Kompresní ledová terapie Game Ready® Pro 2.1

97 490 Kč
Na objednání do 14 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
19.10.2022

Game Ready® je špičkový sportovní a lékařský přístroj, který pomáhá sportovcům a pacientům různého druhu zotavovat se ze zranění a operací. Spojením odpočinku, chladu a komprese se urychlí obnova tkání, zmírní se otok a bolest a urychlí se přirozený proces hojení. Game Ready® se skládá z řídící jednotky s technologií ACCEL® a z velké škály návleků, které jsou navržené pro každou část těla.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Game Ready® s technologií ACCEL® pomáhá sportovcům a zdravotníkům urychlovat přirozený obnovovací mechanismus lidského těla. Náročné tréninky, bolest a zranění negativně působí na lidské tělo. Ihned po poranění pohybového aparátu zahájí tělo mnoho fyziologických reakcí, aby ochránilo okolní tkáně. Zánět je přirozeným a nezbytným mechanismem a jeho kontrolou může tělo rychleji přejít do dalších fází hojení. Tento revoluční systém na principu odpočinku, chladu a komprese pomáhá lymfatickým funkcím, podporuje přísun kyslíku do buněk a stimuluje obnovu tkání.

Řídící jednotka
Díky řídící jednotce můžete snadno nastavovat tlak, teplotu a čas ošetření. Game Ready® nabízí několik režimů provozu. V Základním režimu si uživatel individuálně nastaví úroveň tlaku a čas ošetření. Na výběr je ze čtyř úrovní tlaku, Žádný tlak, Nízký tlak (5-15 mmHg), Střední tlak (5-50 mmHg) a Vysoký tlak (5-75 mmHg), čas terapie může být nastaven až na 90 minut. V režimu Přednastavené režimy si uživatel vybírá ze šesti programů. Během terapie lze upravit teplotu otočením teplotního tlačítka směrem ke třem vločkám pro maximální chlad nebo směrem k jedné vločce pro nejmenší chlad. Řídící jednotka Game Ready® je lehká a plně přenosná.

Technologie ACCEL®
Technologie ACCEL® funguje na principu aktivní komprese a chladové terapie (kryoterapie). Tato inovativní technologie pomáhá k rychlejší regeneraci sportovců a k uzdravování pacientů. Spojením aktivní komprese a chladové terapie vzniká revoluční léčebný systém.

Návleky
Ergonomické návleky jsou vyvinuty s využitím patentované technologie, která je používána při výrobě kosmických skafandrů. Poskytují současně aktivní cyklickou kompresi a chladovou terapii. Návleky jsou vyrobeny téměř na každou část těla a jsou k dostání v různých velikostech. Game Ready® také nabízí spojovací hadice pro jeden nebo dva návleky.

Benefity Game Ready®
Game Ready® je klinicky testováno a jeho účinnost je dokázána. Kladně působí na otok a bolest, čímž je sportovcům umožněno trénovat intenzivněji. Díky duální hadici je možné ošetřovat dvě části těla nebo dva pacienty najednou. Technologie ACCEL®, která kombinuje chlad a kompresi snižuje zánět, urychluje obnovu tkání a proces hojení. Game Ready® také pomáhá lymfatickým funkcím a podporuje přísun kyslíku do svalů. 

Obsah balení
Součástí balení je pouze řídící jednotka Game Ready® a spojovací hadice. Balení neobsahuje návleky.

Game Ready 2.1

Ukázka Game Ready 2.1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: