Kompresní lymfodrenážní boky Normatec Pulse

24 900 Kč
Na objednání

Normatec kompresní lymfodrenážní boky urychlují zahřátí před námahou a zotavení a po cvičení. Dvě kompresní komory zajistí kompletní masáž kvadricepsů, hamstringů, hýžďových svalů a spodní části zad. Dvě nastavitelné přezky bezpečně drží kompresní lymfodrenážní boky na správném místě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompresní terapie
Kompresní lymfodrenážní boky jsou kompatibilní s Normatec Pulse 2.0 a díky patentované technologii Normatec Pulse poskytují kompresní lymfodrenážní boky masáž svalů dolní části zad a horní části dolních končetin, což zkracuje dobu zotavení a čas strávený u regenerace. Systém Normatec pracuje pomalu, stlačuje postupně svalové skupiny, což připomíná přirozenou svalovou kontrakci.

Kvalitní regenerace
Kompresní lymfodrenážní boky jsou pouze v jedné velikosti, protože se při prvním použití přizpůsobí vašemu jedinečnému tvaru těla. Normatec používá nejpokročilejší technologii, která zajišťuje přesně takovou regeneraci, jakou vaše tělo potřebuje. V kombinaci s funkcí lokálního zesílení tlaku jsou ošetřeny všechny bolestivé partie dolní části zad a horní části dolních končetin.

Jednoduché použití  
Kompresní lymfodrenážní boky Normatec jsou vyrobeny z odolného, lehkého a vysoce kvalitního nylonu a hadiček. Údržba boků je velice jednoduchá, stačí je po každém použití otřít navlhčeným hadříkem. Kompresní lymfodrenážní boky jednoduše připojíte k řídící jednotce, slyšitelné zacvaknutí vás ujistí, že je přístroj správně připojen.

Benefity Normatec kompresních lymfodrenážních boků
Bolest, ztuhlost, únava svalů a zranění jsou hlavní důvody omezení nebo pozastavení tréninků. Právě u sportovců je kvalitní regenerace a odpočinek velice důležitý.

Minimalizují zánět a bolest
Kompresní lymfodrenážní boky zmírňují bolest, uvolňují namožené svaly a snižují zánět svalů po cvičení nebo námaze.

Zkracují dobu regenerace
Snížením zánětu a úlevou od ztuhlých a bolavých svalů se urychluje doba zotavení a sportovec se tak může rychleji vrátit k tréninkům.

Zlepšují rozsah pohybu
Rozsah pohybu je pro sportovce velice důležitý, kompresní lymfodrenážní boky pomůžou zvýšit rozsah pohybu dolních končetin.

Snižují otoky a zlepšují tělesný oběh
Masáž s kompresními lymfodrenážními boky je založena na přirozené fyziologii, což snižuje otok po lehčím i těžším zranění. Lepší tělesný oběh přispívá ke správné funkci srdce i svalů a napomáhá k rychlejšímu zotavení.

! KOMPRESNÍ LYMFODRENÍŽNÍ BOKY NORMATEC NEOBSAHUJÍ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKU. PRO TERAPII S KOMPRESNÍMI LYMFODRENÁŽNÍMI BOKY JE NUTNÉ MÍT ZAKOUPENÉ KOMPRESNÍ LYMFODRENÁŽNÍ KALHOTY NORMATEC PULSE 2.0!

 Obsah Balení

  • Kompresní boky Normatec
  • Brožura

Normatec boky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení