Otázky a odpovědi

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější otázky, které od vás dostáváme. Po kliknutí na otázku, která vás zajímá, se vám zobrazí daná odpověď. Tuto sekci budeme dále aktualizovat dle nových dotazů. Pokud zde odpověď na vaši otázku nenajdete, můžete nás samozřejmě přímo kontaktovat.

Ne. Kauce se při pronájmu neskládá, půjčovné se vyúčtuje vždy až v den vrácení. Vy jen odsouhlasíte naše podmínky pronájmu a podepíšete smlouvu o pronájmu na vybranou regenerační pomůcku.

Pomůcky je možné po předchozí domluvě osobně vyzvednout na adrese:

Sport Recovery s. r. o. 
Pod vinicí 1458/12
143 00  Praha 4

Ano, přepravní službou PPL za 99 Kč.

Stačí nám jeden pracovní den před zamýšleným vrácením zavolat a my vám objednáme přepravní službu PPL, která u Vás následující den pomůcky mezi 8 a 18 hodinou vyzvedne. Cena svozu je 99 Kč

Ano můžete. Většina produktů má vlastní tašku nebo kufřík. Pro Vaše pohodlí nabízíme v půjčovně většinu produktů, které nepotřebují být napájené ze zásuvky.

Kompresní lymfodrenážní kalhoty doporučujeme používat kdykoliv na 20-30 minut před fyzickou zátěží pro zotavení a nastartování svalů k výkonu.

Po zátěži doporučujeme hodinovou proceduru pro zlepšení lymfatického oběhu a odplavení laktátu z unavených svalů.

Nejsou. Většina produktů mají vlastní tašku nebo kufřík pro pohodlnější přenos. Ostatní produkty jsou uskladněné v krabicích o malých rozměrech.

Pro všechny! Regenerační pomůcky jsou určeny nejen pro profesionální sportovce, ale i pro amatérské sportovce, či sportovní nadšence, kteří si chtějí regenerovat jako profesionálové. Je ovšem důležité poslouchat své tělo a dát si pozor na kontraindikace, proto v případě, že si nejste jisti, zda můžete regenerační pomůcky používat, poraďte se u svého lékaře. 

Masážní pistoli nedoporučujeme používat na otoky, modřiny a pooperační zranění. Pokud se budete masírovat kolem modřiny, doporučujeme používat masážní pistoli přes ručník nebo gumovou bandáž.

Compex SP 8.0 má v sobě zabudovaný MI-sensor, který rozpozná a určí jakou zátěž váš sval potřebuje. Pokud vám to přijde málo, lze si ručně přidat nebo naopak ubrat podle potřeby.

Ano můžete, napište nám Váš požadavek do poznámky v poptávkovém formuláři nebo nám napište na email: info@sportrec.cz a my Vám vytvoříme balíček s cenovou nabídkou.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: