Masážní gel SideKick Oasis Roller

399 Kč 798 Kč / 100 g
Skladem

Oasis Roller masážní gel je vyroben pouze z přírodních látek a je nemastný. Po nanesení fasciální nůž Sidekick lépe klouže po pokožce a masáž je příjemnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemastný přírodní masážní gel s přídavkem eukalyptu

Oasis Roller masážní gel je vyroben ze 100 % přírodních látek. Je to skvělý lubrikant, který eliminuje tření pokožky během používání fasciálních nožů Sidekick. Je vhodný zejména pro osoby se suchou pokožkou nebo s chlupy. Oasis Roller masážní gel je nemastný a nezanechává nepříjemný pocit na kůži.

Vyroben z přírodních látek

Masážní gel je složen z: Ricinový olej, Kokosový olej, Glycerin, Eukalyptus, Sorbitian Sesquioleát, Methylsalicylát, Methylnikotinát

Upozorňujeme, že Methylsalicylát a Methylnikotinát jsou alergeny, které mohou způsobit alergickou reakci u lidí s citlivou. Eukalyptus může také u některých lidí vyvolat alergickou reakci, obzvláště při použití v silných koncentracích. Nicméně, ricinový olej, kokosový olej, glycerin a sorbitian sesquioleát jsou obecně bezpečné složky a nejsou obvykle spojovány s alergickými reakcemi. Je vždy důležité prozkoumat seznam složek a případně se poradit s lékařem nebo dermatologem, pokud máte podezření na alergickou reakci, protože každá osoba může být alergická na různé látky.

Obsah tuby je 50 g. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: