Masážní vibrační pistole Hypervolt 2

8 490 Kč
Na objednání - termín Vám upřesníme
Můžeme doručit do:
25.1.2024
Položka byla vyprodána…

Hypervolt 2 je nová masážní vibrační pistole od značky Hyperice. Je to originální Hypervolt s velkými změnami – je lehčí, výkonnější a nabízí nově designovanou ergonomickou rukojeť. Dopřejte svým svalům úlevu pomocí masáže s Hypervolt 2, zahřejte se rychleji, uvolněte svaly a urychlete regeneraci po cvičení i závodech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepší než kdy předtím

Hypervolt 2 má vylepšený ergonomický design, je lehčí a má tři rychlostní stupně vibrací, které pomáhají vrátit se rychleji ke sportování v ještě lepší kondici.Nezastavujte svůj oblíbený pořad nebo oblíbenou píseň. Patentovaná technologie QuietGlide® zajišťuje, že je přístroj velmi tichý a neruší při žádné aktivitě. Díky HyperSmartTM je jednodušší správně se zahřát a regenerovat. Kvalitní regenerace zajišťuje, že se budete cítit a pohybovat lepé. Masážní vibrační pistoli je možné propojit před Bluetooth® s mobilní aplikací Hyperice.

Rychlejší zahřátí a prevence zranění

Hypervolt 2 pomáhá sportovcům rychleji se zahřát před výkonem, čímž se předchází riziku zranění. Zranění může pozastavit nebo úplně znemožnit sportování. Po sportovní zátěži se může objevit nepříjemná bolest a ztuhlost. Masáž pomocí masážní vibrační pistole bolest a ztuhlost zmírňuje, a navíc také podporuje regeneraci.

Technická specifikace

Hypervolt 2 váží pouhých 0,82 kg, jeho rozměry jsou 19 cm x 6 cm x 24 cm, díky tomu se vejde do každé sportovní tašky a je vhodný i na cesty. Baterie vydrží na jedno nabití 3 hodiny, má 60 W bezkartáčový motor s vysokým točivým momentem. Pro dokonalou regeneraci obsahuje 5 vyměnitelných nástavců pro úplné zotavení každé části těla. Pouzdro na nástavce zajistí, že žádný z nástavců nikde neztratíte.

Masážní vibrační pistoli si můžete také pronajmout

Zajímá vás perkusivní terapie? Přečtěte si některý z našich článků:

Oficiální aplikace Hyperice

 appstore_rp googleplay_rp

Často kladené otázky:

Zapněte svůj Hypervolt 2 ovládacím kolečkem do polohy „zapnuto“. LED pásek na rukojeti se rozsvítí a indikuje úroveň baterie. Otočte kolečkem ve směru hodinových ručiček na požadovanou rychlost indikovanou rozsvícením LED kontrolek na přední straně ovládacího panelu. Váš Hypervolt 2 je nyní připraven k použití. Nejnižší rychlost je na pozici devět hodin a nejvyšší rychlost je na pozici dvanáct hodin. Otáčením ovladače ve směru hodinových ručiček rychlost zvýšíte. Chcete-li Hypervolt vypnout, otáčejte digitálním ovládacím kolečkem proti směru hodinových ručiček, dokud nezhasne všech pět LED.

Nástavce vyměňujte pouze tehdy, když je Hypervolt vypnut a nástavec hlavy se přestal pohybovat. Chcete-li vyměnit nástavce hlavy, vytáhněte stávající nástavec přímo ven, a vložte vybraný nástavec přímo do otvoru a zároveň pevně zatlačte. Pro upevnění nástavce vyrovnejte jazýček s drážkou v otvoru a pevně zatlačte.

Cushion: Pokud jste začátečník, je nástavec určen právě vám. Vyznačuje se nejměkčím materiálem s největší povrchovou plochou a poskytuje trochu více možností při použití na citlivých místech nebo citlivějších oblastech, jako je např. krk.

Round: Nástavec s kulatou hlavou je z pevnější než nástavec Cushion. Poskytuje zhruba stejnou plochu, ale materiál je o něco hustší, takže dobře funguje na velké svalové skupiny, jako jsou svaly nohou, zad a prsní svaly.

Fork: Vidlicový nástavec se nejlépe používá na para spinální svaly, trapézy, předloktí a kotník/lýtka (bez kontaktu s Achillovou šlachou). Někteří preferují mít dva kontaktní body na určitých svalových skupinách, aby pomohli proti „lechtivému“ pocitu.

Flat: Plochý nástavec obecně funguje nejlépe pro pokrytí větší plochy na hustší svalové skupině, jako jsou hamstringy nebo hýžďové svaly. Tvrdý materiál neabsorbuje žádné nárazy, což mu umožňuje proniknout hlouběji do svalové tkáně.

Bullet: nástavec tvaru kulky má nejmenší povrch ze všech nástavců. Pokud preferujete hlubší, intenzivnější tlak, doporučujeme tento nástavec. Obecně se používá pro menší/hůře dosažitelné svalové skupiny.

Nepoužívejte Hypervolt 2 nebo jakoukoliv jinou masážní vibrační pistoli bez předchozího souhlasu svého lékaře, pokud máte některou z uvedených kontraindikací:

  • Těhotenství
  • Cukrovka s komplikacemi, jako je neuropatie nebo poškození sítnice
  • Nepoužívejte na místa po operačním zákroku nebo zranění
  • Epilepsie nebo migrény
  • Výhřez ploténky
  • Spondylolistéza, spondylolýza nebo spondylóza
  • Nepoužívejte na místa, kde máte kovové čepy nebo destičky nebo jakékoli obavy týkající se vašeho fyzické zdraví.

Křehcí jedinci a děti by měli být při používání jakéhokoli perkusního nebo vibračního zařízení v doprovodu dospělé osoby. Tyto kontraindikace neznamenají, že nemůžete používat perkusní nebo vibrační zařízení, ale doporučujeme, abyste se předtím poradili se svým lékařem. 

Ujistěte se, že je napájení vypnuto a nabíječka baterie není připojena. Použijte vlhký, čistý hadřík a jemně otřete vaši masážní vibrační pistoli. Pokud se přístroj nepoužívá, skladujte jej na čistém, chladném a suchém místě, mimo přímé sluneční světlo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní pistole
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Jak se vyvíjel Hypervolt 2?

Představujeme Hypervolt 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: