Jaký je rozdíl mezi Normatec Pulse 2.0 a Normatec Pulse Pro 2.0?

img_8609_optimized_optimized

"V Hyperice byli a budou hlavními odborníky v regeneračních systémech se vzduchovou kompresí a není překvapením, že celá řada sportovců na světové úrovni používá Normatec k udržení nejvyšší výkonnostní úrovně. Vzhledem k tomu, že existují dva modely (Normatec 2.0 a Normatec 2.0 PRO) je otázkou, který z nich je pro uživatele nejvhodnější. Oba systémy Normatec 2.0 se mohou pochlubit skvělými funkcemi, které nejen urychlují zotavení, ale také nabízejí jedinečnou patentovanou technologii Normatec. Oba systémy jsou také vybaveny technologií Bluetooth®, která umožňuje uživateli připojit se k systému mobilním telefonem prostřednictvím aplikace Hyperice a jednoduše tak kontrolovat regenerační proces."

Nyní si ukážeme rozdíly mezi systémy Normatec 2.0 a Normatec 2.0 PRO

Rozdíl obecně spočívá v úrovni přizpůsobení, které Normatec 2.0 PRO nabízejí, což je výhodné zejména pro profesionály, jako jsou fyzioterapeuti a jiné profese se širokou škálou pacientů. Systém Normatec 2.0 PRO má rehabilitační program speciálně navržen pro kolena a kotníky. Normatec 2.0 PRO nabízí speciální funkci, ve které se nastaví úroveň talku v komorách a čas. Je tedy možné nastavit tlak v každé komoře, což je skvělé, pokud je třeba zabránit přílišnému tlaku na určitou oblast, která je citlivá nebo poraněná. Například sportovec, který prodělal operaci kolene musí mít nižší tlak v komoře 3, ale v komorách 1-2 a 4-5 musí být  takový tlak, který zajišťuje adekvátní cirkulaci krve pro snížení otoku kolene. Díky inovativní dotykové obrazovce, kterou nabízí Normatec 2.0 PRO, lze snadno nastavit tlak v každé komoře od 30 do 110 mmHG a zajistit tak dokonalou terapii. 

2_optimized

Nejen při zotavení po zranění ale i po náročném tréninku nebo soutěži mají systémy Normatec 2.0 tlačítko nazvané lokální zesílení. Toto tlačítko je jednoduchou, ale účinnou funkcí, kterou využijete, pokud potřebujete v určité komoře zvýšit tlak. Díky intenzivnějšímu tlaku se zvýší prokrvení unavených svalů.

Dokonalý příklad: poté, co sportovec dokončí náročnou cyklistickou trasu, jeho kvadricepsy budou velice unavené a plné kyseliny mléčné. Při terapii s kompresními kalhoty Normatec sportovec jednoduše stiskne tlačítko lokálního zesílení v dané oblasti. Toto zvýšení tlaku podpoří průtok krve a pomůže rozbít nahromaděnou kyselinu mléčnou, čímž se zrychluje celkové zotavení.

V každém případě je třeba si při výběru kompresní lymfodrenážní terapie podrobně zjistit, jaké funkce nabízejí a jaké kompresní kalhoty jsou pro vás nejvhodnější.

Kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec Pulse 2.0 si můžete pronajmout v naší půjčovně za 350 Kč na den!

Přečtěte si také: 

Autor Článku: Sport Recovery