Vodivý Gel Compex

259 Kč 1 036 Kč / 1 kg
Skladem

Compex vodivý gel je nedílnou součástí elektrostimulátoru a elektrod COMPEX. Použitím gelu dochází k lepšímu kontaktu elektrod s pokožkou a tím dochází k efektivnější stimulaci svalů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlepšete přenos elektro stimulačních výbojů do svalů a šetřete své elektrody

Compex vodivý gel usnadňuje kontakt mezi kůží a elektrodou Compex. Gel je doporučen pro jedince, kteří mají velmi suchou nebo chlupatou pokožku. Nanesením gelu je stimulace účinnější a pohodlnější. Gel také zabraňuje velkému opotřebování vodivé vrstvy elektrody.

Složení gelu Compex

Voda, Hydroxyethylcelulosa (přírodní polymerní látka, která slouží jako zahušťovadlo a stabilizátor), Glycerin (rostlinný glycerin, který slouží jako hydratační prostředek a zvláčňující látka), Sodium chloride (kuchyňská sůl, která slouží k regulaci pH a iontové rovnováhy), Sodium methylparaben (antimikrobiální konzervant, který zabraňuje růstu bakterií a plísní), Sodium benzoate (antimikrobiální konzervant, který zabraňuje růstu bakterií a plísní), Potassium sorbate (antimikrobiální konzervant, který zabraňuje růstu bakterií a plísní), Citric acid (regulátor pH, který slouží k udržení správné hladiny kyselosti výrobku) 

Na seznamu složek gelu Compex, nejsou žádné složky vedené jako alergeny. Nicméně každá osoba může být alergická na různé látky, takže pokud máte podezření na alergickou reakci, měli byste se poradit s lékařem nebo dermatologem.

Složení gelu je určeno k použití s elektrodami Compex pro elektro stimulaci svalů.

Obsah gelu v balení je 250g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro Stimulace
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: