Kompresní lymfodrenážní boky Normatec

ZDARMAZDARMA
hip (1)
6 990 Kč
Skladem

Normatec kompresní lymfodrenážní návlek na boky urychluje zahřátí před námahou a zotavení a po cvičení. Dvě kompresní komory zajistí kompletní masáž kvadricepsů, hamstringů, hýžďových svalů a spodní části zad. Dvě nastavitelné přezky bezpečně drží kompresní lymfodrenážní boky na správném místě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dejte upgrade kompresní lymfodrenážní terapii Normatec

Kompresní lymfodrenážní návlek na boky je kompatibilní s kompresní terapií Normatec a díky patentované technologii Normatec Pulse poskytují kompresní lymfodrenážní boky masáž svalů dolní části zad a horní části dolních končetin, což zkracuje dobu zotavení a čas strávený u regenerace. Systém Normatec pracuje pomalu, stlačuje postupně svalové skupiny, což připomíná přirozenou svalovou kontrakci.

Kvalitní regenerace

Kompresní lymfodrenážní boky jsou pouze v jedné velikosti, protože se při prvním použití přizpůsobí vašemu jedinečnému tvaru těla. Normatec používá nejpokročilejší technologii, která zajišťuje přesně takovou regeneraci, jakou vaše tělo potřebuje. V kombinaci s funkcí lokálního zesílení tlaku jsou ošetřeny všechny bolestivé partie dolní části zad a horní části dolních končetin.

Jednoduché použití  

Kompresní lymfodrenážní boky Normatec jsou vyrobeny z odolného, lehkého a vysoce kvalitního nylonu a hadiček. Údržba boků je velice jednoduchá, stačí je po každém použití otřít navlhčeným hadříkem. Kompresní lymfodrenážní boky jednoduše připojíte k řídící jednotce Normatec, slyšitelné zacvaknutí vás ujistí, že je přístroj správně připojen.

Obsah balení

V balení naleznete kompresní návlek na boky Normatec a jednoduchý návod. 

Víte, že si můžete kompresní lymfodrenážní terapii Normatec také pronajmout? 

Chcete se dozvědět více o kompresní terapii? Přečtěte si některý z našich článků: 

Často kladené otázky:

Kompresní lymfodrenážní terapie Normatec funguje na základě patentované technologie dynamické komprese vzduchu, na kterou spoléhají profesionálové z celého světa. Zlepšete své výkony rychlejším zahřátím, rychlejším zotavením a pocitem plného oživení svalů díky kompresní terapii Normatec.

Krok 1: Zapojte nabíječku do elektrické zásuvky a poté do zařízení Normatec.

Kompresní terapie Normatec je vybavena lithium-iontovou baterií. Baterie se automaticky nabíjí, když je napájecí zdroj připojen k zařízení a elektrické zásuvce.

Krok 2: Připojte konektor hadice k výstupu vzduchu na zařízení Normatec. Konektor lze zasunout pouze ve správné orientaci, takže jej nemůžete zapojit špatně. Zasuňte konektor pevně do zařízení, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“.

Krok 3: Nasaďte si návleky na nohy, ruce nebo bok. Najděte si pohodlnou polohu vsedě nebo vleže. Pokud mají nástavce zip, ujistěte se, že jste nástavce zazipovali úplně. Nikdy se nepokoušejte používat systém s částečně nebo úplně rozepnutým zipem – mohlo by dojít ke zničení vašich návleků. S jedním zařízením lze použít pouze jednu sadu návleků. Při použití více než jedné sady návleků (např. kombinace návleků na ruce a nohy) potřebujete další jednotku Normatec. Při kombinaci návleků se ujistěte, že jsou stejného typu.

Krok 4: Připojte konektory návleků k výstupům vzduchu propojovací hadice. Zasuňte připojovací konektory pevně do vzduchových výstupů propojovací hadice, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“. 

Pokud budete chtít využít pouze jeden návlek (např. pouze na jednu nohu), použijte blokovací zátku umístěnou na spodní straně propojovací hadice k zablokování nepoužitého výstupu vzduchu z propojovací hadice. Pevně ​​zatlačte, abyste se ujistili, že blokovací zástrčka je zcela usazena.

Krok 5: Stisknutím tlačítka POWER na zařízení normatec na jednu sekundu zapněte systém. Když je zařízení zapnuté, bude svítit zelená LED vedle tlačítka napájení a rozsvítí se vám ovládací obrazovka.

Krok 6: Vyberte požadované nastavení intenzity vzduchu a času. následně stiskněte tlačítko Start/Stop, abyste kompresi zapnuli. Nastavení lze upravit kdykoli upravit nebo ukončit.

Normatec je zařízení schválené FDA (Správa potravin a léčiv v USA) jako bezpečná pro domácí použití. Nepoužívejte Normatec, pokud máte některý z následujících zdravotních problémů:

  • Akutní plicní edém
  • Akutní tromboflebitidu
  • Akutní městnavé srdeční selhání
  • Akutní infekci
  • Žilní trombózu
  • Plicní embolii
  • Rány, léze, infekce nebo nádory v místě aplikace nebo v jeho blízkosti
  • Nepoužívejte na místech, kde je nežádoucí zvýšený žilní a lymfatický návrat
  • Zlomeniny nebo dislokace kostí v místě aplikace nebo v jeho blízkosti

Návleky otřete vlhkým, čistým hadříkem nebo jiným antiseptickým hadříkem. Následně je důkladně osušte čistým hadříkem. Návleky neperte v pračce ani nesušte v sušičce. Nečistěte chemickými prostředky. Skladujte na čistém a suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompresní terapie
Záruka: 2 roky
Kategorie přístroje: Návlek na kompresní lymfodrenážní terapii
Výrobce: Hyperice
Barva: Černá
Kompatibilní s: Normatec 3, Normatec Pulse 2.0, Normatec Pulse Pro
Obsahuje ovládací jednotku: Ne
Počet nafukovacích komor: 4
Materiál: Nylon a plast
Použití: Stehna, Třísla, Bedra, Hýždě
? Druh masáže: Lymfatická masáž, Pneumatická masáž
Pro potřeby: Úlevy od bolesti svalů, Masáže svalů, Proti křečím, Proti zánětům, Podpora lymfatického systému, Odvod laktátu z těla, Regenerace, Navrácení k pohybu, podpora fyzických výkonů
Obsah balení: Návlek na boky Normatec
Zapínání návleků: Utahovací popruh

Regenerace s kompresními boky Normatec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: