Kompresní lymfodrenážní rukávy Normatec Pulse

34 900 Kč
Na objednání

Kompresní lymfodrenážní rukávy Normatec poskytují masáž celé paže od ramene k prstům. Mají pět komor, které poskytují kompletní regeneraci ruky, předloktí, loktu, nadloktí a ramene. Nastavitelné přezky drží kompresní lymfodrenážní rukávy pevně připnuté a vy si můžete plně užívat terapii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompresní terapie
Kompresní lymfodrenážní rukávy Normatec je přístroj, který je kompatibilní s Normatec Pulse 2.0 a poskytuje masáž celé horní končetiny. Díky jedinečné technologii, která postupně stlačuje jednotlivé svalové skupiny je navozován pocit přirozené svalové kontrakce. Použitím rukávů se snižuje čas strávený během regenerace a vy se můžete plně věnovat tréninkům.

Kvalitní regenerace
Ať už se zaměřujete na lezení, házení nebo vzpírání, používání kompresních lymfodrenážních rukávů Normatec před nebo po intenzivním tréninku pomáhá se zahřátím a regenerací. Rukávy snižují napětí a bolest, což znamená méně výpadků z tréninků a lepší sportovní produktivitu.

Jednoduché použití
Nylonové kompresní lymfodrenážní rukávy Normatec jsou lehké, odolné a vysoce kvalitní. Po každé terapii by se měl přístroj otřít vlhkým hadříkem. Při připojování kompresních lymfodrenážních rukávů k řídící jednotce je nutné slyšet cvaknutí. Tento zvuk vypovídá o tom, že jsou rukávy k jednotce správně připojené. 

Benefity Normatec kompresních lymfodrenážních rukávů
Zranění a následné omezení tréninků je noční můrou každého sportovce. Kompresní lymfodrenážní rukávy Normatec pomáhají předcházet zranění a zajišťují kvalitní regeneraci namožených svalů.

Snižují bolest a únavu svalů
Kompresní lymfodrenážní rukávy napomáhají k lepší a účinnější regeneraci bolestivých, unavených a namožených svalů. Další výhodou kompresních lymfodrenážních rukávů je, že snižují zánět.

Snižují dobu zotavení
Snížení zánětu urychluje celkové zotavení svalů. Rychlejší regenerace umožňuje strávit více času na trénincích nebo u oblíbeného sportu.

Zlepšují rozsah pohybu
U každého sportu je rozsah pohybu velice důležitý. Kompresní lymfodrenážní rukávy pomáhají zlepšovat celkovou mobilitu horní končetiny.

Snižují otoky
Otok je přirozeným mechanismem těla při lehkém i těžším zranění. Kompresní rukávy pomáhají tento otok snižovat na minimum. 

! KOMPRESNÍ LYMFODRENÁŽNÍ RUKÁVY NORMATEC NEOBSAHUJÍ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKU. PRO TERAPII S KOMPRESNÍMI LYMFODRENÁŽNÍMI RUKÁVY JE NUTNÉ MÍT ZAKOUPENÉ KOMPRESNÍ LYMFODRENÁŽNÍ KALHOTY NORMATEC PULSE 2.0!

Obsah Balení

  • Kompresní rukávy Normatec
  • Brožura

Normatec - návlek na ruku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení