Fasciální nůž SideKick Curve

1 490 Kč
Skladem

Ať už je to váš krk, chodidlo nebo rameno, napjaté, bolestivé svaly mohou znepříjemnit a pozastavit váš život. Zjizvená tkáň a srůsty těsně pod kůží mohou limitovat tok krve do oblasti. Výsledkem je nepříjemná ztuhlost a omezená mobilita. Doba zotavení po cvičení se díky Curve fasciálnímu noži snižuje a vy se tak můžete rychleji vrátit zpět k tréninkům.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nyní od nás dostanete ochranný obal na fasciální nůž masážní sprej SideKick Revive v hodnotě 1198 Kč jako dárek zdarma!

Ručně vyráběný nůž z Bian kamene

Curve fasciální nůž je vyroben z ručně vyřezávaného Bian kamene. Bian kámen je špičatý kamen, který byl používán v tradiční čínské medicíně a považuje se za předchůdce akupunktury. I když má tento starověký kámen mnoho léčebných vlastností pro fasciální nůž byl vybrán, protože je velmi pohodlný pro držení v ruce i pro použití na kůži. Zatímco pěnové válce a lakrosové míčky nabízejí pouze kompresi svalů, Curve fasciální nůž pomáhá smykem protahovat tkáň. Nůž je vyroben z přírodního Bian kamene, poskytuje vhodný tlak a úlevu svalů již za 3 minuty.

Bian kámen má v sobě křemičité žilnatiny, které vypadají jako "škrábance". Jde u běžnou strukturou tohoto kamene a nejedná se tak o poškození produktu nebo výrobní vadu.

Unikátní hrana pro efektivní regeneraci

Nejdůležitější částí každého fasciálního nože je speciální hrana– bez této hrany se jen něco tře o povrch pokožky. Proto mají nože Sidekick unikátní, dvojitě zkosenou hranu, která je dostatečně ostrá, aby propracovala měkkou tkáň, ale ne příliš ostrá, aby zanechala trvalé poškození.

Zmírňuje bolest svalů a zlepšuje mobilitu

Odměňte své tělo pomocí Curve fasciálního nože Sidekick. Tento neuvěřitelný výrobek poskytuje myofasciální uvolnění vašim bolestivým partiím. To nejen snižuje bolest, ale také zlepšuje celkovou mobilitu. Fasciální nůž nabízí všestrannou úlevu, jak velkým svalům jako jsou záda a nohy tak i menším oblastem jako je ruka a koleno.

Jako dárek od nás dostanete Oasis Roller gel. Tento gel je vyráběn v Kanadě z přírodních, organických a k pokožce šetrných přísad. Nanesením gelu lubrikujete pokožku a eliminujete tření při používání fasciálního nože. Sada instruktážních videí vedených licencovaným chiropraktikem je nezbytností pro nové i zkušené uživatele.

Chcete se dozvědět více o fasciálních nožích? Přečtěte si některý z našich článků:

Často kladené otázky: 

Určitě ne! Mohlo by dojít k poranění kůže. Curve je vyroben z Bian kamene, takže je křehký a při pádu se může zlomit. Z tohoto důvodu máte od nás jako dárek ochranné pouzdro, které jej chrání před poškozením. V případě, že je zde riziko vyklouznutí nože z ruky při vaší práci doporučujeme zakoupit některý z modelů, které jsou vyrobeny z nerezové oceli, které jsou mnohem odolnější.

Bian kámen má v sobě křemičité žilnatiny, které vypadají jako "škrábance". Jde u běžnou strukturou tohoto kamene a nejedná se tak o poškození produktu nebo výrobní vadu.

  • Zmírňuje bolest a napětí svalů
  • Efektivní masáž pro malé i velké svalové skupiny
  • Máte od nás masážní Oasis Roller gel a ochraný obal jako dárek
  • Fasciální nůže je vyroben z přírodního materiálu (Bian kamene)

Doplňkové parametry

Kategorie: Fasciální nože
Záruka: 2 roky
5
1x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AP Avatar autora | 4.5.2022
S tímto produktem,jsem velmi spokojená.
DV Avatar autora Daniel Vejmelka (Administrátor) 18.5.2022
Dobrý den paní Pekárková, děkujeme za recenzi k produktu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: