Swerve - fasciální nůž

Novinka Tip
ZdarmaZdarma
Fasciální nůž Swerve
2 490 Kč
Skladem

Tento neuvěřitelný výrobek poskytuje myofasciální uvolnění vašim bolestivým partiím. To nejen snižuje bolest, ale také zlepšuje celkovou mobilitu. Fasciální nůž nabízí všestrannou úlevu, jak velkým svalům jako jsou záda a nohy tak i menším oblastem jako jsou ruce a kolena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní hrana  

Nejdůležitější částí každého fasciálního nože je speciální hrana– bez této hrany se jen něco tře o povrch pokožky. Proto mají nože Sidekick unikátní, dvojitě zkosenou hranu, která je dostatečně ostrá, aby propracovala měkkou tkáň, ale ne příliš ostrá, aby zanechala trvalé poškození.   

Tenký, nízkoprofilový design  

Swerve fasciální nůž je kompaktní a přenosný, je navržen tak, aby se dal použít opravdu kdekoli a kdykoli. Můžete si ho dát do tašky a použít ho později na tréninku, ale i na cestách.  

Odolná nerezová ocel  

Fasciální nůž Swerve je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, je neporézní, odolává korozi, snadno se čistí a je velmi odolný.  

Svalová regenerace pro sportovce  

Spojením Curve a Echo fasciálního nože vznikl Swerve fasciální nůž, který je dokonalý pro každého, kdo hledá funkční a cenově dostupný fasciální nůž.  

Curve fasciální nůž byl přepracován, a změnou materiálu na nerezovou ocel vznikl Swerve fasciální nůž. To znamená, že je neporézní a nerozbitný, což z něj dělá nejpřenosnější fasciální nůž, který Sidekick vyrábí.  

Proč je důležité, aby byl fasciální nůž neporézní? Facsiální nůž přichází do kontaktu s kůží a pokud nebude porézní nůž správně a důkladně vyčištěn mohou se na něm zachytit tělesné tekutiny a bakterie. Existuje mnoho věcí, které s přáteli chcete sdílet, ale tělesné tekutiny a bakterie k nim nepatří. S neporézním Swerve fasciálním nožem se o to naštěstí nemusíte starat.  

Další obrovská výhoda nerezové oceli je její odolnost. Nehody se stávají a může se stát, že nůž srazíte ze stolu, nebo ho upustíte. Každopádně ho po takové nehodě chcete zpátky v jednom kusea právě díky odolné oceli se tento nůž určitě nezlomí.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: