Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse 2.0

ZDARMAZDARMA 39 990 Kč –23 %
normatec madi boots device floor
39 990 Kč –23 % 30 990 Kč
Na objednání

Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse 2.0 zlepšují tělesný oběh, snižují zánět a jsou vhodné na celulitidu a na otoky. Jsou skvělou volbou jak pro profesionální, tak rekreační sportovce, kteří ocení především po tréninku či závodech kvalitní regeneraci. Zkracují dobu zotavení po námaze a rekonvalescence po zranění je kratší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse 2.0 zlepšují tělesný oběh, snižují zánět a otok a tím je regenerace rychlejší. Nabízejí sedm úrovní intenzity tlaku, úrovně 1-3 zahřejí každý sval dolní končetiny a podpoří průtok krve, úrovně 4-7 pomáhají k urychlení regenerace, snižují bolest svalů a otok a dále urychlují oběh krve. Funkce lokálního zesílení umožňuje intenzivnější a delší kompresi v předem navolených komorách a tím dochází k lepší regeneraci bolestivých, oteklých nebo unavených částí dolních končetin. Kompresní lymfodrenážní kalhoty jsou skvělým druhem odpočinku, rekonvalescence po zranění je rychlejší a zotavení po námaze a po cvičení kratší. V kombinaci s kompresními lymfodrenážními boky nebo rukávy je zajištěna kompletní regenerace celého těla.

Benefity kompresních lymfodrenážních kalhot Normatec Pulse 2.0
Sportovní výkony nebudou bez odpovídající regenerace kvalitní. Fyzický i psychický odpočinek je pro sportovce velice důležitý, a proto je kvalitní zotavení zásadní pro dosažení dlouhodobých sportovních cílů.

Základem pro každého sportovce je dlouhý, kvalitní spánek a vyvážená strava. Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse 2.0 dokážou urychlit regeneraci a zotavení po cvičení nebo po námaze.

Snižují svalové napětí a zánět
Zánět u sportovců se v posledních letech důkladně zkoumal a je spojován s řadou výkonnostních a zdravotních problémů. Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse 2.0 pomáhají snížit svalové napění a zánět, čímž je zkrácena doba zotavení.

Zkracují dobu zotavení
Minimalizace zánětu pomáhá snížit celkovou dobu zotavení svalů. Pokud bude regenerace kratší, budete moci strávit více času na tréninku. Nezáleží na tom, jestli jste profesionální nebo rekreační sportovec, zkrácení doby zotavení poskytne více času na sport. Právě to je jednou z klíčových výhod kompresních lymfodrenážních kalhot Normatec Pulse 2.0.

Zvyšují rozsah pohybu a flexibilitu
Zvýšený rozsah pohybu je důležitý pro širokou škálu sportů jako jsou silové sporty, atletika či míčové sporty. Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse 2.0 pomáhají zvyšovat rozsah pohybu dolních končetin.

Snižují otoky a hromadění vody
Otok se objeví vždy po těžkém i lehkém zranění, a právě zde kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse 2.0 odvedou skvělou práci. Normatec nabízí masážní techniky založené na přirozené fyziologii, které pomáhají právě při otocích.

Zlepšují tělesný oběh
Špatná cirkulace krve je spojena s řadou zdravotních problémů. Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse 2.0 pomáhají zlepšit cirkulaci, což napomáhá celkovému zotavení. Zlepšení oběhu přispívá ke správné funkci srdce i svalů.

 Obsah Balení

  • Normatec Pulse ovládací jednotka
  • Kompresní nohavice
  • Spojovací hadice
  • Nabíjecí adaptér
  • Brožura

Normatec

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 9.6.2021
Normatec jsem měl možnost vyzkoušet v USA. Byl jsem mile překvapen, že jsem si je mohl před zakoupením vyzkoušet a cena z pronájmu mi byla odečtena od pořizovací ceny. Díky batohu, který jsem si dokoupil, mohu Normatec pohodlně brát sebou na trénink a využívat je kdekoliv a kdykoliv!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení