 V lithium iontová baterie s výdrží až 3 hodiny,
  • jsou lehké (1,6 kg),
  • libovolné nastavení času a tlaku v nohavicích,
  • funkce lokálního zesílení (Zone Boost),
  • jsou velmi odolné, díky kvalitnímu zpracování.

V případě jakýkoli dotazů ohledně kompresních kalhot nás neváhejte kontaktovat.

Zajímá Vás jak jednoduše regenerovat z pohodlí domova? Jak na to si můžete přečíst v našem článku: Regenerace svalů z pohodlí domova? Lze to Jednodušeji než si myslíte!

Autor článku: Sport Recovery