Fasciální nůž SideKick Swerve

2 490 Kč
Skladem

Tento neuvěřitelný výrobek poskytuje myofasciální uvolnění vašim bolestivým partiím. To nejen snižuje bolest, ale také zlepšuje celkovou mobilitu. Swerve fasciální nůž nabízí všestrannou úlevu, jak velkým svalům jako jsou záda a nohy tak i menším oblastem jako jsou ruce a kolena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nyní od nás dostanete ochranný obal na fasciální nůž a masážní sprej SideKick Revive v hodnotě 1198 Kč jako dárek zdarma!

Tenký a nízko-profilový design nože

Swerve fasciální nůž je kompaktní a přenosný, je navržen tak, aby se dal použít opravdu kdekoli a kdykoli. Můžete si ho dát do tašky a použít ho později po cvičení, ale i na cestách. Nejdůležitější částí každého fasciálního nože je speciální hrana– bez této hrany se jen něco tře o povrch pokožky. Proto mají nože Sidekick unikátní, dvojitě zkosenou hranu, která je dostatečně ostrá, aby propracovala měkkou tkáň, ale ne příliš ostrá, aby zanechala trvalé poškození. Fasciální nůž Swerve je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, je neporézní, odolává korozi, snadno se čistí a je velmi odolný.

Svalová regenerace nejen pro sportovce

Spojením Curve a Echo fasciálního nože vznikl Swerve fasciální nůž, který je dokonalý pro každého, kdo hledá funkční a cenově dostupný fasciální nůž. Curve fasciální nůž byl přepracován, a změnou materiálu na nerezovou ocel vznikl Swerve fasciální nůž. To znamená, že je neporézní a nerozbitný, což z něj dělá nejpřenosnější fasciální nůž, který Sidekick vyrábí. Další obrovská výhoda nerezové oceli je její odolnost. Nehody se stávají a může se stát, že nůž srazíte ze stolu, nebo ho upustíte. Každopádně ho po takové nehodě chcete zpátky v jednom kuse, a právě díky odolné oceli se tento nůž určitě nezlomí.

Přečtěte si více o fasciálních nožích a jejich využití v praxi:

Často kladené otázky:

Doživotní záruku na fasciální nože z nerezové oceli máte proto, abyste měli jistotu, že vám nově zakoupený fasciální nůž vydrží po mnoho let. Na váš nůž poskytneme záruku na jakékoli výrobní vady z procesu odlévání oceli. To znamená, že pokud by vaše nástroje praskly, rezavěly nebo praskly, rádi vám je vyměníme. Tato záruka se nevztahuje na škrábance, rýhy a promáčkliny na noži nebo zkosení nástroje, ke kterým dojde poté, co jste obdrželi fasciální nůž. Důrazně doporučujeme nože skladovat a přepravovat v originálních ochranných pouzdrech, aby nedošlo k případnému poškození.

Ano můžete! Během používání fasciálních nožů můžete použít jakoukoliv masážní emulzi dle potřeby. My Vám doporučujeme Oasis Roller Gel díky jeho složení a jednoduchému požití. 

  • Fasciální nůž zmírňuje bolest svalů, svalové napětí a ztuhlost
  • Unikátní tenký a lehký design propracuje vaše svaly, kdekoliv je potřeba
  • Komfortní úchop při práci s nožem eliminuje potenciální únavu rukou
  • Od nás jako dárek najdete v balení masážní Oasis Roller Gel a instruktážní videa
  • Nůž Swerve je vyroben z odolné nerezové oceli

Facsiální nůž přichází do kontaktu s kůží a pokud nebude porézní nůž správně a důkladně vyčištěn mohou se na něm zachytit tělesné tekutiny a bakterie. Existuje mnoho věcí, které s přáteli chcete sdílet, ale tělesné tekutiny a bakterie k nim nepatří. S neporézním Swerve fasciálním nožem se o to naštěstí nemusíte starat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fasciální nože
Záruka: doživotní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: