Tepelně vibrační přístroj Venom Go

4 490 Kč –15 %
ezgif.com gif maker (4)
4 490 Kč –15 % 3 790 Kč
Skladem

Tepelně vibrační přístroj Venom Go od Hyperice je revoluční přenosný masážní přístroj, který poskytuje teplo a vibrace s bezkonkurenční všestranností a přizpůsobením. Venom Go nabízí 9 kombinací tepla a vibrací pro okamžité zmírnění bolesti svalů. Umístěte Venom Go tam, kde je to nejvíce potřeba a po skončení terapie jednoduše odstraňte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrobeno pro vaše pohodlí

Venom Go přináší inovaci, kterou si sportovci opravdu zaslouží. Vibrační masážní přístroj Venom Go je možné aplikovat kamkoli na tělo. Teplo a vibrace uvolní stažení a napětí svalů, což pomáhá sportovcům dosahovat lepších sportovních výkonů a cítit se lépe po cvičení. 

Jediný tepelně vibrační přístroj svého druhu

Technologie HyperHeatTM přináší tři úrovně tepla a spolu se třemi vibračními módy snižují bolest a ztuhlost svalů. Ovládání je jednoduché díky snadno ovladatelným tlačítkům. Venom Go lze ovládat přes Bluetooth® pomocí mobilní aplikace Hyperice. Přístroj je schválený TSA jako příruční zavazadlo, což umožňuje lepší převoz zařízení kamkoli.

Síla vibrační tepelné terapie Venom v malém přenosném přístroji

Řídící jednotka Venom Go se díky magnetům připojuje k podložce Venom Go a vytváří tak nejinovativnější technologii, která poskytuje všestranné a výkonné ošetření všude tam, kde je to potřeba. Venom Go se dodává se 3 podložkami, z nichž každou je možné použít až 20krát.

Sportovci oblíbená tepelná vibrační terapie

Venom Go je tepelně vibrační přístroj, které slouží k uvolnění, zahřátí a relaxaci svalů. Na ovládací jednotce si lze vybrat ze tří teplotních stupňů (45°C, 50°C, 55°C) a ze tří typů vibrací (konstantní, pulzující a variabilní).

Ulevuje od bolesti a urychluje regeneraci

Tepelně vibrační přístroj Venom Go zmírňuje bolest a ztuhlost svalů. Tepelná vibrační terapie svaly uvolní a následná regenerace po cvičení se urychlí.

Rychlé zahřátí svalů a snížení rizika zranění

Namožené svaly mohou omezit sportovní výkony. Použití tepelné terapie před cvičením eliminuje riziko zranění. Svaly se rychleji zahřejí a vy se může bez obav věnovat svému tréninku.

Obsah baleni: 

  • Tepelně vibrační přístroj Venom Go 
  • 3 Venom Go podložky
  • Nabíjecí adaptér

Oficiální aplikace Hyperice

 appstore_rp googleplay_rp

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vibrační tepelná terapie
Záruka: 2 roky

Nová řada tepelně vibrační terapie Venom 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: