Jak funguje půjčovna?

Jak postupovat v případě pronajmutí regeneračních pomůcek:

 1. Vyberte si produkt, který si přejete zapůjčit. U produktu naleznete cenu pronájmu za 1 den pronájmu vč. DPH, popis produktu a podmínky pronájmu.
 2. Po přečtení podmínek klikněte na tlačítko "PRONAJMOUT", kde se Vám zobrazí formulář k vyřízení pronájmu.
 3. Na základě vyplněného formuláře Vás budeme neprodleně kontaktovat. Probereme společně podmínky smlouvy o pronájmu v souladu s úst. § 2316 a násl. občanského zákoníku č. 89/2012 Sb., v platném znění, dopravu a dobu pronájmu.
 4. Po odsouhlasení smlouvy o pronájmu Vám odešleme produkt na Vámi zvolenou adresu přepravní službou PPL do dvou pracovních dnů. Je možné si objednat pronájem i na Slovensko do 4 pracovních dnů. Cena dopravy je 99 Kč. Cena dopravy na Slovensko je 169 Kč. V případě osobního odběru Vám produkt připravíme k vyzvednutí na pobočce Sport Recovery s. r. o. na adrese: Barrandova 1920/7 143 00, Praha 4-Modřany.
 5. Den před vypršení stanovené doby nájmu nás kontaktujte na tel. čísle +420 737 375 290 nebo +420 720 124 837, abychom se domluvili na způsobu vrácení produktu. Můžete si vybrat z možností: Objednání svozu přepravní službou PPL. Cena dopravy zpět je 99 Kč.  Cena Dopravy zpět ze Slovenska je 169 Kč.
  Nebo nám můžete produkt vrátit po telefonické domluvě na pobočku Sport Recovery s. r. o. na adrese: Barrandova 1920/7, 143 00, Praha 4-Modřany.
 6. Při vrácení produktu proběhne do 3 pracovních dnů kontrola stavu půjčeného produktu, zda nedošlo během pronájmu k jeho poškození.
  V případě nalezení vzniklé škody Vás bude kontaktovat pověřený pracovník.
 7. V den vrácení produktu Vám bude vystavena faktura za pronájem, kterou můžete uhradit převodem na b. ú. uvedený na faktuře. V případě osobního vrácení produktu na pobočku, můžete nájemné zaplatit hotově nebo platební kartou. Pokud si budete přát jiné fakturační údaje než ty, které budou ve smlouvě o pronájmu, prosíme abyste nám je uvedli při podepsání smlouvy nebo na email: info@sportrec.cz dříve než skončí Vaše doba pronájmu. 
 8. Vyzkoušení produktu v případě zájmu o pořízení: V případě, že máte zájem o koupi produktu, můžete si produkt vyzkoušet zdarma maximálně na 7 dní. Postup zůstává stejný jako u klasického pronájmu, ale v případě následného pořízení produktu Vám nebude pronájem maximálně do 7 dnů započten. V případě zkoušky na více jak 7 dní Vám bude od 8. dne účtována standartní cena za pronájem za každý další započatý den pronájmu produktu. 
 • Regenerační pomůcky si můžete po dohodě vyzvednout na pobočce Sport Recovery s. r. o. na adrese: Barrandova 1920/7, 143 00, Praha 4-Modřany, kde Vás zároveň seznámíme s obsluhou přístroje.
 • Dále můžete využít služby doručení regeneračních pomůcek k vám domů přepravní společností PPL, do dvou pracovních dnů za 99 Kč.
 • Zasíláme i na Slovensko do 4 pracovních dnů. Cena dopravy na Slovensko je 169 Kč.
 • V případě, že Vás kurýr PPL nezastihne po domluvě na Vámi zvolené adrese, budeme Vás kontaktovat o dalším možném datu dodání pronajatého produktu. V tento moment bude platná smlouva o pronájmu a bude Vám nabíhat nájemné. Dále budete muset uhradit znovu náklady na přepravu v hodnotě 99 Kč. 
 • Zpět nám přístroj zašlete kurýrní službou PPL, kterou vám po dohodě objednáme jeden den před ukončením zápůjčky. Vy jen přístroj, dle přiložených instrukcí, zabalíte do krabice. Cena dopravy zpět kurýrní službou PPL je 99 Kč. Cena dopravy ze Slovenska je 169 Kč.
 • Další možností je vrácení pomůcek osobně v poslední den stanovené doby pronájmu na pobočku Sport Recovery s. r. o.
  na adrese: Barrandova 1920/7, 143 00, Praha 4-Modřany. 
 • V případě, že Vás kurýr PPL nezastihne po domluvě na Vámi zvolené adrese, budeme Vás kontaktovat o dalším možném datu svozu pronajatého produktu. Cena náhradního svozu je 99 Kč a pro Slovensko 169 Kč, kterou budete muset uhradit navíc.
 • V případě, že nestihnete vrátit pronajatý produkt včas, bude Vám každým dalším dnem, kdy nevrátíte produkt nabíhat cena za pronájem o cenu pronájmu produktu za jeden den.