Masážní vibrační pistole Theragun Mini

Novinka
Značka: Therabody
5 590 Kč
Na objednání do 14 pracovních dnů Na objednání do 14 pracovních dnů Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
19.10.2022 19.10.2022 Zvolte variantu

Plně přenosný, kvalitní regenerace na cestách! Masážní vibrační pistole Theragun Mini je kapesní přístroj, který poskytuje kvalitní regeneraci a bezkonkurenční přenosnost. Theragun Mini je velmi živý, kompaktní a výkonný masážní přístroj, který je možné použít na každý sval.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malé zařízení, ale velké výkony zajistí kvalitní ošetření s Theragun kdykoli a kdekoli

Theragun Mini je nemenší masážní zařízení, ve kterém se nachází patentovaný bezkartáčový motor. Masážní vibrační pistole Theragun Mini vytváří rovnováhu mezi výkonem a velikostí a poskytuje kvalitní regeneraci na cestách.

Použití opravdu kdekoli

Křeče, bolest a napětí mohou udeřit v těch nejnevhodnějších chvílích, a právě Theragun Mini může být všude s vámi a pomoci. Theragun Mini je možné dát do kapsy nebo do tašky a použít ho kdykoli ho budete potřebovat.

Tak tichý, že ho skoro neslyšíte

Diskrétní a téměř neslyšitelný provoz s velkým výkonem, který urychlí zotavení kdekoli ať už jste na cestách nebo si masáž užíváte z pohodlí domova. Toto je síla technologie QuietForce.

3 vědecky kalibrované rychlosti

Pokud jde o rychlost, větší rychlost není vždy ta nejlepší. Theragun Mini nabízí 1750, 2100 a 2400 úderů za minutu. Rychlosti jsou vědecky kalibrovány tak, aby poskytovaly tělu nejlepší terapeutické výhody.

Ergonomická rukojeť

Ergonomická rukojeť Triangle je přizpůsobena jedinečnému tvaru Theragun Mini. Výsledkem je hladký, ergonomický úchop, který se snadno drží a zároveň není namáhaná ruka ani zápěstí.

150 minutová výdrž baterie

Theragun Mini je možné užívat nepřetržitě 150 minut. Díky této výdrži baterie je možné použít Theragun Mini kdekoli i na cestách.

Technologie QuietForce

Díky technologii QuietForce je možné využít kvalitní ošetření v malém zařízení. Podařilo se zmenšit motor při zachování zvukové izolace, kvality a výkonu.

Specifikace

Rozměr: 30 cm x 13 cm
Hmotnost 1,5 kg
Materiál: Hypoalergenní pěna EVA
Životnost baterie: 180 minut
Typ baterie: 12V lithium-iontová baterie

Obsah balení

Theragun Mini
Měkké pouzdro
Standartní nástavec
Nabíječka

Často kladené otázky:

Masážní vibrační pistole značky Theragun se od ostatních masážních vibračních pistolí kombinací těchto tří věcí:

 • Amplituda (hloubka úderů):
  Masážní vibrační pistole značky Theragun nabízejí amplitudu 16 mm, což umožňuje masáž hluboko do svalu a uvolnit tak svalové napětí.
 • Frekvence (rychlost):
  Rychlost 2 400 úderů za minutu umožňuje Theragunu potlačit signály bolesti do vašeho mozku, díky čemuž je ošetření pohodlnější a rychlejší než manuální svalová terapie.
 • Točivý moment:
  Masážní pistole Theragun vydrží až 27 kg aplikovaného tlaku. Můžete tedy nejúčinněji namasírovat oblasti, které to potřebují.

Masážní vibrační pistole Theragun 4. generace jsou chytřejší díky připojení Bluetooth® a personalizované aplikaci. Dále je zde nový a pozoruhodně tichý patentovaný motor, který poskytuje kvalitní výkon a hlubokou amplitudu.

Mezi další funkce Theargunu Mini patří:

 • Patentovaný bezkomutátorový motor s technologií QuietForce™
 • 3 stupně rychlostí (1750, 2150 a 2400 rpm)
 • Výdrž baterie: 150 min
 • LED diody

Theragun mini nabízí možnost perkusivní terapie s vysokým výkonem.  Poskytuje kvalitu značky Theragun, kdykoli a kdekoli. Theragun mini je váš kapesní partner, který vám díky svým rozměrům poskytne kvalitní masáž svalů klidně i na cestách! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: