Kompresní ledová terapie Game Ready® Pro 2.1

Pronájem
Značka: Game Ready
450 Kč
Na dotaz

Game Ready® je přístroj napomáhající sportovcům a pacientům při zotavení ze zranění nebo operací. Game Ready® obnovuje tkáně, zmírňuje otok a bolest a urychluje přirozený proces hojení. Technologie ACCEL® kombinuje odpočinek, chlad a kompresi, a právě půjčovna Sport Recovery nabízí tuto jedinečnou technologii všem zákazníkům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Intenzivní tréninky jsou velkou zátěží pro lidský organismus a mohou způsobit bolest a zranění. Při poranění pohybového aparátu tělo zahájí velké množství fyziologických procesů pro ochranu okolních tkání. Během poranění se často objeví i zánět, který Game Ready® zmírňuje a tělo se tak rychleji přesune k dalším fázím hojení. Princip Game Ready® je založen na odpočinku, chladu a komprese, který podporuje lymfatické funkce, přivádí větší množství kyslíku do buněk a urychluje obnovu tkání.

Řídící jednotka
Řídící jednotka umožňuje nastavit čtyři úrovně tlaku nízký tlak (5-15 mmHg), střední tlak (5-50 mmHg) a vysoký tlak (5-75 mmHg), teplotu a čas terapie (až 90 minut). Na výběr je také z několika režimů provozu. Čas a intenzitu tlaku je možné libovolně nastavit v základním režimu. V přednastavených režimech je také možné vybrat si ze šesti programů. Řídící jednotka je lehká a je možné převážet.

Technologie ACCEL®
Díky technologii ACCEL® je zajištěna rychlejší regenerace a zotavení sportovců ale i pacientů. Tato technologie je založena na aktivní kompresi a chladové terapii (kryoterapii), čímž vzniká jedinečný léčebný systém.

Návleky
Půjčovna Sport Recovery nabízí několik návleků na různé části těla. Na dolní končetiny je na výběr z návleků na koleno, kotník a celé dolní končetiny. Návleky jsou ergonomické a vyrobené pomocí patentované technologie, která je používána i při výrobě skafandrů.

Benefity Game Ready®:

  • Rychlejší obnova tkání
  • Urychluje proces hojení
  • Zmírňuje bolest a otoky
  • Podporuje přísun kyslíku do buněk
  • Snižují zánětlivost
  • Aktivně pomáhá lymfatickým funkcím

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení