Kompresní ledová terapie Game Ready® Pro 2.1

Pronájem
Značka: Game Ready
450 Kč
Skladem

Game Ready® je přístroj napomáhající sportovcům a pacientům při zotavení ze zranění nebo operací. Game Ready® obnovuje tkáně, zmírňuje otok a bolest a urychluje přirozený proces hojení. Technologie ACCEL® kombinuje odpočinek, chlad a kompresi, a právě půjčovna Sport Recovery nabízí tuto jedinečnou technologii všem zákazníkům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regenerační přístroj pro rehabilitační a pooperační péči

Půjčovna Sport Recovery nabízí k pronájmu ledovou kompresní terapii Game Ready® s technologií ACCEL®, která pomáhá sportovcům a zdravotníkům urychlovat přirozený obnovovací mechanismus lidského těla. Náročné tréninky, bolest a zranění negativně působí na lidské tělo. Ihned po poranění pohybového aparátu zahájí tělo mnoho fyziologických reakcí, aby ochránilo okolní tkáně. Zánět je přirozeným a nezbytným mechanismem a jeho kontrolou může tělo rychleji přejít do dalších fází hojení. Tento revoluční systém na principu odpočinku, chladu a komprese pomáhá lymfatickým funkcím, podporuje přísun kyslíku do buněk a stimuluje obnovu tkání. Game Ready® je vhodný přístroj pro pooperační a rehabilitační péči o pacienty. 

Řídící jednotka pro jednoduché ovládání

Díky řídící jednotce můžete snadno nastavovat tlak, teplotu a čas ošetření. Game Ready® nabízí několik režimů provozu. V Základním režimu si uživatel individuálně nastaví úroveň tlaku a čas ošetření. Na výběr je ze čtyř úrovní tlaku, Žádný tlak, Nízký tlak (5-15 mmHg), Střední tlak (5-50 mmHg) a Vysoký tlak (5-75 mmHg), čas terapie může být nastaven až na 90 minut. V režimu Přednastavené režimy si uživatel vybírá ze šesti programů. Během terapie lze upravit teplotu otočením teplotního tlačítka směrem ke třem vločkám pro maximální chlad nebo směrem k jedné vločce pro nejmenší chlad. Řídící jednotka Game Ready® je lehká a plně přenosná.

Patentovaná technologie ACCEL®

Technologie ACCEL® funguje na principu aktivní komprese a chladové terapie (kryoterapie). Tato inovativní technologie pomáhá k rychlejší regeneraci sportovců a k uzdravování pacientů. Spojením aktivní komprese a chladové terapie vzniká revoluční léčebný systém.

Speciálně vytvořené návleky

Ergonomické návleky jsou vyvinuty s využitím patentované technologie, která je používána při výrobě kosmických skafandrů. Poskytují současně aktivní cyklickou kompresi a chladovou terapii. Návleky jsou vyrobeny téměř na každou část těla a jsou k dostání v různých velikostech. Game Ready® také nabízí spojovací hadice pro jeden nebo dva návleky. 

Půjčovna Sport Recovery nabízí několik návleků na různé části těla. Na dolní končetiny je na výběr z návleků na koleno, kotník a celé dolní končetiny. Návleky jsou ergonomické a vyrobené pomocí patentované technologie, která je používána i při výrobě skafandrů.

Obsah balení

  • Řídící jednotka Game Ready®
  • Spojovací hadice (půjčujeme i duální hadici pro efektivnější regeneraci)
  • Kompresní návleky dle vašich požadavků
  • Taška přes rameno. 

Chcete si ledovou kompresní terapii Game Ready® zakoupit? 

Často kladené dotazy:

Kompresní ledová terapie Game Ready® rozvádí z nádoby na led studenou vodu podle Vámi nastavené teploty přes hadice připojené k návlekům a odtud zpět do nádoby s ledem. Oběhový systém zajišťuje nepřetržitou ledovou terapii a odvádí teplo z ošetřované oblasti.

Kromě toho Game Ready® vyvíjí Vámi zvolenou intenzitu komprese s cílem zvýšit vliv terapie chladem. Na rozdíl od mnoha výrobků, v nichž se využívá jeden model kompresních návleků, Game Ready® nabízí různé návleky které byly navrženy speciálně pro každou část těla a v různých velikostech.

Game Ready® je klinicky testováno a jeho účinnost je dokázána. Kladně působí na otok a bolest, čímž je sportovcům umožněno trénovat intenzivněji. Díky duální hadici je možné ošetřovat dvě části těla nebo dva pacienty najednou. Technologie ACCEL®, která kombinuje chlad a kompresi snižuje zánět, urychluje obnovu tkání a proces hojení. Game Ready® také pomáhá lymfatickým funkcím a podporuje přísun kyslíku do svalů.

  • Po operacích: vzhledem k regulovatelné kompresi a kontrolovatelné ledové terapii, se Game Ready® stalo standardní metodou léčby pooperačních ortopedických pacientů. Systém nabízí široký výběr speciálně upravených návleků.
  • Během sportovních zranění: Game Ready® je praktický, pohodlný a přenosný přístroj, který můžete používat přímo na sportovním hřišti, ve sportovní hale, doma nebo na cestách. Systém se liší od jiných produktů, jako jsou sáčky s ledem nebo s ledovou vodou. Díky nastavitelné době, kompresi a teplotě můžete individuálně přizpůsobit léčbu pro každého sportovce ihned po zranění a v místě, kde se zrovna nacházíte. Budete potřebovat pouze led a vodu. 
  • Během rehabilitacích: Game Ready® je klinicky testovaný přístroj, který optimalizuje a urychluje léčbu pacientů. Game Ready® zahrnuje přenosnou řídící jednotku, s níž můžete nastavit pneumatickou kompresi a dobu trvání léčby chladem potřeb pacientů.

Ledová kompresní terapie Game Ready® je jednoduše nastavitelný systém. Terapie chladem spolu s nastavitelnou kompresi umožňuje dosáhnout optimální léčby během rehabilitace. Game Ready® je snadná a praktická účinná pomoc při léčbě pooperačních a akutních poraněních, kde se doporučuje kombinace chladu a komprese. Je prokázáno, že ledová kompresní terapie napomáhá ke snížení bolesti, obnově poškození tkáně, snížení otoků a pomůže lymfatickému systému, což vede k prevenci proti zranění a k podpoře hojení.

Game Ready® může být napájeno z elektrické sítě, nebo z externí výkonné baterie na cestách, kterou si můžete dokoupit zvlášť. V případě zájmu o externí baterii ke Game Ready® nás prosím kontaktujte na info@sportrec.cz

Jak používat ledovou kompresi Game Ready

Zažijte efekt ledové komprese Game Ready

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: