Kompresní lymfodrenážní rukávy Normatec Pulse

ZDARMAZDARMA
arm
9 990 Kč
Skladem

Kompresní lymfodrenážní rukávy Normatec poskytují masáž celé paže od ramene k prstům. Mají pět komor, které poskytují kompletní regeneraci ruky, předloktí, loktu, nadloktí a ramene. Nastavitelné přezky drží kompresní lymfodrenážní rukávy pevně připnuté a vy si můžete plně užívat terapii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompresní lymfodrenážní rukávy jsou skvělý doplněk k vaší kompresní terapii

Kompresní lymfodrenážní rukávy Normatec jsou návleky, které jsou kompatibilní s kompresní terapií Normatec a poskytují masáž celé horní končetiny. Díky jedinečné technologii, která postupně stlačuje jednotlivé svalové skupiny je navozován pocit přirozené svalové kontrakce. Použitím rukávů se snižuje čas strávený během regenerace a vy se můžete plně věnovat tréninkům. Nylonové kompresní lymfodrenážní rukávy Normatec jsou lehké, odolné a vysoce kvalitní. Po každé terapii by se měl přístroj otřít vlhkým hadříkem. Při připojování kompresních lymfodrenážních rukávů k řídící jednotce je nutné slyšet cvaknutí. Tento zvuk vypovídá o tom, že jsou rukávy k jednotce správně připojené. 

Dopřejte svalům kvalitní regeneraci pro zotavení a úlevu od bolesti

Ať už se zaměřujete na lezení, házení nebo vzpírání, používání kompresních lymfodrenážních rukávů Normatec před nebo po intenzivním tréninku pomáhá se zahřátím a regenerací. Rukávy snižují napětí a bolest, což znamená méně výpadků z tréninků a lepší sportovní produktivituZranění a následné omezení tréninků je noční můrou každého sportovce. Kompresní lymfodrenážní rukávy Normatec pomáhají předcházet zranění a zajišťují kvalitní regeneraci namožených svalů. Další výhodou kompresních lymfodrenážních rukávů je, že snižují zánět. Snížení zánětu urychluje celkové zotavení svalů. Rychlejší regenerace umožňuje strávit více času na trénincích nebo u oblíbeného sportu.

Zlepšete svůj rozsah pohybu a snižte otoky

U každého sportu je rozsah pohybu velice důležitý. Kompresní lymfodrenážní rukávy pomáhají zlepšovat celkovou mobilitu horní končetiny. Otok je přirozeným mechanismem těla při lehkém i těžším zranění. Kompresní rukávy pomáhají otoky snižovat na minimum

Obsah Balení

 • Kompresní rukávy Normatec
 • Brožura

Víte, že si můžete kompresní lymfodrenážní terapii Normatec také pronajmout? 

Chcete se dozvědět více o kompresní lymfodrenážní terapii? Přečtěte si některý z našich článků: 

Často kladené otázky:

Kompresní jednotka ke kompresním rukávům není. Kompresní rukávy jsou jako příslušenství k Vámi zakoupeným kompresním kalhotám nebo nohavicím. Proto je důležité si zvolit stejný typ modelu rukávů jako máte kompresní kalhoty nebo nohavice. 

Kompresní lymfodrenážní rukávy Normatec fungují na základě patentované technologie dynamické komprese vzduchu, na kterou spoléhají profesionálové z celého světa. Zlepšete své výkony rychlejším zahřátím, rychlejším zotavením a pocitem plného oživení svalů díky kompresní terapii Normatec. Přizpůsobte si relaci různými úrovněmi intenzity a dopřejte si trochu intenzity navíc, kdekoli to nejvíce potřebujete, pomocí funkce ZoneBoost™.

Krok 1: Zapojte nabíječku do elektrické zásuvky a poté do zařízení Normatec.

Kompresní terapie Normatec je vybavena lithium-iontovou baterií. Baterie se automaticky nabíjí, když je napájecí zdroj připojen k zařízení a elektrické zásuvce.

Krok 2: Připojte konektor hadice k výstupu vzduchu na zařízení Normatec. Konektor lze zasunout pouze ve správné orientaci, takže jej nemůžete zapojit špatně. Zasuňte konektor pevně do zařízení, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“.

Krok 3: Nasaďte si návleky na nohy, ruce nebo bok. Najděte si pohodlnou polohu vsedě nebo vleže. Pokud mají nástavce zip, ujistěte se, že jste nástavce zazipovali úplně. Nikdy se nepokoušejte používat systém s částečně nebo úplně rozepnutým zipem – mohlo by dojít ke zničení vašich návleků. S jedním zařízením lze použít pouze jednu sadu návleků. Při použití více než jedné sady návleků (např. kombinace návleků na ruce a nohy) potřebujete další jednotku Normatec. Při kombinaci návleků se ujistěte, že jsou stejného typu.

Krok 4: Připojte konektory návleků k výstupům vzduchu propojovací hadice. Zasuňte připojovací konektory pevně do vzduchových výstupů propojovací hadice, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“. 

Pokud budete chtít využít pouze jeden návlek (např. pouze na jednu nohu), použijte blokovací zátku umístěnou na spodní straně propojovací hadice k zablokování nepoužitého výstupu vzduchu z propojovací hadice. Pevně ​​zatlačte, abyste se ujistili, že blokovací zástrčka je zcela usazena.

Krok 5: Stisknutím tlačítka POWER na zařízení normatec na jednu sekundu zapněte systém. Když je zařízení zapnuté, bude svítit zelená LED vedle tlačítka napájení a rozsvítí se vám ovládací obrazovka.

Krok 6: Vyberte požadované nastavení intenzity vzduchu a času. následně stiskněte tlačítko Start/Stop, abyste kompresi zapnuli. Nastavení lze upravit kdykoli upravit nebo ukončit.

Přizpůsobte si každou masáž s různými úrovněmi intenzity a dopřejte si trochu intenzity navíc, kdekoli to nejvíce potřebujete, pomocí ZoneBoost™. ZoneBoost™ vám umožňuje zvýšit intenzitu jedné zóny na vašich nohavicích přidáním dalších 60 sekund masáže a také zvýšením tlaku o 10 mmHg ve vybrané zóně.

Normatec je zařízení schválené FDA (Správa potravin a léčiv v USA) jako bezpečná pro domácí použití. Vždy se před použitím poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte Normatec, pokud máte některý z následujících zdravotních problémů:

 • Akutní plicní edém
 • Akutní tromboflebitidu
 • Akutní městnavé srdeční selhání
 • Akutní infekci
 • Žilní trombózu
 • Plicní embolii
 • Rány, léze, infekce nebo nádory v místě aplikace nebo v jeho blízkosti
 • Nepoužívejte na místech, kde je nežádoucí zvýšený žilní a lymfatický návrat
 • Zlomeniny nebo dislokace kostí v místě aplikace nebo v jeho blízkosti

Čištění návleků: Návleky otřete vlhkým, čistým hadříkem nebo jiným antiseptickým hadříkem. Následně je důkladně osušte čistým hadříkem. Návleky neperte v pračce ani nesušte v sušičce. Nečistěte chemickými prostředky.

Údržba systému Normatec: Zařízení, hadice, napájecí zdroj a návleky (nohy, paže nebo boky) nevyžadují žádnou běžnou údržbu nebo servis s výjimkou péče uvedené v části našeho produktového manuálu.

Uložení systému: Zařízení, hadici, napájecí zdroj a návleky (nohy, paže nebo boky) skladujte na čistém a suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompresní terapie
Záruka: 2 roky
Kategorie přístroje: Návlek na kompresní lymfodrenážní terapii
Výrobce: Hyperice
Barva: Černá
Kompatibilní s: Normatec 3, Normatec Pulse 2.0, Normatec Pulse Pro
Obsahuje ovládací jednotku: Ne
Počet nafukovacích komor: 5
Materiál: Nylon a plast
Použití: Dlaně, Předloktí, Paže, Ramena, Prso, Lopatkové svaly
? Druh masáže: Lymfatická masáž, Pneumatická masáž
Pro potřeby: Úlevy od bolesti svalů, Masáže svalů, Proti křečím, Proti zánětům, Podpora lymfatického systému, Odvod laktátu z těla, Regenerace, Navrácení k pohybu, podpora fyzických výkonů
Obsah balení: 2x Návlek na horní končetinu Normatec
Zapínání návleků: Utahovací popruh

Regenerace s kompresními návleky na ruce od Normatec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: