Kompresní lymfodrenážní nohavice AERIFY Charge

Pronájem
Značka: Aerify
250 Kč
Skladem

Aerify Charge jsou kompresní lymfodrenážní kalhoty, které odvádějí nežádoucí látky, jako je laktát a kyseliny ze svalů, čímž napomáhají k lepší cirkulaci krve. Půjčovna Sport Recovery chce dopřát kvalitní a pohodlnou regeneraci všem sportovcům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intermitentní pneumatická komprese přispívá ke zlepšení mobility, lymfatického systému a cirkulace krve, a právě tuto kompresi nabízí kompresní lymfodrenážní nohavice Aerify Charge. O sportovce je dokonale postaráno díky šesti módům. Módy A, B a C zajišťují intenzivní regeneraci a módy D, E a F nabízí příjemnou relaxaci. Přístroj nabízí intenzitu komprese v rozmezí od 15 do 240 mmHg. Aerify Charge má osm komor a tlak v každé komoře lze individuálně nastavit na takovou intenzitu, která sportovci nezpůsobuje bolest. Kompresní lymfodrenážní kalhoty pomáhají sportovcům rychleji regenerovat a dosáhnou lepších sportovních výsledků.

 

Benefity kompresních lymfodrenážních nohavic Aerify Charge:

Zlepšení cirkulace krve a lymfatického oběhu
Lymfatický systém je díky intermitentní pneumatické kompresi vytlačován do oběhu. Dále je zlepšována funkce endotelu, který produkuje krevní destičky a krvinky.

Odvod odpadních látek, snížení otoku a zánětu
Působením kompresních lymfodrenážních nohavic na lymfatický systém jsou nežádoucí látky odstraňovány ze svalů. Kompresní nohavice také zmírňují otok a zánět.

Zvýšení rozsahu pohybu a rychlejší regenerace
Kompresní lymfodrenážní nohavice Aerify Charge zlepšují rozsah pohybu. Regenerace po cvičení je jednodušší a rychlejší a sportovci se tak mohou rychleji vrátit k tréninkům bez bolesti.

Prevence zranění a celulitidy
Zranění je noční můrou každého sportovce. Jakékoli zranění může omezit či dokonce znemožnit sportování. Aerify Charge pomáhají sportovcům předcházet zranění. Dalším benefitem nohavic je kladné působení na celulitidu.

Další benefity
Záněty kloubů a doprovázející bolest trápí mnoho sportovců, kompresní lymfodrenážní kalhoty pomáhají zmírňovat bolest a bojovat proti zánětu. Nohavice dále zabraňují těžknutím nohou, snižují únavu a zlepšují svalovou vytrvalost.

Obsah balení  

  • Ovládací jednotka Aerify Charge
  • Nohavice  
  • Vzduchové hadičky  
  • Spojovací hadice 
  • Manuál  
  • Batoh Aerify

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení