Kompresní lymfodrenážní kalhoty AERIFY Charge

Tip
Značka: Aerify
26 470 Kč
Na objednání do 14 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
19.10.2022

Aerify Charge kompresní lymfodrenážní kalhoty napomáhají nejen sportovcům odvádět laktát, kyseliny a další odpadní látky ze svalů, čímž dochází k lepší cirkulaci krve. Dále zlepšují žilní cirkulaci a jsou vhodné pro osoby trpící na otoky nebo na riziko hluboké žilní trombózy. Regenerace s kalhotami Aerify Charge je snadná, nasaďte si kalhoty vyberte jeden ze šesti programů, nastavte dobu trvání, intenzitu komprese a relaxujte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aerify kompresní lymfodrenážní kalhoty v kombinaci s intermitentní pneumatickou kompresí mají pozitivní dopad na cirkulaci krve a lymfatický oběh. Dalším benefitem kompresních kalhot je zlepšení mobility a rozsahu pohybu. Aerify obsahují šest regeneračních módů. Módy A, B a C jsou určené pro intenzivní regeneraci a módy D, E a F jsou určené pro klidnou relaxaci. Aerify nabízí šestnáct úrovní intenzity komprese od 15 do 240 mmHg. Osm vzduchových komor zajišťuje kompletní regeneraci celé dolní končetiny. Každá komora je individuálně nastavitelná a díky tomu je možné předejít lokální bolesti. Aerify kompresní lymfodrenážní kalhoty nesnižují jen zdravotní rizika, ale také napomáhají sportovcům docílit lepších výsledků a rychleji dosáhnout cílů.

Aerify Charge kompresní kalhoty jsou doporučovány pro sportovce, kteří chtějí kompresi současně cílit na hýždě, třísla, spodní část zad a nohy (hamstringy, kvadricepsy, a lýtka). Vysoce doporučováno pro crossfitové závodníky, vzpěrače, cyklisty, triatlonisty, hokejisty a další. 

Benefity kompresních kalhot Aerify Charge

Zlepšení krevní cirkulace a lymfatického oběhu
Krevní cirkulace je díky intermitentní pneumatické kompresi zlepšována. Lymfatický systém je za pomoci intermitentní pneumatické komprese vytlačován do oběhu, tím se zlepšuje činnost endotelu, který pomáhá produkovat krevní destičky a krvinky.

Odvod odpadních látek ze svalů a snížení otoků a zánětů
Komprese působí na lymfatický oběh a odvádí škodlivé látky ze svalů a zmírňuje otok a zánět v dané oblasti.

Zvýšení rozsahu pohybu a rychlejší regenerace svalů
Velkým benefitem pro každého sportovce je, že kompresní lymfodrenážní kalhoty zvyšují mobilitu a rozsah pohybu. Sportovci také ocení kalhoty při regeneraci.

Prevence před zraněním a celulitidou
Pravidelným používáním kompresních lymfodrenážních kalhot Aerify Charge se snižuje riziko zranění při sportovních aktivitách. Kalhoty také příznivě působí na celulitidu.

Další benefity
Kompresní lymfodrenážní kalhoty Aerify Chage také zamezují těžknutí nohou, slouží jako prevence zánětů kloubů a zmírňují bolest svalů po námaze.

Obsah balení  

  • Ovládací jednotka Aerify Charge
  • Kompresní kalhoty  
  • Vzduchové hadičky  
  • Spojovací hadice 
  • Manuál  
  • Batoh Aerify

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: