Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse 2.0

Tip Pronájem
Značka: Hyperice
350 Kč
Skladem

Kompresní kalhoty Normatec jsou skvělou volbou pro všechny od nesportovců až po profesionální sportovce. Pomáhají snižovat otoky a bolesti svalů po celodenním stání v práci, náročném tréninku nebo jiné fyzicky náročné aktivitě. Sportovcům napomáhají nejen při regeneraci a odpočinku ale i při zahřívání svalů před aktivitou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální regenerace u vás doma!

Pronajměte si kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse. Zlepšují tělesný oběh, snižují zánět a otok a tím je regenerace rychlejší. Nabízejí sedm úrovní intenzity tlaku, úrovně 1-3 zahřejí každý sval dolní končetiny a podpoří průtok krve, úrovně 4-7 pomáhají k urychlení regenerace, snižují bolest svalů a otok a dále urychlují oběh krve. Funkce lokálního zesílení (ZoneBoost™) umožňuje intenzivnější a delší kompresi v předem navolených komorách a tím dochází k lepší regeneraci bolestivých, oteklých nebo unavených částí dolních končetin. Kompresní lymfodrenážní kalhoty jsou skvělým druhem odpočinku, rekonvalescence po zranění je rychlejší a zotavení po námaze a po cvičení kratší. V kombinaci s kompresními lymfodrenážními boky nebo rukávy je zajištěna kompletní regenerace celého těla.

V případě, že si přejete ke kompresním lymfodrenážním kalhotám zapůjčit i kompresní lymfodrenážní boky nebo rukávy, napište nám to prosím do poznámky v poptávkovém formuláři. 

Proč se kalhoty Normatec staly partnerem mnoha profesionálních sportovců? 

Sportovní výkony nebudou bez odpovídající regenerace kvalitní. Fyzický i psychický odpočinek je pro sportovce velice důležitý, a proto je kvalitní zotavení zásadní pro dosažení dlouhodobých sportovních cílů. Základem pro každého sportovce je dlouhý, kvalitní spánek a vyvážená strava. Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse dokážou urychlit regeneraci a zotavení po cvičení nebo po námaze.

Snižují svalové napětí a zánět

Zánět u sportovců se v posledních letech důkladně zkoumal a je spojován s řadou výkonnostních a zdravotních problémů. Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse pomáhají snížit svalové napění a zánět, čímž je zkrácena doba zotavení.

Zkracují dobu zotavení

Minimalizace zánětu pomáhá snížit celkovou dobu zotavení svalů. Pokud bude regenerace kratší, budete moci strávit více času na tréninku. Nezáleží na tom, jestli jste profesionální nebo rekreační sportovec, zkrácení doby zotavení poskytne více času na sport. Právě to je jednou z klíčových výhod kompresních lymfodrenážních kalhot Normatec Pulse.

Zvyšují rozsah pohybu a flexibilitu

Zvýšený rozsah pohybu je důležitý pro širokou škálu sportů jako jsou silové sporty, atletika či míčové sporty. Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse pomáhají zvyšovat rozsah pohybu dolních končetin.

Snižují otoky a hromadění vody

Otok se objeví vždy po těžkém i lehkém zranění, a právě zde kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse odvedou skvělou práci. Normatec nabízí masážní techniky založené na přirozené fyziologii, které pomáhají právě při otocích.

Zlepšují tělesný oběh

Špatná cirkulace krve je spojena s řadou zdravotních problémů. Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse pomáhají zlepšit cirkulaci, což napomáhá celkovému zotavení. Zlepšení oběhu přispívá ke správné funkci srdce i svalů.

 Obsah balení

 • Normatec Pulse ovládací jednotka
 • Kompresní návleky Normatec
 • Batoh nebo taška přes rameno
 • Spojovací hadice
 • Nabíjecí adaptér
 • Manuál

Chcete se dozvědět více o kompresní terapii? Přečtěte si některý z našich článků: 

Oficiální aplikace Hyperice

 appstore_rp googleplay_rp

Často kladené otázky:

Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec fungují na základě patentované technologie dynamické komprese vzduchu, na kterou spoléhají profesionálové z celého světa. Zlepšete své výkony rychlejším zahřátím, rychlejším zotavením a pocitem plného oživení svalů díky kompresní terapii Normatec. Přizpůsobte si relaci různými úrovněmi intenzity a dopřejte si trochu intenzity navíc, kdekoli to nejvíce potřebujete, pomocí funkce ZoneBoost™.

Krok 1: Zapojte nabíječku do elektrické zásuvky a poté do zařízení Normatec.

Kompresní terapie Normatec je vybavena lithium-iontovou baterií. Baterie se automaticky nabíjí, když je napájecí zdroj připojen k zařízení a elektrické zásuvce.

Krok 2: Připojte konektor hadice k výstupu vzduchu na zařízení Normatec. Konektor lze zasunout pouze ve správné orientaci, takže jej nemůžete zapojit špatně. Zasuňte konektor pevně do zařízení, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“.

Krok 3: Nasaďte si návleky na nohy, ruce nebo bok. Najděte si pohodlnou polohu vsedě nebo vleže. Pokud mají nástavce zip, ujistěte se, že jste nástavce zazipovali úplně. Nikdy se nepokoušejte používat systém s částečně nebo úplně rozepnutým zipem – mohlo by dojít ke zničení vašich návleků. S jedním zařízením lze použít pouze jednu sadu návleků. Při použití více než jedné sady návleků (např. kombinace návleků na ruce a nohy) potřebujete další jednotku Normatec. Při kombinaci návleků se ujistěte, že jsou stejného typu.

Krok 4: Připojte konektory návleků k výstupům vzduchu propojovací hadice. Zasuňte připojovací konektory pevně do vzduchových výstupů propojovací hadice, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“. 

Pokud budete chtít využít pouze jeden návlek (např. pouze na jednu nohu), použijte blokovací zátku umístěnou na spodní straně propojovací hadice k zablokování nepoužitého výstupu vzduchu z propojovací hadice. Pevně ​​zatlačte, abyste se ujistili, že blokovací zástrčka je zcela usazena.

Krok 5: Stisknutím tlačítka POWER na zařízení normatec na jednu sekundu zapněte systém. Když je zařízení zapnuté, bude svítit zelená LED vedle tlačítka napájení a rozsvítí se vám ovládací obrazovka.

Krok 6: Vyberte požadované nastavení intenzity vzduchu a času. následně stiskněte tlačítko Start/Stop, abyste kompresi zapnuli. Nastavení lze upravit kdykoli upravit nebo ukončit.

Přizpůsobte si každou masáž s různými úrovněmi intenzity a dopřejte si trochu intenzity navíc, kdekoli to nejvíce potřebujete, pomocí ZoneBoost™. ZoneBoost™ vám umožňuje zvýšit intenzitu jedné zóny na vašich nohavicích přidáním dalších 60 sekund masáže a také zvýšením tlaku o 10 mmHg ve vybrané zóně.

Normatec je zařízení schválené FDA (Správa potravin a léčiv v USA) jako bezpečná pro domácí použití. Nepoužívejte Normatec, pokud máte některý z následujících zdravotních problémů:

 • Akutní plicní edém
 • Akutní tromboflebitidu
 • Akutní městnavé srdeční selhání
 • Akutní infekci
 • Žilní trombózu
 • Plicní embolii
 • Rány, léze, infekce nebo nádory v místě aplikace nebo v jeho blízkosti
 • Nepoužívejte na místech, kde je nežádoucí zvýšený žilní a lymfatický návrat
 • Zlomeniny nebo dislokace kostí v místě aplikace nebo v jeho blízkosti

Čištění návleků: Návleky otřete vlhkým, čistým hadříkem nebo jiným antiseptickým hadříkem. Následně je důkladně osušte čistým hadříkem. Návleky neperte v pračce ani nesušte v sušičce. Nečistěte chemickými prostředky.

Údržba systému Normatec: Zařízení, hadice, napájecí zdroj a návleky (nohy, paže nebo boky) nevyžadují žádnou běžnou údržbu nebo servis s výjimkou péče uvedené v části našeho produktového manuálu.

Uložení systému: Zařízení, hadici, napájecí zdroj a návleky (nohy, paže nebo boky) skladujte na čistém a suchém místě.

Proces zapůjčení je velice jednoduchý. V případě, že si nevíte rady, v této rubrice naleznete informace o tom, jak funguje Sport Recovery půjčovna. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: