Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec 3

ZDARMAZDARMA
explore normatec 3 refreshed design
24 990 Kč
Na cestě - Termín Vám upřesníme
Můžeme doručit do:
13.8.2024

Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec 3 jsou novým modelem série Normatec, který využívá dynamickou vzduchovou kompresi pro zlepšení zdraví, rychlejší regeneraci, podpoře sportovních výkonů a maximalizaci výkonu. Patentovaná technologie Normatec pomáhá zlepšovat krevní oběh, urychlit zotavení po cvičení a snížit otok a bolest svalů. Normatec jsou již řadu let volbou nejen elitních sportovců ale i rekreačních sportovců po celém světě. Tyto zkušenosti dali vzniknout nové vzduchové jednotce, která vám usnadní ovládání a nabídne více možností pro vaši regeneraci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalá kompresní masáž pro unavené svaly

Zahřátí a zotavení svalů jako nikdy předtím s Normatec 3. Tento regenerační přístroj využívá dynamickou vzduchovou kompresi a vytváří dokonalou masáž, která pomáhá sportovcům postavit se rychleji na nohy. Sedm úrovní komprese s patentovanou technologií Pulse poskytují přesné a kvalitní ošetření. Normatec 3 nabízí různé úrovně tlaku od 30 mmHg do 110 mmHg. Úrovně 1-3 zahřejí každý sval a podpoří průtok krve, úrovně 4-7 pomáhají k urychlení regenerace, snižují bolest svalů a otok a dále urychlují oběh krve. Funkce lokálního zesílení (ZoneBoost™) umožňuje intenzivnější a delší kompresi v předem navolených komorách a tím dochází k lepší regeneraci bolestivých, oteklých nebo unavených částí dolních končetin. V kombinaci s kompresními lymfodrenážními boky nebo rukávy je zajištěna kompletní regenerace celého těla.

Nový intuitivní a vylepšený design

Vylepšený design Normatec 3 se vyznačuje intuitivním připojením, sníženou hmotností a přizpůsobením masáže prostřednictvím aplikace Hyperice připojené k Normatec přes Bluetooth®. Normatec 3 je nejpokročilejší systém dynamické komprese na světě.

Podloženo vědou, používáno těmi nejlepšími

Normatec je originální, testovaný a nejpodporovanější systém dynamické vzduchové komprese na trhu. Normatec je navržen tak, aby sportovcům pomáhal zlepšit mobilitu, hloubkově regenerovat svaly a podpořit jejich zdraví. Sportovní výkony nebudou bez odpovídající regenerace kvalitní. Fyzický i psychický odpočinek je pro sportovce velice důležitý, a proto je kvalitní zotavení zásadní pro dosažení dlouhodobých sportovních cílů. Základem pro každého sportovce je dlouhý, kvalitní spánek a vyvážená strava. Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec dokážou urychlit regeneraci a zotavení po cvičení nebo po námaze.

Snižte svalové napětí, potlačte záněty a vraťte se rychleji ke svým aktivitám

Zánět u sportovců se v posledních letech důkladně zkoumal a je spojován s řadou výkonnostních a zdravotních problémů. Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse pomáhají snížit svalové napění a zánět, čímž je zkrácena doba zotavení. Pokud bude regenerace kratší, budete moci strávit více času na tréninku. Nezáleží na tom, jestli jste profesionální nebo rekreační sportovec, zkrácení doby zotavení poskytne více času na sport. Právě to je jednou z klíčových výhod kompresních lymfodrenážních kalhot Normatec Pulse.

Normatec zvyšují rozsah pohybu a flexibilitu

Zvýšený rozsah pohybu je důležitý pro širokou škálu sportů jako jsou silové sporty, atletika či míčové sporty. Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse pomáhají zvyšovat rozsah pohybu dolních končetin.

Snižují otoky a hromadění vody

Otok se objeví vždy po těžkém i lehkém zranění, a právě zde kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse odvedou skvělou práci. Normatec nabízí masážní techniky založené na přirozené fyziologii, které pomáhají právě při otocích.

Zlepšují tělesný oběh

Špatná cirkulace krve je spojena s řadou zdravotních problémů. Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse pomáhají zlepšit cirkulaci, což napomáhá celkovému zotavení. Zlepšení oběhu přispívá ke správné funkci srdce i svalů.

Specifikace

Normatec 3 jsou vyrobeny z prémiových materiálů a mají překrývající se zóny pro dokonalou kompresi celé dolní končetiny. Normatec 3 má kompaktní, lehkou řídící jednotku (1,4 kg) s rozměry 10,16 x 11,43 x 21,59 cm a výdrží baterie až 3 hodiny. Technologie ZoneBoostTM poskytuje více času a tlaku ve zvolené komoře. Normatec 3 je schválen TSA a je možné si ho vzít do letadla jako příruční zavazadlo. Návleky Normatec jsou rozděleny do 5 nafukovacích komor, ve kterých si můžete přizpůsobit tlak pomocí funkce "ZoneBoost".

 Obsah balení

 • Normatec 3 ovládací jednotka
 • Kompresní 5 komorové nohavice
 • Spojovací hadice
 • Nabíjecí adaptér
 • Manuál

Víte, že si můžete kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec také pronajmout? 

Chcete se dozvědět více o kompresních lymfodrenážních kalhotech? Přečtěte si některý z našich článků: 

Oficiální aplikace Hyperice

 appstore_rp googleplay_rp

Často kladené otázky:

Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec fungují na základě patentované technologie dynamické komprese vzduchu, na kterou spoléhají profesionálové z celého světa. Zlepšete své výkony rychlejším zahřátím, rychlejším zotavením a pocitem plného oživení svalů díky kompresní terapii Normatec. Přizpůsobte si relaci různými úrovněmi intenzity a dopřejte si trochu intenzity navíc, kdekoli to nejvíce potřebujete, pomocí funkce ZoneBoost™.

Krok 1: Zapojte nabíječku do elektrické zásuvky a poté do zařízení Normatec.

Kompresní terapie Normatec je vybavena lithium-iontovou baterií. Baterie se automaticky nabíjí, když je napájecí zdroj připojen k zařízení a elektrické zásuvce.

Krok 2: Připojte konektor hadice k výstupu vzduchu na zařízení Normatec. Konektor lze zasunout pouze ve správné orientaci, takže jej nemůžete zapojit špatně. Zasuňte konektor pevně do zařízení, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“.

Krok 3: Nasaďte si návleky na nohy, ruce nebo bok. Najděte si pohodlnou polohu vsedě nebo vleže. Pokud mají nástavce zip, ujistěte se, že jste nástavce zazipovali úplně. Nikdy se nepokoušejte používat systém s částečně nebo úplně rozepnutým zipem – mohlo by dojít ke zničení vašich návleků. S jedním zařízením lze použít pouze jednu sadu návleků. Při použití více než jedné sady návleků (např. kombinace návleků na ruce a nohy) potřebujete další jednotku Normatec. Při kombinaci návleků se ujistěte, že jsou stejného typu.

Krok 4: Připojte konektory návleků k výstupům vzduchu propojovací hadice. Zasuňte připojovací konektory pevně do vzduchových výstupů propojovací hadice, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“. 

Pokud budete chtít využít pouze jeden návlek (např. pouze na jednu nohu), použijte blokovací zátku umístěnou na spodní straně propojovací hadice k zablokování nepoužitého výstupu vzduchu z propojovací hadice. Pevně ​​zatlačte, abyste se ujistili, že blokovací zástrčka je zcela usazena.

Krok 5: Stisknutím tlačítka POWER na zařízení normatec na jednu sekundu zapněte systém. Když je zařízení zapnuté, bude svítit zelená LED vedle tlačítka napájení a rozsvítí se vám ovládací obrazovka.

Krok 6: Vyberte požadované nastavení intenzity vzduchu a času. následně stiskněte tlačítko Start/Stop, abyste kompresi zapnuli. Nastavení lze upravit kdykoli upravit nebo ukončit.

Přizpůsobte si každou masáž s různými úrovněmi intenzity a dopřejte si trochu intenzity navíc, kdekoli to nejvíce potřebujete, pomocí ZoneBoost™. ZoneBoost™ vám umožňuje zvýšit intenzitu jedné zóny na vašich nohavicích přidáním dalších 60 sekund masáže a také zvýšením tlaku o 10 mmHg ve vybrané zóně.

Normatec je zařízení schválené FDA (Správa potravin a léčiv v USA) jako bezpečná pro domácí použití. V každém případě se před použitím kompresní terapie Normatec, nejprve poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte Normatec, pokud máte některý z následujících zdravotních problémů:

 • Akutní plicní edém
 • Akutní tromboflebitidu
 • Akutní městnavé srdeční selhání
 • Akutní infekci
 • Žilní trombózu
 • Plicní embolii
 • Rány, léze, infekce nebo nádory v místě aplikace nebo v jeho blízkosti
 • Nepoužívejte na místech, kde je nežádoucí zvýšený žilní a lymfatický návrat
 • Zlomeniny nebo dislokace kostí v místě aplikace nebo v jeho blízkosti

Čištění návleků: Návleky otřete vlhkým, čistým hadříkem nebo jiným antiseptickým hadříkem. Následně je důkladně osušte čistým hadříkem. Návleky neperte v pračce ani nesušte v sušičce. Nečistěte chemickými prostředky.

Údržba systému Normatec: Zařízení, hadice, napájecí zdroj a návleky (nohy, paže nebo boky) nevyžadují žádnou běžnou údržbu nebo servis s výjimkou péče uvedené v části našeho produktového manuálu.

Uložení systému: Zařízení, hadici, napájecí zdroj a návleky (nohy, paže nebo boky) skladujte na čistém a suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompresní terapie
Záruka: 2 roky
Kategorie přístroje: Kompresní lymfodrenážní terapie
Výrobce: Hyperice
Barva: Černá
Počet nafukovacích komor: 5
Úrovně intenzity: 7
Nastavitelný tlak komprese: 30-110 mmHg
? Nastavitelný čas terapie: 1-99 min
Typ ovládací jednotky: Bezdrátový
Váha ovládací jednotky: 1,4 Kg
Rozměry ovládací jednotky: 10,16 x 11,43 x 21,59 cm
Materiál: Nylon a plast
Typ baterie: Li-ion dobíjecí
Velikost baterie: 5000 mAh
Výdrž baterie: až 3h
Doba nabití: 60 min
? Funkce: Nastavení intenzity tlaku, Nastavení času, ZoneBoost™ technology, připojení pomocí Bluetooth® k Hyperice Aplikaci
Použití: Stehna, Lýtka, Chodidla
? Druh masáže: Lymfatická masáž, Pneumatická masáž
Pro potřeby: Úlevy od bolesti svalů, Masáže svalů, Proti křečím, Proti zánětům, Podpora lymfatického systému, Odvod laktátu z těla, Regenerace, Navrácení k pohybu, podpora fyzických výkonů
? Mobilní aplikace: Ano
Přípojení: Bluetooth®
? Propojení: Apple Health, Strava, WHOOP, Garmin
Obsah balení: 2x návlek na nohu, ovládací jednotka, nabíječka, propojovací vzduchová hadice, manuál
Zapínání návleků: Na zip
? Produkt schválen TSA: Ano
? Napájení: DC 15V | 1A | 100-240V

Historie kompresní terapie Normatec

Jak se měnil design nových kompresních lymfodrenážní kalhot Normatec 3

Představujeme vám kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec 3!

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MG Avatar autora | 1.3.2023
Jsem spokojená. Ovládání jednoduché. Kalhoty jsou skladné, překvapivě se nám je daří po použití znovu dát do původní krabice. Masáž jsme zatím vyzkoušeli třikrát a jsme spokojení. Trochu váháme jestli to řešit i přes aplikaci. Každopádně spokojenost, vše funguje jak má.
DV Avatar autora Daniel Vejmelka (Administrátor) 1.3.2023
Dobrý den, děkujeme Vám za sdílení Vaší zkušenosti s Normatec 3 a jsme velice rádi, že jste s kompresní terapií spokojená. S přáním pěkného dne, Daniel Vejmelka, Sport Recovery
5
JK Avatar autora | 27.12.2022
Kompresní nohavice jsou super. Po aplikaci je pocit lehkých nohou a regenerace je skutečně rychlejší alespoň u mě určitě o jeden den rychlejší. Individuální nastavení v apce vám dává více možností si navolit program komprese dle toho co Vám vyhovuje a může to být jen konkrétní partie nohou.
DV Avatar autora Daniel Vejmelka (Administrátor) 27.12.2022
Dobrý den pane Krupičko, děkujeme Vám za recenzi k produktu Normatec 3. Jsme rádi, že jste s kompresní terapii spokojen. S přáním pěkného dne, Daniel Vejmelka, Sport Recovery

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: