Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse 2.0

Tip Pronájem
Značka: NormaTec
350 Kč
Skladem

Kompresní kalhoty Normatec jsou skvělou volbou pro všechny od nesportovců až po profesionální sportovce. Pomáhají snižovat otoky a bolesti svalů po celodenním stání v práci, náročném tréninku nebo jiné fyzicky náročné aktivitě. Sportovcům napomáhají nejen při regeneraci a odpočinku ale i při zahřívání svalů před aktivitou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pětikomorové Kompresní lymfodrenážní kalhoty pomáhají sportovcům v mnoha ohledech, snižují zánět a otok, podporují celkový tělesný oběh a regenerace je díky Normatec Pulse 2.0 rychlejší. Dokonalou péči zajišťuje sedm úrovní intenzity tlaku. Úrovně 1-3 jsou vhodné například před tréninkem, protože zahřívají svaly a podporují průtok krve. Úrovně 4-7 jsou vhodné k podpoře regenerace, snížení bolesti a otoků. Normatec Pulse 2.0 mají funkci lokálního zesílení, která umožňuje intenzivnější a delší kompresi v navolených komorách. Tato funkce pomáhá k urychlení regenerace bolestivých partií dolních končetin. S kompresními lymfodrenážními kalhotami Normatec Pulse 2.0 je podpořena regenerace a je zkrácena doba zotavení po cvičení či zranění.

Benefity kompresních lymfodrenážních kalhot Normatec Pulse 2.0
Regenerace je pro každého sportovce klíčová, protože bez adekvátní regenerace nebudou sportovní výkony kvalitní. Při nedostatečné regeneraci také může docházet k častějšímu zranění.

Zmírnění otoku a zánětu
Kompresní kalhoty Normatec zkracují dobu zotavení, protože pomáhají snížit svalové napětí a zánět. Zkrácení doby zotavení je pro sportovce velmi důležité, protože umožňuje rychleji se vrátit k tréninkům.

Zvýšení rozsahu pohybu
Dalším benefitem kompresních kalhot je zvýšení rozsahu pohybu, který je pro sportovce klíčový.

Snížení otoku
Během zranění se může objevit otok, se kterým si kompresní lymfodrenážní kalhoty umí poradit. Terapie s Normatec Pulse 2.0 je založena na přirozené fyziologii, která pomáhá otok zmírnit.

Zlepšení tělesného oběhu
Kompresní lymfodrenážní kalhoty podporují cirkulaci krve, čímž je urychleno zotavní sportovce. Správná funkce tělesného oběhu zajišťuje správnou funkci srdce i svalů.

 Obsah Balení

  • Normatec Pulse ovládací jednotka
  • Kompresní nohavice
  • Spojovací hadice
  • Nabíjecí adaptér
  • Brožura
  • Batoh nebo taška přes rameno

Normatec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení