Fasciální nůž SideKick Bow

4 490 Kč
Skladem

Fasciální nůž Bow s rukojeťmi s otvory, které jsou perfektně vyvážené tak, aby se vyvíjel dostatečný tlak na svaly, nabízí jedinečnou regeneraci. Zároveň je dostatečně lehký, aby se nenamáhaly paže. Texturovaná rukojeť poskytuje vašim pažím a prstům maximální pohodlí a také větší kontrolu při manipulaci.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nyní od nás dostanete ochranný obal na fasciální nůž a masážní sprej SideKick Revive v hodnotě 1348 Kč jako dárek zdarma! 

Navržen pro komfort při práci

Fasciální nůž Bow s rukojeťmi s otvory, které jsou perfektně vyvážené tak, aby se vyvíjel dostatečný tlak na každý sval, nabízí jedinečnou regeneraci. Zároveň je dostatečně lehký, aby se nenamáhaly paže. Texturovaná rukojeť poskytuje vašim pažím a prstům maximální pohodlí a také větší kontrolu při manipulaci. Nejdůležitější částí každého fasciálního nože je hrana, a proto Sidekick investoval mnoho času k dokončení oboustranného nože. Přesnost hrany a jedinečný design snižuje čas terapie, a proto se můžete rychleji vrátit k vašim oblíbeným činnostem.  

Efektivní regenerace pro větší skupiny svalů

Většina fasciálních nožů je vyrobena pro používání jednou rukou. Nože jsou menší, a proto jsou vhodné pro menší oblasti těla. Ale jak odměníte větší svalové skupiny?

S fasciálním nožem Bow můžete poskytnout úlevu větším svalovým skupinám, a to díky jeho délce, která činí 48 cm. Tvar oblouku perfektně obklopí větší svaly a také umožní pohodlné klouzání po pokožce. Je ideální na hamstringy, kvadricepsy, lýtka, boky a další. S tímto fasciálním nožem už nebudete trpět bolestmi svalů po tréninku. Bow fasciální nůž má dvě pohodlné texturované rukojeti, které poskytují nejen větší kontrolu nad nožem, ale také snižují bolest paží. Rukojeti s otvory jsou navržené a otestované oborníky pro snížení námahy paží. Tělo fasciálního nože je pevné a vytváří tak dostatečný tlak na svaly.

Výsledek? Rychlá, efektivní a pohodlná regenerace. Pro větší univerzálnost je Bow fasciální nůž oboustranný. Použijte spodní oblou část nože pro dlouhé, rozsáhlé tahy a ostřejší horní oblouk pro propracování velmi stažených oblastí.  Fasciální nůž Bow je vyroben z nerezové oceli, a to z něj dělá elegantní a zároveň odolný nůž.

Přečtěte si více o fasciálních nožích a jejich využití v praxi:

Často kladené otázky:

Doživotní záruku na fasciální nože z nerezové oceli máte proto, abyste měli jistotu, že vám nově zakoupený fasciální nůž vydrží po mnoho let. Na váš nůž poskytneme záruku na jakékoli výrobní vady z procesu odlévání oceli. To znamená, že pokud by vaše nástroje praskly, rezavěly nebo praskly, rádi vám je vyměníme. Tato záruka se nevztahuje na škrábance, rýhy a promáčkliny na noži nebo zkosení nástroje, ke kterým dojde poté, co jste obdrželi fasciální nůž. Důrazně doporučujeme nože skladovat a přepravovat v originálních ochranných pouzdrech, aby nedošlo k případnému poškození.

Ano můžete! Během používání fasciálních nožů můžete použít jakoukoliv masážní emulzi dle potřeby. My Vám doporučujeme Oasis Roller Gel díky jeho složení a jednoduchému požití. 

  • Fasciální nůž Bow je ideální na větší svalové skupiny
  • Je perfektně vyvážen pro dostatečný tlak
  • Má texturované rukojeti pro snížení únavy paží při použití
  • Je to oboustranný nůž pro úplnou všestrannost a efektivní masáž
  • Bow je vyroben z odolné nerezové oceli

Doplňkové parametry

Kategorie: Fasciální nože
Záruka: doživotní
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 9.6.2021
+ Kvalitně zpracované hrany + Protiskluzové rukojeti, dobře se sním pracuje + Slušná cena

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: