Tepelně vibrační návlek Venom 2 na nohu

Novinka
Značka: Hyperice
ZDARMAZDARMA
ezgif.com gif maker (2)
6 990 Kč
Skladem

Tepelně vibrační návlek Venom 2 na nohu je nejlepší přístroj na trhu, který kombinuje masáž a teplo. Venom 2 na nohu obsahuje technologii HyperHeatTM, zajišťující konzistentní, rovnoměrné zahřívání. Díky této technologii se přístroj zahřívá 6 x rychleji než originální Venom. Jeho použitím se okamžitě snižuje bolest svalů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ještě lepší tepelně vibrační terapie 

Tepelně vibrační návlek Venom 2 se zahřívá tak rychle, že se téměř okamžitě snižuje bolest a ztuhlost svalů na noze. Plocha návleku Venom 2 pokryje větší část dolní končetiny, protože je 2 x větší než originální návlek Venom. Nová technologie HyperHeatTM zajišťuje rovnoměrné přenesení tepla do bolestivé oblasti.

Nejlepší kombinace tepla a vibrací

Tři nastavitelné úrovně tepla a tři odlišné vibračními módy umožní přizpůsobit masáž tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám každého sportovce. Kombinace tepla a vibrací pomáhá zmírnit ztuhlost a napětí, uvolňuje stažené svaly a pomáhá zvýšit rozsah pohybu. Venom 2 je vibrační tepelné zařízení, které slouží k uvolnění, zahřátí a relaxaci svalů. Na ovládací jednotce si lze vybrat ze tří teplotních stupňů (45°C, 50°C, 55°C) a ze tří typů vibrací (konstantní, pulzující a variabilní). Vibrace jsou přenášeny do každé části ramene a regenerace je efektivnější 

Ulevuje od bolesti a urychluje regeneraci

Tepelně vibrační návlek Venom 2 na nohu zmírňuje bolest a ztuhlost svalů. Tepelná vibrační terapie svaly uvolní a následná regenerace po cvičení se urychlí.

Rychlé zahřátí svalů a snížení rizika zranění

Namožené svaly mohou omezit sportovní výkony. Použití tepelné terapie před cvičením eliminuje riziko zranění. Svaly se rychleji zahřejí a vy se může bez obav věnovat svému tréninku.

Vyroben z kvalitních a prémiových materiálů

Tepelně vibrační návlek Venom na nohu je vyroben z lehkého a pohodlného neoprenu, který se skvěle přizpůsobí každému tělu. Venom 2 má
prodlouženou 3–hodinovou výdrž baterie a Bluetooth® připojení, díky kterému je možné ovládat Venom 2 přes aplikaci Hyperice.

Detaily a specifikace

Venom 2 se ovládá pomocí tří tlačítek (výkon, teplo a vibrace), nabízí tři úrovně vibrací a tři úrovně tepla (45 °C, 50 °C a 55 °C). Venom 2 je navíc schválen TSA jako příruční zavazadlo do letadel. Tepelně vibrační návlek Venom 2 má rozměry 96,52 x 35,56 x 5,08 cm.

Obsah Balení

 • Tepelně vibrační zařízení Venom s technologií HyperHeatTM
 • Neopren Premium PlushTM
 • Nabíjecí adaptér

Oficiální aplikace Hyperice

 appstore_rp googleplay_rp

Často kladené otázky:

Chcete-li zapnout tepelně vibrační návlek Venom, podržte tlačítko napájení na 1 sekundu, dokud se LED světlo a logo Hyperice nerozsvítí. Jakmile je zařízení zapnuté, jednoduše stiskněte tlačítko ikony teploty pro přepínání mezi 3 úrovněmi tepla. Pokud chcete zapnout vibrace, stiskněte tlačítko ikony vibrací pro přepínání mezi 3 režimy vibrací. Zařízení se automaticky spustí ihned po zmáčknutí tlačítka. Teplotu nebo vibrace můžete deaktivovat procházením nastavení, dokud příslušná LED nezhasne. Nebo můžete podržet příslušné tlačítko po dobu 1 sekundy.

Tepelně vibrační návleky Venom 2 jsou určeny k použití přes vrstvu oblečení. Pokud návleky aplikujete přímo na pokožku, doporučujeme použít pouze 1. úroveň tepla (45°C).

 • Tepelně vibrační návlek Venom 2 na záda: Upevněte neoprenový návlek kolem pasu pomocí suchého zipu. V případě potřeby použijte druhý popruh k zajištění těsnějšího uchycení.
 • Tepelně vibrační návlek Venom 2 na nohu: Zajistěte neoprenový návlek kolem kolen nebo stehen pomocí pásku na suchý zip. Tento typ návleku je určen pro nohu a při použití na paži nebude správně sedět.
 • Tepelně vibrační návlek Venom 2 na rameno: Venom 2 na rameno je specifické pro levé/pravé rameno. Štítek na produktu vám ukáže, pro které rameno je návlek určen. Ovládací panel bude sedět v přední části vašeho ramene pro snadný přístup. Dlouhý popruh vede kolem vašich zad a druhý pod paží. Protáhněte paži rukávem, dokud pouzdro nebude sedět na vašem rameni a utáhněte návlek. 

Nepoužívejte Venom 2 ani žádné jiné vibrační zařízení bez předchozího souhlasu svého lékaře, pokud máte některou z následujících indikacích:

 • Těhotenství
 • Cukrovka s komplikacemi, jako je neuropatie nebo poškození sítnice
 • Nepoužívejte na místa po operačním zákroku nebo zranění
 • Epilepsie nebo migrény
 • Výhřez ploténky
 • Spondylolistéza, spondylolýza nebo spondylóza
 • Nepoužívejte na místa, kde máte kovové čepy nebo destičky nebo jakékoli obavy týkající se vašeho fyzické zdraví.

Tyto indikace neznamenají, že nemůžete tepelně vibrační návleky Venom 2 používat ,ale doporučujeme vám, abyste se nejprve poradili s lékařem. Okamžitě přístroj vypněte a odstraňte z těla při prvních známkách jakéhokoli nepohodlí.

Terapii neprovozujte nepřetržitě déle než jednu hodinu. Po jedné hodině používání nechte Venom 2 před opětovným použitím 30 minut odpočinout.

Po nabití nebo před použitím odpojte nabíječku od baterie. Venom 2 nebude fungovat, pokud je nabíječka zapojena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vibrační tepelná terapie
Záruka: 2 roky

Nové tepelně vibrační návleky Venom 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: