Bow - fasciální nůž

ZdarmaZdarma
Fasciální nůž Bow 2
4 490 Kč
Skladem

Fasciální nůž Bow s rukojeťmi s otvory, které jsou perfektně vyvážené tak, aby se vyvíjel dostatečný tlak na svaly, nabízí jedinečnou regeneraci. Zároveň je dostatečně lehký, aby se nenamáhaly paže. Texturovaná rukojeť poskytuje vašim pažím a prstům maximální pohodlí a také větší kontrolu při manipulaci.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velký nůž pro skvělou regeneraci 

Bow fasciální nůž je největší nůž, který Sidekick nabízí. Jeho délka, 48 cm, vám umožní propracovat větší plochu jedním tahem. Tvar oblouku dokonale obklopí větší svaly, jako jsou hamstringy, kvadricepsy, lýtka, boky, široké svaly zádové a další.  

Dvě hrany 

Nejdůležitější částí každého fasciálního nože je hrana, a proto Sidekick investoval mnoho času kdokončení oboustranného nože. Přesnost hrany a jedinečný design snižuje čas terapiea proto se můžete rychleji vrátit k vašim oblíbeným činnostem.   

Efektivní regenerace pro větší skupinsvalů  

Většina fasciálních nožů jvyrobena pro používání jednou rukou. Nože jsou menší, a proto jsou vhodné pro menší oblasti těla. Ale jak odměníte větší svalové skupiny?  

S fasciálním nožem Bow můžete poskytnout úlevu větším svalovým skupináma to díky jeho délce, která činí 48 cmTvar oblouku perfektně obklopí větší svaly a také umožní pohodlné klouzání po pokožce. Je ideální na hamstringy, kvadricepsy, lýtka, boky a další. S tímto fasciálním nožem už nebudete trpět bolestmi svalů po tréninku.  

Bow fasciální nůž má dvě pohodlné texturované rukojeti, které poskytují nejen větší kontrolu nad nožem, ale také snižují bolest pažíRukojeti s otvory jsou navržené a otestované oborníky pro snížení námahy paží. Tělo fasciálního nože je pevné a vytváří tak dostatečný tlak na svaly. Výsledek? Rychlá, efektivní a pohodlná regenerace.  

Pro větší univerzálnost je Bow fasciální nůž oboustranný. Použijte spodní oblou část nože pro dlouhérozsáhlé tahy a ostřejší horní oblouk pro propracování velmi stažených oblastí.  Fasciální nůž Bow je vyroben z nerezové oceli, a to z něj dělá elegantní a zároveň odolný nůž.  

Proč právě Bow fasciální nůž? 

  • Ideální na větší svalové skupiny  
  • Perfektně vyvážen pro dostatečný tlak  
  • Texturované rukojeti pro snížení únavy paží 
  • Oboustranný nůž pro úplnou všestrannost  
  • Vyrobeno z odolné nerezové oceli   
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 9.6.2021
+ Kvalitně zpracované hrany + Protiskluzové rukojeti, dobře se sním pracuje + Slušná cena