Kompresní ledová terapie Game Ready® Pro 2.1

ZDARMAZDARMA
grpro21 product detail 4
97 490 Kč
Na objednání - termín Vám upřesníme
Můžeme doručit do:
12.7.2024
Položka byla vyprodána…

Game Ready® je špičkový sportovní a lékařský přístroj, který pomáhá sportovcům a pacientům různého druhu zotavovat se ze zranění a operací. Spojením odpočinku, chladu a komprese se urychlí obnova tkání, zmírní se otok a bolest a urychlí se přirozený proces hojení. Game Ready® se skládá z řídící jednotky s technologií ACCEL® a z velké škály návleků, které jsou navržené pro každou část těla.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Game Ready® s technologií ACCEL® pomáhá sportovcům a zdravotníkům urychlovat přirozený obnovovací mechanismus lidského těla. Náročné tréninky, bolest a zranění negativně působí na lidské tělo. Ihned po poranění pohybového aparátu zahájí tělo mnoho fyziologických reakcí, aby ochránilo okolní tkáně. Zánět je přirozeným a nezbytným mechanismem a jeho kontrolou může tělo rychleji přejít do dalších fází hojení. Tento revoluční systém na principu odpočinku, chladu a komprese pomáhá lymfatickým funkcím, podporuje přísun kyslíku do buněk a stimuluje obnovu tkání. Game Ready® je vhodný přístroj pro pooperační a rehabilitační péči o pacienty. 

Řídící jednotka pro jednoduché ovládání

Díky řídící jednotce můžete snadno nastavovat tlak, teplotu a čas ošetření. Game Ready® nabízí několik režimů provozu. V Základním režimu si uživatel individuálně nastaví úroveň tlaku a čas ošetření. Na výběr je ze čtyř úrovní tlaku, Žádný tlak, Nízký tlak (5-15 mmHg), Střední tlak (5-50 mmHg) a Vysoký tlak (5-75 mmHg), čas terapie může být nastaven až na 90 minut. V režimu Přednastavené režimy si uživatel vybírá ze šesti programů. Během terapie lze upravit teplotu otočením teplotního tlačítka směrem ke třem vločkám pro maximální chlad nebo směrem k jedné vločce pro nejmenší chlad. Řídící jednotka Game Ready® je lehká a plně přenosná.

Patentovaná technologie ACCEL®

Technologie ACCEL® funguje na principu aktivní komprese a chladové terapie (kryoterapie). Tato inovativní technologie pomáhá k rychlejší regeneraci sportovců a k uzdravování pacientů. Spojením aktivní komprese a chladové terapie vzniká revoluční léčebný systém.

Speciálně vytvořené návleky

Ergonomické návleky jsou vyvinuty s využitím patentované technologie, která je používána při výrobě kosmických skafandrů. Poskytují současně aktivní cyklickou kompresi a chladovou terapii. Návleky jsou vyrobeny téměř na každou část těla a jsou k dostání v různých velikostech. Game Ready® také nabízí spojovací hadice pro jeden nebo dva návleky.

Obsah balení

Součástí balení je pouze řídící jednotka Game Ready® a spojovací hadice. Balení neobsahuje návleky.

Game Ready® si můžete také pronajmout

Často kladené dotazy:

Kompresní ledová terapie Game Ready® rozvádí z nádoby na led studenou vodu podle Vámi nastavené teploty přes hadice připojené k návlekům a odtud zpět do nádoby s ledem. Oběhový systém zajišťuje nepřetržitou ledovou terapii a odvádí teplo z ošetřované oblasti.

Kromě toho Game Ready® vyvíjí Vámi zvolenou intenzitu komprese s cílem zvýšit vliv terapie chladem. Na rozdíl od mnoha výrobků, v nichž se využívá jeden model kompresních návleků, Game Ready® nabízí různé návleky které byly navrženy speciálně pro každou část těla a v různých velikostech.

Game Ready® je klinicky testováno a jeho účinnost je dokázána. Kladně působí na otok a bolest, čímž je sportovcům umožněno trénovat intenzivněji. Díky duální hadici je možné ošetřovat dvě části těla nebo dva pacienty najednou. Technologie ACCEL®, která kombinuje chlad a kompresi snižuje zánět, urychluje obnovu tkání a proces hojení. Game Ready® také pomáhá lymfatickým funkcím a podporuje přísun kyslíku do svalů.

  • Po operacích: vzhledem k regulovatelné kompresi a kontrolovatelné ledové terapii, se Game Ready® stalo standardní metodou léčby pooperačních ortopedických pacientů. Systém nabízí široký výběr speciálně upravených návleků.
  • Během sportovních zranění: Game Ready® je praktický, pohodlný a přenosný přístroj, který můžete používat přímo na sportovním hřišti, ve sportovní hale, doma nebo na cestách. Systém se liší od jiných produktů, jako jsou sáčky s ledem nebo s ledovou vodou. Díky nastavitelné době, kompresi a teplotě můžete individuálně přizpůsobit léčbu pro každého sportovce ihned po zranění a v místě, kde se zrovna nacházíte. Budete potřebovat pouze led a vodu. 
  • Během rehabilitacích: Game Ready® je klinicky testovaný přístroj, který optimalizuje a urychluje léčbu pacientů. Game Ready® zahrnuje přenosnou řídící jednotku, s níž můžete nastavit pneumatickou kompresi a dobu trvání léčby chladem potřeb pacientů.

Ledová kompresní terapie Game Ready® je jednoduše nastavitelný systém. Terapie chladem spolu s nastavitelnou kompresi umožňuje dosáhnout optimální léčby během rehabilitace. Game Ready® je snadná a praktická účinná pomoc při léčbě pooperačních a akutních poraněních, kde se doporučuje kombinace chladu a komprese. Je prokázáno, že ledová kompresní terapie napomáhá ke snížení bolesti, obnově poškození tkáně, snížení otoků a pomůže lymfatickému systému, což vede k prevenci proti zranění a k podpoře hojení.

Game Ready® může být napájeno z elektrické sítě, nebo z externí výkonné baterie na cestách, kterou si můžete dokoupit zvlášť. V případě zájmu o externí baterii ke Game Ready® nás prosím kontaktujte na info@sportrec.cz

Ano můžete! Pokud si budete přát zakoupit ke Game Ready® rovnou i kompresní návleky, kontaktujte nás prosím na info@sportrec.cz nebo na tel. čísle 720 124 837. Rádi Vám zašleme cenovou nabídku na široký sortiment návleků ke Game Ready®. Vy už si jen vyberete návlek a velikost dle Vaší potřeby. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kryoterapie
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Jak působí Game Ready 2.1 na naše tělo?

Ukázka ledové kompresní terapie Game Ready 2.1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: