Eclipse - fasciální nůž

ZdarmaZdarma
Fasciální nůž Eclipse 1
2 990 Kč
Skladem

Fasciální nůž Eclipse s jedinečným designem a velkou rukojetí se pohodlně vejde do jedné ruky. Díky této rukojeti máte absolutní kontrolu nad nožem a můžete vyvinout libovolný tlak na jakoukoli problémovou a bolestivou partii. Jeho speciální design a tvar snižuje únavu paží během užívání. Fasciální nůž Eclipse je ideální na boky, kvadricepsy, chodidla, prsní svaly a další. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvě hrany  

Nejdůležitější částí každého fasciálního nože je hrana, a proto Sidekick investoval mnoho času k dokončení oboustranného nože. Přesnost hrany a jedinečný design snižuje čas terapie, a proto se můžete rychleji vrátit k vašim oblíbeným činnostem.    

Všestrannost dvou hran  

Pro větší univerzálnost je fasciální nůž Eclipse oboustranný. Konkávní hrana je vhodná pro dlouhé, rozsáhlé tahy a ostřejší konvexní hrana pro propracování velmi stažených oblastí. S tímto fasciálním nožem bude vaše regenerace snadná a účinná.  Fasciální nůž Eclipse je vyroben z nerezové oceli, a to z něj dělá elegantní a zároveň odolný nůž. 

Maximální využití pro účinnou regeneraci  

S fasciálním nožem Eclipse můžete vyvíjet takový tlak, jaký potřebujete. Je navržen tak, aby se pohodlně držel v jedné ruce, tím poskytuje lepší kontrolu nad vyvíjeným tlakem a nad jeho přesným zacílením na problémovou oblast. Je ideální na boky, kvadricepsy, chodidlaprsní svaly a další. S fasciálním nožem Eclipse už nebudete trpět bolestmi po tréninku.  

Díky jedinečnému designu a velké rukojeti je radost fasciální nůž Eclipse používat. Jeho speciální tvar také snižuje únavu pažíPři používání máte absolutní kontrolu nad tlakem, který vyvíjíte na bolestivé a stažené svaly. Výsledek? Rychlá, efektivní a pohodlná regenerace. 

Pro větší univerzálnost je fasciální nůž Eclipse oboustranný. Konkávní hrana je vhodná pro dlouhé, rozsáhlé tahy a ostřejší konvexní hrana pro propracování velmi stažených oblastí. S tímto fasciálním nožem bude vaše regenerace snadná a účinná.  Fasciální nůž Eclipse je vyroben z nerezové oceli, a to z něj dělá elegantní a zároveň odolný nůž.  

Proč právě Eclipse fasciální nůž?  

  • Ideální na boky, nohy, chodila a prsní svaly 
  • Absolutní kontrola nad vyvíjeným tlakem  
  • Velká pohodlná rukojeť, snadné ovládání  
  • Speciální design a dvě hrany pro všestranné použití  
  • Vyrobeno z odolné nerezové oceli  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: