Game Ready® Pro 2.1 Kompresní ledová terapie

Pronájem
Značka: Game Ready
450 Kč
Na dotaz

Game Ready® je špičkový sportovní a lékařský přístroj, který pomáhá sportovcům a pacientům různého druhu zotavovat se ze zranění a operací. Spojením odpočinku, chladu a komprese se urychlí obnova tkání, zmírní se otok a bolest a urychlí se přirozený proces hojení. Game Ready® se skládá z řídící jednotky s technologií ACCEL® a z velké škály návleků, které jsou navržené pro každou část těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Game Ready® s technologií ACCEL® pomáhá sportovcům a zdravotníkům urychlovat přirozený obnovovací mechanismus lidského těla. Ihned po poranění pohybového aparátu zahájí tělo mnoho fyziologických reakcí, aby ochránilo okolní tkáně. Zánět je přirozeným a nezbytným mechanismem a jeho kontrolou může tělo rychleji přejít do dalších fází hojení. Tento revoluční systém na principu odpočinku, chladu a komprese pomáhá lymfatickým funkcím, podporuje přísun kyslíku do buněk a stimuluje obnovu tkání. Game Ready® nabízí několik režimů provozu. V Základním režimu si uživatel individuálně nastaví úroveň tlaku a čas ošetření. Na výběr je ze čtyř úrovní tlaku, Žádný tlak, Nízký tlak (5-15mmHg), Střední tlak (5-50mmHg) a Vysoký tlak (5-75mmHg), čas terapie může být nastaven až na 90 minut. V režimu Přednastavené režimy si uživatel vybírá ze šesti programů. Během terapie lze upravit teplotu otočením teplotního tlačítka směrem ke třem vločkám pro maximální chlad nebo směrem k jedné vločce pro nejmenší chlad.

Technologie ACCEL® funguje na principu aktivní komprese a chladové terapie (kryoterapie). Tato inovativní technologie pomáhá k rychlejší regeneraci sportovců a k uzdravování pacientů. Spojením aktivní komprese a chladové terapie vzniká revoluční léčebný systém.

Benefity Game Ready®

  • Rychlejší obnova tkání
  • Urychluje proces hojení
  • Zmírňuje bolest a otoky
  • Podporuje přísun kyslíku do buněk
  • Snižují zánětlivost
  • Aktivně pomáhá lymfatickým funkcím

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: