Vibrační masážní míček Therabody Wave Solo

2 490 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
31.7.2024

Přenosná vibrační terapie. Wave Solo je masážní vibrační míček, který je přenosný a přináší inteligentní vibrační terapii, která přenáší přesný tlak a vibrace do oblastí, které potřebují snížit napětí a zlepšit rozsah pohybu. Tři úrovně vibrací, inovativní vlnový povrch a ergonomický tvar pomáhá proniknout na těžko dostupné oblasti a technologie QuietRollTM účinně tlumí zvuk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní pojetí tradičních vibračních masážních míčků

Vibrační masážní míček Therabody Wave Solo je moderní pojetí klasické masáže s míčkem, která využívá vibrace k tlumení bolesti, kterou obvykle pociťujeme při pronikání hluboko do svalů. Díky pevnosti, malému rozměru a tvaru používali sportovci po desetiletí lakrosové míčky k uvolnění bolesti a napětí. Vědci stavěli na stejném konceptu s tím rozdílem, že byly přidány vibrace k tlumení bolesti, která je obvykle pociťována při zarývání hluboko do svalů.

Terapie nohou ve stoje

Nohy jsou opomínané části těla, které nesou většinu napětí po celý den. Položte nohu na Wave Solo a přitisknete váhu těla k vibračnímu přístroji, tím může vibrační masážní míček působit hluboko a intenzivně do svalů a uvolnit napětí. Regenerujte a pracujte zároveň. Umístěte v sedě Wave Solo pod hamstring, čímž uvolníte bolest a napětí.

Inteligentní spojení s technologií QuietRoll

Inovativní technologie QuietRoll efektivně tlumí jakýkoli zvuk, který vychází ze zařízení do okolního prostředí. Dále jsou vibrace přesně přenášeny do těla. Masážní vibrační míček obsahuje tři úrovně vibrací, které lze upravit podle individuálních potřeb. Pomáhají zmírnit bolest snížit napětí a ztuhlost a zvýšit rozsah pohybu. Wave Solo je možné připojit pomocí Bluetooth® s mobilní aplikací Therabody, díky níž máte úplnou kontrolu nad masážním přístrojem. V aplikaci je možné upravovat intenzitu vibrací a nastavit si terapie pro nejúčinnější zotavení dle individuálních potřeb.

Specifikace

  • Rozměr: Průměr 8,6 cm
  • Hmotnost: 0,3 kg
  • Živostnost baterie: 200 minut
  • Materiál: Texturovaný silikon

Obsah balení

  • Wave Solo
  • Ochranné pouzdro
  • USB-A - USB-C kabel

Oficiální aplikaci od Therabody si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu 

 appstore_rp googleplay_rp

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: