Bezdrátový kompresní lymfodrenážní přístroj Alphas

16 990 Kč
Na objednání do 14 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
6.5.2024

Hledáte profesionální masážní pomůcku, kterou si můžete užívat z pohodlí domova? Nový bezdrátový kompresní lymfodrenážní přístroj na nohy Aerify Alphas je tou pravou volbou pro vás! Návleky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a poskytují účinnou kompresní terapii s lymfatickou masáží. Pomáhají minimalizovat bolesti a otoky nohou, zlepšovat průtok krve a odstraňovat škodlivé látky z těla. Navíc jsou snadno použitelné a pohodlné díky zabudovaným chytrým vzduchovým kompresorům a vyměnitelným bateriím, takže vás nebudou otravovat žádné kabely, či hadičky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okamžitá úleva od bolesti a otoků nohou s kompresní terapií Aerify Alphas

Ať už jste sportovec, pracujete dlouhé hodiny nebo jen trpíte chronickou bolestí a otoky nohou, kompresní lymfodrenážní přístroj Alphas může být tou pravou volbou pro vás! Tyto 5 komorové kompresní lymfodrenážní nohavice jsou navrženy tak, aby vám poskytly kompresní lymfatickou masáž a tím pomohly minimalizovat otoky, bolesti a ztuhlost nohou. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, takže jsou velmi pohodlné. Kompresní terapie může také pomoci s celulitidou tím, že zlepšuje průtok krve a odstraňuje toxiny z těla.

Zvyšte své sportovní výkony s kompresním lymfodrenážním přístrojem Aerify Alphas

Pokud jste sportovec, víte, jak je důležitý proces regenerace. Kompresní lymfodrenážní přístroj Aerify Alphas vám s tímto procesem pomůžou, díky dynamické vzduchové kompresi, která vám pomůže zotavit se po náročném tréninku. Nastavte si tlak dynamické vzduchové komprese od 60mmHg do 100mmHg dle vašich potřeb a zvyšte průtok krevního oběhu, lymfatického systému a odstraňte škodlivé látky z těla, čímž zlepšíte vaše sportovní výkony a dosáhnete rychleji svých cílů.

Už žádné zapojování hadiček! Aerify Alphas jsou plně bezdrátové.

Díky bezdrátovému provedení a vyměnitelným bateriím v ovládací jednotkách na nohavicích můžete být v klidu, že budete mít zregenerované nohy, ať už jste v tělocvičně nebo v kanceláři. Celý masážní přístroj si můžete vzít sebou kamkoliv, díky nové elegantní tašce přes rameno, kterou najdete v balení kompresní terapie Aerify Alphas.  

Obsah Balení: 

 • Kompresní lymfodrenážní nohavice se zabudovanými kompresory
 • 4 Ks vyměnitelných baterií
 • Nabíjecí adaptér
 • Elegantní černá taška přes rameno 
 • Uživatelský manuál

Chcete se dozvědět více o kompresní lymfodrenážní terapii? Přečtěte si některý z našich článků: 

Často kladené otázky:

Kompresní lymfodrenážní přístroj na nohy Aerify Alphas funguje na základě technologie dynamické komprese vzduchu, na kterou spoléhají profesionálové z celého světa. Zlepšete své výkony rychlejším zahřátím, rychlejším zotavením a pocitem plného oživení svalů díky kompresní terapii Aerify. Přizpůsobte si relaci různými úrovněmi intenzity a dopřejte si trochu intenzity navíc, kdekoli to nejvíce potřebujete. 

Zlepšení krevní cirkulace a lymfatického oběhu: Krevní cirkulace je díky intermitentní pneumatické kompresi zlepšována. Lymfatický systém je za pomoci intermitentní pneumatické komprese vytlačován do oběhu, tím se zlepšuje činnost endotelu, který pomáhá produkovat krevní destičky a krvinky. Komprese působí na lymfatický oběh a odvádí škodlivé látky ze svalů a zmírňuje otok a zánět v dané oblasti.

Odvod odpadních látek ze svalů a snížení otoků a zánětů: Komprese působí na lymfatický oběh a odvádí škodlivé látky ze svalů a zmírňuje otok a zánět v dané oblasti.

Zvýšení rozsahu pohybu a rychlejší regenerace svalů: Velkým benefitem pro každého sportovce je, že kompresní lymfodrenážní přístroje zvyšují mobilitu a rozsah pohybu. Sportovci také ocení kompresní terapii při regeneraci.

Prevence před zraněním a celulitidou: Pravidelným používáním kompresních lymfodrenážních návleků na nohy se snižuje riziko zranění při sportovních aktivitách. Terapie také příznivě působí na celulitidu.

Další benefity: Kompresní lymfodrenážní přístroj Alphas také zamezuje těžknutí nohou, slouží jako prevence zánětů kloubů a zmírňují bolest svalů po námaze.

Před použitím kompresních nohavic se vždy poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte Aerify, pokud máte některý z následujících zdravotních problémů:

 • Akutní plicní edém
 • Akutní tromboflebitidu
 • Akutní městnavé srdeční selhání
 • Akutní infekci
 • Žilní trombózu
 • Plicní embolii
 • Rány, léze, infekce nebo nádory v místě aplikace nebo v jeho blízkosti
 • Nepoužívejte na místech, kde je nežádoucí zvýšený žilní a lymfatický návrat
 • Zlomeniny nebo dislokace kostí v místě aplikace nebo v jeho blízkosti

Čištění návleků: Návleky otřete vlhkým, čistým hadříkem nebo jiným antiseptickým hadříkem. Následně je důkladně osušte čistým hadříkem. Návleky neperte v pračce ani nesušte v sušičce. Nečistěte chemickými prostředky.

Údržba systému Aerify: Zařízení, napájecí zdroj a návleky nevyžadují žádnou běžnou údržbu nebo servis s výjimkou péče uvedené v části našeho produktového manuálu.

Uložení systému: Zařízení, napájecí zdroj a návleky skladujte na čistém a suchém místě. Neskladujte na slunečním svitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompresní terapie
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: