Vibrační masážní válec Therabody Wave Duo

2 790 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Tvarován podle zad, páteře a krku. Tento přenosný inteligentní vibrační masážní válec, ergonomicky tvarovaný podle zad, páteře a krku, je jedinečným a univerzálním přístrojem k úlevě od bolesti. Pět frekvencí vibrací a vlnkové drážky na povrchu válce pracují tak, aby poskytovaly co nejefektivnější ošetření oblastem, které to nejvíce potřebují – zmírňuje bolest snižuje napětí a zlepšuje pohyblivost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný tvar chrání páteř a záda

Speciální tvar Wave Duo je vyvinut tak, aby vyvíjel tlak pouze na svaly z obou stran páteře, a ne na páteř. Každodenní sezení v práci může způsobit bolest horní části těla. Masážní válec Wave Duo umožňuje rychlé uvolnění citlivé oblasti jako je krk a rovnoměrné rozložení tlaku při masáži oblasti lýtek, hamstringů a hýžďových svalů.

Vědecky vyvinutý tvar masážního vibračního válce

Zakladatel Therabody Dr. Jason Wersland navrhl přesnou velikost a tvar masážního vibračního válce Wave Duo. Dva vysoké body se zaměřují na obě strany kolem páteře a krku, zatímco konkávní střed zabraňuje nadměrnému tlaku na páteř. Inovativní vlnové drážky na povrchu masážního vibračního válce Wave Duo vyvíjí během masáže rozdílný tlak na masírovanou oblast těla. Regenerace namáhaných svalů je rychlejší a účinnější.

Nastavitelné vibrace

Pět výkonných frekvencí vibrací, které lze nastavit dle vašeho komfortu, pomáhají uvolnit bolest, snížit napětí, zvýšit rozsah pohybu a zlepšit pohyblivost. Pro úplnou kontrolu nad masáží lze masážní vibrační válec spojit přes Bluetooth® s mobilní aplikací Therabody. Můžete si tak přesně uprvit intenzitu vibrací dle vašich potřeb.  

Specifikace

  • Rozměr: 17,9 cm x 10 cm x 6,6 cm
  • Hmotnost: 0,9 kg
  • Životnost baterie: 200 minut
  • Materiál: Texturovaný silikon

Obsah balení

  • Vibrační masážní válec Therabody Wave Duo
  • Ochranné pouzdro
  • USB-A – USB-C kabel

Oficiální aplikaci od Therabody si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu 

 appstore_rp googleplay_rp

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: