Masážní sprej SideKick Revive

549 Kč 686,25 Kč / 100 ml
Skladem

Revive masážní sprej je vhodný pro osoby se suchou pokožkou. Nanesením fasciální nůž značky Sidekick lépe propracuje každý sval a regenerace je kvalitnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní dezinfekce a masážní sprej v jednom

Změkčující sprej Revive je ideální pro ty, kteří chtějí fasciální nůž sdílet se svými přáteli, ale nechtějí šířit bakterie. Sprej Revive je skvělý lubrikant, který eliminuje tření pokožky během používání fasciálních nožů Sidekick. Je vhodný zejména pro osoby se suchou pokožkou nebo chlupy.

Masážní sprej Revive je ze 100 % přírodních látek

Složení masážního spreje Revive: Kaprinový triglycerid, Olej z jádra meruněk, Kafr, Sorbitan Sesquioleát, Eukalyptový olej, Methylsalicylát, Hřebíčkový olej, Extrakt z Arnica Montanta, Tokoferyl-acetát, Olivový olej, Jalovcový olej, Methylnikotinát, Zázvor, Pepř, Chlorid hořečnatý

Upozorňujeme, že methylsalicylát, eukalyptový olej, hřebíčkový olej a olej z jádra meruněk jsou známé alergeny, které mohou způsobit alergickou reakci u některých citlivých jedinců. Na druhé straně kaprinový triglycerid, sorbitan sesquioleát, tokoferyl-acetát, olivový olej, jalovcový olej, pepř a chlorid hořečnatý jsou obecně považovány za bezpečné složky a nejsou obvykle spojovány s alergickými reakcemi. Nicméně každá osoba může být alergická na jiné látky, takže je důležité pečlivě prozkoumat seznam složek a případně se poradit s lékařem nebo dermatologem, pokud máte podezření na alergickou reakci.

Obsah lahvičky je 80 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: