Vibrační masážní válec Therabody Wave Duo

Novinka
Značka: Therabody
2 790 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Tvarován podle zad, páteře a krku. Tento přenosný inteligentní vibrační masážní válec, ergonomicky tvarovaný podle zad, páteře a krku, je jedinečným a univerzálním přístrojem k úlevě od bolesti. Pět frekvencí vibrací a vlnkové drážky na povrchu válce pracují tak, aby poskytovaly co nejefektivnější ošetření oblastem, které to nejvíce potřebují – zmírňuje bolest snižuje napětí a zlepšuje pohyblivost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný tvar pro lepší zacílení vibrací

Chrání páteř a záda
Speciální tvar Wave Duo je vyvinut tak, aby vyvíjel tlak pouze na svaly z obou stran páteře, a ne na páteř.

Krk a horní část těla
Každodenní sezení v práci může způsobit bolest horní části těla. Wave Duo umožňuje rychlé uvolnění citlivé oblasti jako je krk.

Regenerace dolní části těla
Rovnoměrné rozložení tlaku při masáži oblasti lýtek, hamstringů a hýžďových svalů.

Funkce Wave Duo

Vědecky vyvinutý tvar
Zakladatel Therabody Dr. Jason Wersland navrhl přesnou velikost a tvar masážního vibračního válce Wave Duo. Je přesně tvarován – dva vysoké body se zaměřují na obě strany kolem páteře a krku, zatímco konkávní střed zabraňuje nadměrnému tlaku na páteř.

Nastavitelné vibrace
Pět výkonných frekvencí vibrací, které lze nastavit dle vašeho komfortu, pomáhají uvolnit bolest, snížit napětí, zvýšit rozsah pohybu a zlepšit pohyblivost.

Inteligentní spojení
Pro úplnou kontrolu nad masáží lze masážní vibrační válec spojit přes Bluetooth® s mobilní aplikací Therabody. Můžete si tak přesně uprvit intenzitu vibrací dle vašich potřeb.

Inovativní vlnová textura
Inovativní vlnové drážky na povrchu masážního vibračního válce Wave Duo vyvíjí během masáže rozdílný tlak na masírovanou oblast těla. Regenerace namáhaných svalů je rychlejší a účinnější.  

Specifikace
Rozměr: 17,9 cm x 10 cm x 6,6 cm
Hmotnost: 0,9 kg
Životnost baterie: 200 minut
Materiál: Texturovaný silikon

Obsah balení
Wave Duo
Ochranné pouzdro
USB-A – USB-C kabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: