Fasciální nůž SideKick Echo

3 490 Kč
Skladem

Ať už trpíte chronickými bolestmi nebo pouze chcete efektivně odpočívat, svalová masáž vám poskytne efektivní uvolnění. Při používání většiny masážních nástrojů pro domácí použití se ruce a prsty rychle unaví, což ztěžuje dosažení potřebné úlevy a relaxace. Echo fasciální nůž vám poskytne efektivní uvolnění bez zbytečné námahy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nyní od nás dostanete ochranný obal na fasciální nůž a masážní sprej SideKick Revive v hodnotě 1198 Kč jako dárek zdarma!

Prémiová a lékařsky ověřená nerezová ocel

Fasciální nůž Echo je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, je neporézní, odolává korozi, snadno se čistí a je extrémně odolný. Nejdůležitější částí každého fasciálního nože je speciální hrana– bez této hrany se jen něco tře o povrch pokožky. Proto mají nože Sidekick unikátní, dvojitě zkosenou hranu, která je dostatečně ostrá, aby propracovala měkkou tkáň, ale ne příliš ostrá, aby zanechala trvalé poškození. Na rozdíl od nefritových nebo kamenných nožů, které jsou velmi křehké, je Echo fasciální nůž díky nerezové oceli velmi odolný. Je pečlivě vyleštěn tak, aby se odstranili všechny póry a štěrbiny, ve kterých by se mohly skrývat bakterie. Proto ho můžete sdílet s dalšími lidmi bez obav.

Patentovaný gravírovaný úchop

Fasciální nůž Echo s patentovaným gravírovaným úchopem je navržen tak, aby eliminoval únavu ruky při držení a maximalizoval kontrolu nad nožem. Tato inovativní úprava vytváří z Echo fasciálního nože nejpohodlnější nůž, který jste kdy drželi.

Inovativní, efektivní a okamžité uvolnění

S Echo fasciálním nožem od firmy Sidekick si můžete užít hloubkové a dlouhotrvající uvolnění svalů z pohodlí domova a bez zbytečných nákladů za profesionální ošetření. Tento inovativní nůž poskytuje spolehlivou úlevu vašim problémovým oblastem, zvyšuje průtok krve a zlepšuje celkovou obnovu. Díky jedinečnému designu a šesti zakřiveními se můžete zaměřit například na krk, záda nebo nohy. Echo fasciální nůž je vyroben z nerezové oceli a při použití na oblastech, které jsou více zjizveny, kůže zčervená. Zčervenání kůže signalizuje, že daná oblast vyžaduje ošetření. Díky patentovanému ergonomickému, a navíc pohodlnému úchopu se vaše ruce ani prsty během regenerace neunaví. Pro snadné použití dostanete od nás jako dárek přírodní masážní gel Oasis Roller a instruktážní videa.

Přečtěte si o fasciálních nožích a jejich využití v praxi: 

Často kladené otázky: 

Doživotní záruku na fasciální nože z nerezové oceli máte proto, abyste měli jistotu, že vám nově zakoupený fasciální nůž vydrží po mnoho let. Na váš nůž poskytneme záruku na jakékoli výrobní vady z procesu odlévání oceli. To znamená, že pokud by vaše nástroje praskly, rezavěly nebo praskly, rádi vám je vyměníme. Tato záruka se nevztahuje na škrábance, rýhy a promáčkliny na noži nebo zkosení nástroje, ke kterým dojde poté, co jste obdrželi fasciální nůž. Důrazně doporučujeme nože skladovat a přepravovat v originálních ochranných pouzdrech, aby nedošlo k případnému poškození.

Ano můžete! Během používání fasciálních nožů můžete použít jakoukoliv masážní emulzi dle potřeby. My Vám doporučujeme Oasis Roller Gel díky jeho složení a jednoduchému požití. 

  • Fasciální nůž zmírňuje bolest svalů, svalové napětí a ztuhlost
  • Unikátní zakřivený design propracuje velké i malé svaly
  • Gravírování pro komfortní úchop při práci s nožem eliminuje potenciální únavu rukou
  • Od nás jako dárek najdete v balení masážní Oasis Roller Gel a instruktážní videa
  • Nůž Echo je vyroben z odolné nerezové oceli

Facsiální nůž přichází do kontaktu s kůží a pokud nebude porézní nůž správně a důkladně vyčištěn mohou se na něm zachytit tělesné tekutiny a bakterie. Existuje mnoho věcí, které s přáteli chcete sdílet, ale tělesné tekutiny a bakterie k nim nepatří. S neporézním Echo fasciálním nožem se o to naštěstí nemusíte starat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fasciální nože
Záruka: doživotní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: