COMPEX SP 8.0 Elektro stimulátor

Pronájem
Značka: Compex
300 Kč
Skladem

Optimalizuje vaši sílu a vytrvalost, pomáhá rychleji se zotavovat a zároveň pomáhá předcházet zranění a léčbě bolesti.
SP 8.0, navržený pro sportovce, je v oblasti bezdrátových svalových stimulací na špičce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co to COMPEX je? Je to domácí elektroléčba, která pomocí elektrických účinků zlepšuje krevní cirkulaci, výživu tkání a tlumí zánětlivou aktivitu. Principem je stimulace nervu a svalu elektrickým proudem různé frekvence a intenzitě. Výsledkem tedy je, že se vám svaly intervalově stahují a uvolňují a to dle zadaného programu. Používá se při svalových bolestech jako regenerace, ale také i jako pomocník pro posílení svalstva.

Compex SP 8.0 je dokonalý společník všech co míří za nejvyššími sportovními metami. Masér, fyzioterapeut i rehabilitační odborník v jednom.

Specializované procedury zvýší vaši sílu a vytrvalost, pomohou rychleji zregenerovat, snáze relaxovat, zotavovat se po trénikových jednotkách, obnovit svalovou hmotu po zranění či tréninkovém výpadku, tišit bolest svalů a úponů, urychlit rehabilitaci.

Compex je neocenitelný pomocník doma i na cestách, kde v pohodlí svého pokoje se můžete účinně připravit na další tréninkovou jednotku či absolvovat privátní posilovací trénink.

Model COMPEX SP 8.0 je určen pro sportovce, kteří naplno propadli výkonostnímu sportu a vyžadují dokonalou péči o svoje tělo a svaly. Obsahuje 40 přednastavených programů. Bezdrátové provedení dopřává naprostou volnost pohybu. Před zahájením jednotky prozkoumá Vaše svaly pomocí patentované technologie Muscle intelligence™ a nastaví optimální parametry. Tak je dosaženo maximálního účinku a zaručena naprostá bezpečnost všech programů. Na rozdíl od modelu SP 6.0 intenzitu regenerační a tréninkové jednotky nastavuje zcela automaticky a dále ji optimalizuje i v průběhu cvičení. 8mi patentovanými MI-Sensory v každém modulu tak zabezpečuje 100% efektivitu práce s každým svalem. Barevný LCD display zobrazuje detailní informace o jednotlivých programech včetně doporučeného umístění elektrod a optimální polohy při stimulaci.

Vědecké studie dokazují, že COMPEX pomocí patentovaných 20ti minutových svalových elektrostimulací umožňuje navýšit silové dispozice o 27%, výbušnost o 15%, zvýšit objem svalu o 8% či snížit množství laktátu a odpadních metabolitů ve svalech typicky o 25%.

PROGRAMY

Posilování
Vytrvalost, Odolnost, Síla, Výbušná síla, Všeobecný trénink, Stabilizace trupu, Svalová hypertrofie, Tvorba svalů, Zahřátí svalů, Okysličení, Kompenzace, Prevence zvrknutí kotníku, Posílení

Úleva od bolesti
Úleva od bolesti TENS proudy, Snížení svalového napětí, Bolest svalů, Bolest krční páteře, Bolest zad, Tendinitis, Těžké nohy, Prevence křečí, Vystřelující bolest, Epikondility

Rehabilitace
Svalová atrofie, Posílení

Regenerace / Masáže
Regenerace po tréninku, Regenerace po závodě, Relaxační masáž, Snížení svalové bolesti po zátěži, Oživující masáž

Fitness
Zpevnění paží, Posílení stehen, Tvarování břišních svalů, Zpevnění břišních svalů, Tvarování hýždí, Budování Prsních svalů, Bicepsu, Ramen, Síla těla, Lymfatická drenáž

 

OBSAH BALENÍ

Ovládací jednotka, 4 moduly, dokovací stanice, nabíječka, náhradní elektrody (16ks), přepravní pouzdro, USB kabel. K přístroji poskytujeme podrobný český manuál a on-line poradenství, standardní 2-letou záruku s možností jejího prodloužení o 1 rok.

Jak to funguje?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: