Echo - fasciální nůž

ZdarmaZdarma
Fasciální nůž Echo 1
3 490 Kč
Skladem

Tento neuvěřitelný výrobek poskytuje myofasciální uvolnění vašim bolestivým partiím. To nejen snižuje bolest, ale také zlepšuje celkovou mobilitu. Fasciální nůž nabízí všestrannou úlevu, jak velkým svalům jako jsou záda a nohy tak i menším oblastem jako jsou ruce a kolena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní hrana  

Nejdůležitější částí každého fasciálního nože je speciální hrana– bez této hrany se jen něco tře o povrch pokožky. Proto mají nože Sidekick unikátní, dvojitě zkosenou hranu, která je dostatečně ostrá, aby propracovala měkkou tkáň, ale ne příliš ostrá, aby zanechala trvalé poškození.  

Prémiová, lékařsky ověřená, nerezová ocel 

Fasciální nůž Echo je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, je neporézní, odolává korozi, snadno se čistí a je extrémně odolný.  

Patentovaný texturovaný úchop 

Fasciální nůž Echo s patentovaným texturovaným úchopem je navržen tak, aby eliminoval únavu ruky při držení a maximalizoval kontrolu nad nožem. Tato inovativní úprava vytváří z Echo fasciálního nože nejpohodlnější nůž, který jste kdy drželi.  

Inovativní, efektivní a okamžité uvolnění 

Ať už trpíte chronickými bolestmi nebo pouze chcete efektivně odpočívat, svalové masáže vám poskytnou efektivní uvolnění. Při používání většiny masážních nástrojů pro domácí použití se rychle unaví ruce a prsty, což ztěžuje dosažení potřebné úlevy a relaxace.  

S Echo fasciálním nožem od firmy Sidekick si můžete užít hloubko a dlouhotrvající uvolnění svalů z pohodlí domova a bez zbytečných nákladů za profesionální ošetření. Tento inovativní nůž poskytuje spolehlivou úlevu vašim problémovým oblastem, zvyšuje průtok krve a zlepšuje celkovou obnovu. Díky jedinečnému designu a šesti zakřiveními se můžete zaměřit například na krk, záda nebo nohy.  

Echo fasciální nůž je vyroben z nerezové oceli a při použití na oblastech, které jsou více zjizveny, kůže zčervená. Zčervenání signalizuje, že daná oblast vyžaduje ošetření. Díky patentovanému ergonomickému, a navíc pohodlnému úchopu se vaše ruce ani prsty během regenerace neunavíPro snadné použití je součástí balení přírodní Revive sprej a instruktážní videa.  

Na rozdíl od nefritových nebo kamenných nožů, které jsou velmi křehké, je Echo fasciální nůž díky nerezové oceli velmi odolný. A protože je pečlivě vyleštětak, aby se odstranili všechny póry a štěrbiny, ve kterých by se mohly skrývat bakterie ho můžete sdílet s dalšími lidmi bez obav.  

Proč právě Echo fasciální nůž? 

  • Zmírňuje bolest svalů, napětí a nehybnost   
  • Zakřivený design propracuje velké i malé svaly 
  • Komfortní úchop eliminuje potenciální únavu rukou 
  • Balení zahrnuje lubrikační Revie sprej a instruktážní videa 
  • Vyroben z odolné nerezové oceli 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: