Fasciální nůž SideKick Eclipse

2 990 Kč
Skladem

Fasciální nůž Eclipse s jedinečným designem a velkou rukojetí se pohodlně vejde do jedné ruky. Díky této rukojeti máte absolutní kontrolu nad nožem a můžete vyvinout libovolný tlak na jakoukoli problémovou a bolestivou partii. Jeho speciální design a tvar snižuje únavu paží během užívání. Fasciální nůž Eclipse je ideální na boky, kvadricepsy, chodidla, prsní svaly a další. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nyní od nás dostanete ochranný obal na fasciální nůž a masážní sprej SideKick Revive v hodnotě 1198 Kč jako dárek zdarma!

Unikátní dvě hrany fasciálního nože

Pro větší univerzálnost je fasciální nůž Eclipse oboustranný. Konkávní hrana je vhodná pro dlouhé, rozsáhlé tahy a ostřejší konvexní hrana pro propracování velmi stažených oblastí. S tímto fasciálním nožem bude vaše regenerace snadná a účinná. Fasciální nůž Eclipse je vyroben z nerezové oceli, a to z něj dělá elegantní a zároveň odolný fasciální nůž. Nejdůležitější částí každého fasciálního nože je hrana, a proto Sidekick investoval mnoho času k dokončení oboustranného nože. Přesnost hrany a jedinečný design snižuje čas terapie, a proto se můžete rychleji vrátit k vašim oblíbeným činnostem.     

Využijte fasciální nůž na maximum pro účinnou regeneraci  

S fasciálním nožem Eclipse můžete vyvíjet takový tlak, jaký potřebujete. Je navržen tak, aby se pohodlně držel v jedné ruce, tím poskytuje lepší kontrolu nad vyvíjeným tlakem a nad jeho přesným zacílením na problémovou oblast. Je ideální na boky, kvadricepsy, chodidlaprsní svaly a další. S fasciálním nožem Eclipse už nebudete trpět bolestmi po tréninku. Díky jedinečnému designu a velké rukojeti je radost fasciální nůž Eclipse používat. Jeho speciální tvar také snižuje únavu pažíPři používání máte absolutní kontrolu nad tlakem, který vyvíjíte na bolestivé a stažené svaly. Výsledek? Rychlá, efektivní a pohodlná regenerace. 

Přečtěte si více o fasciálních nožích a jejich využití v praxi:

Často Kladené otázky: 

Doživotní záruku na fasciální nože z nerezové oceli máte proto, abyste měli jistotu, že vám nově zakoupený fasciální nůž vydrží po mnoho let. Na váš nůž poskytneme záruku na jakékoli výrobní vady z procesu odlévání oceli. To znamená, že pokud by vaše nástroje praskly, rezavěly nebo praskly, rádi vám je vyměníme. Tato záruka se nevztahuje na škrábance, rýhy a promáčkliny na noži nebo zkosení nástroje, ke kterým dojde poté, co jste obdrželi fasciální nůž. Důrazně doporučujeme nože skladovat a přepravovat v originálních ochranných pouzdrech, aby nedošlo k případnému poškození.

Ano můžete! Během používání fasciálních nožů můžete použít jakoukoliv masážní emulzi dle potřeby. My Vám doporučujeme Oasis Roller Gel díky jeho složení a jednoduchému požití. 

  • Eclipse je ideální na boky, nohy, chodila a prsní svaly 
  • Díky unikátnímu tvaru nože máte absolutní kontrolu nad vyvíjeným tlakem  
  • Nůž má velkou pohodlnou rukojeť pro snadnou manipulaci  
  • Speciální design a dvě hrany zajišťují všestranné použití  
  • Eclipse je vyroben z odolné nerezové oceli 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fasciální nože
Záruka: 2 roky
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 7.11.2022
S tímto produktem jsem velmi spokojena. Byl mi doporučen pracovníkem firmy , který mi vysvětlil, který fasciální nůž mám koupit a ihned jsem ho použila, splnil mé očekávání . Doporučuji.
DV Avatar autora Daniel Vejmelka (Administrátor) 7.11.2022
Dobrý den paní Kašpárková, děkujeme Vám za hodnocení fasciálního nože. Jsme Velice rádi, že Fasciální nůž naplnil Vaše očekávání. S přáním pěkného dne, Daniel Vejmelka
5
VM Avatar autora | 23.6.2021
Nůž krásně sedí do ruky a lze se sním dostat i na těžko dostupní místa jako např. na dlani mezi prsty anebo na nártu. Krásně se sním pracuje i v oblasti kolene, ale také větší svalové partie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: