Masážní vibrační pistole Hypervolt

Pronájem
Značka: Hyperice
150 Kč
Skladem

Půjčovna Sport Recovery nabízí masážní vibrační pistole Hypervolt. Tato regenerační pomůcka je vhodná pro sportovce, maséry i fyzioterapeuty. Používáním přístroje se podporuje cirkulaci krve, zvyšuje rozsah pohybu odstraňuje ztuhlost a bolest namožených svalů. Vibrační masážní pistole také zahřívá svaly před sportovním výkonem čímž se předchází riziku zranění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regenerujte jako profesionál z pohodlí domova!

Pronajměte si bezdrátovou masážní vibrační pistoli Hypervolt s technologií QuietGlideTM a patentovaným tlakovým senzorem. Hypervolt pomáhá sportovcům rychleji regenerovat, zahřívat svaly a tím snižovat riziko zranění a zmírňovat bolest a ztuhlost svalů. Lehká a odolná masážní pistole s ergonomickým designem zvyšuje rozsah pohybu a podporuje cirkulaci krve. Hypervolt je přenosný, a proto si můžete dopřát masáž jak doma, tak na tréninku a na cestách. Na výběr je ze tří intenzit rychlostí (30 Hz /40 Hz / 53 Hz), které je možné libovolně nastavit dle potřeb uživatele.  Hypervolt má tři LED ukazatele k monitorování tlaku, lithium-iontovou baterii a pět vyměnitelných nástavců, které jsou určené na různé části těla.

Benefity masážní vibrační pistole Hypervolt

Hypervolt je neuvěřitelně tichý, takže ho můžete použít kdekoli a kdykoli. Ulevuje od bolesti a ztuhlosti svalů, uvolňuje namožené svaly, a pomáhá sportovcům k lepším sportovním výkonům. Eliminuje riziko zranění, použitím před tréninkem se svaly prokrví a zahřejí. Dalším benefitem je podpora regenerace a rychlejší zotavení po náročném tréninku či závodech.

Obsah balení

 • Masážní vibrační pistole Hypervolt
 • Nabíjecí adaptér
 • 5 vyměnitelných nástavců
 • Cestovní kufřík pro Hypervolt

Zajímá vás perkusivní terapie? Přečtěte si některý z našich článků:

Oficiální aplikace Hyperice

 appstore_rp googleplay_rp

Často kladené otázky: 

Zapněte svůj Hypervolt spínačem pod rukojetí. LED pásek na rukojeti se rozsvítí a indikuje úroveň baterie. Zmáčkněte tlačítko na masážní pistoli pro spuštění masážní pistole na požadovanou rychlost indikovanou rozsvícením LED kontrolek na masážní pistoli. Hypervolt je nyní připraven k použití. Nejnižší rychlost je po prvním stisknutí tlačítka a nejvyšší rychlost je po třetím stisknutím tlačítka. Opakovaným zmáčknutím tlačítka na rukojeti rychlost zvyšujete. Chcete-li Hypervolt vypnout, posuňte spínač pod rukojetí na pozici off. 

Nástavce vyměňujte pouze tehdy, když je Hypervolt vypnut a nástavec hlavy se přestal pohybovat. Chcete-li vyměnit nástavce hlavy, vytáhněte stávající nástavec přímo ven, a vložte vybraný nástavec přímo do otvoru a zároveň pevně zatlačte. Pro upevnění nástavce vyrovnejte jazýček s drážkou v otvoru a pevně zatlačte.

Cushion: Pokud jste začátečník, je nástavec určen právě vám. Vyznačuje se nejměkčím materiálem s největší povrchovou plochou a poskytuje trochu více možností při použití na citlivých místech nebo citlivějších oblastech, jako je např. krk.

Round: Nástavec s kulatou hlavou je z pevnější než nástavec Cushion. Poskytuje zhruba stejnou plochu, ale materiál je o něco hustší, takže dobře funguje na velké svalové skupiny, jako jsou svaly nohou, zad a prsní svaly.

Fork: Vidlicový nástavec se nejlépe používá na para spinální svaly, trapézy, předloktí a kotník/lýtka (bez kontaktu s Achillovou šlachou). Někteří preferují mít dva kontaktní body na určitých svalových skupinách, aby pomohli proti „lechtivému“ pocitu.

Flat: Plochý nástavec obecně funguje nejlépe pro pokrytí větší plochy na hustší svalové skupině, jako jsou hamstringy nebo hýžďové svaly. Tvrdý materiál neabsorbuje žádné nárazy, což mu umožňuje proniknout hlouběji do svalové tkáně.

Bullet: nástavec tvaru kulky má nejmenší povrch ze všech nástavců. Pokud preferujete hlubší, intenzivnější tlak, doporučujeme tento nástavec. Obecně se používá pro menší/hůře dosažitelné svalové skupiny.

Nepoužívejte Hypervolt nebo jakoukoliv jinou masážní vibrační pistoli bez předchozího souhlasu svého lékaře, pokud máte některou z uvedených kontraindikací:

 • Těhotenství
 • Cukrovka s komplikacemi, jako je neuropatie nebo poškození sítnice
 • Nepoužívejte na místa po operačním zákroku nebo zranění
 • Epilepsie nebo migrény
 • Výhřez ploténky
 • Spondylolistéza, spondylolýza nebo spondylóza
 • Nepoužívejte na místa, kde máte máte kovové čepy nebo destičky nebo jakékoli obavy týkající se vašeho fyzické zdraví.

Křehcí jedinci a děti by měli být při používání jakéhokoli perkusního nebo vibračního zařízení v doprovodu dospělé osoby. Tyto kontraindikace neznamenají, že nemůžete používat perkusní nebo vibrační zařízení, ale doporučujeme, abyste se předtím poradili se svým lékařem. 

Ujistěte se, že je napájení vypnuto a nabíječka baterie není připojena. Použijte vlhký, čistý hadřík a jemně otřete vaši masážní vibrační pistoli. Pokud se přístroj nepoužívá, skladujte jej na čistém, chladném a suchém místě, mimo přímé sluneční světlo.

Masáž nohou pomocí Hypervoltu

Technologie masážní vibrační pistole Hypervolt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: