Vibrační masážní válec Therabody Wave

Novinka
Značka: Therabody
3 899 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Vibrační masážní Válec Therabody Wave Roller kombinuje výkonnou vibrační terapii a inovativní vlnovou texturu a poskytuje tak nejvýkonnější a nejefektivnější masáž celého těla. Vibrační pěnový válec je možné spojit přes Bluetooth® s mobilní aplikací Therabody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud chcete účinně regenerovat, Wave Roller je vhodný na všestranné použití čímž uspokojí všechny potřeby těla. Tento masážní vibrační válec poskytuje tichou a profesionální masáž se správnou intenzitou tlaku.

Uvolnění napětí pro lepší trénink

Velké svalové skupiny
Wave Roller maximalizuje kontakt s tělem, což z něj dělá extrémně účinnou regenerační pomůcku na velké svalové skupiny, jako jsou hamstringy, kvadricepsy a záda.

Regenerace celého těla
Tím, že Wave Roller maximalizuje kontakt s tělem pro co nejlepší masáž celého těla, je ideální pro ty, kteří chtějí uvolnit ztuhlost a urychlit zotavení celého těla.

Boky a horní část zad
Asymetrické, vlnité drážky na povrchu Wave Roller vyvíjejí optimální tlak na různé oblasti těla jako jsou boky a horní část zad.

Vlastnosti Wave Roller

Pět nastavitelných vibrací
Masážní vibrační válec má 5 vibračních frekvencí, které lze upravit dle vašich potřeb. Pomáhají zmírnit bolest, snížit napětí a zvýšit rozsah pohybu.

Inteligentní propojení
Pro úplnou kontrolu nad terapií se masážní válec připojuje před Bluetooth® s aplikací Therabody. Upravte intenzitu vibrací a nastavte si takové terapie, které budou speciálně přizpůsobené vašim potřebám.

Inovativní vlnová textura
Svalová práce spočívá především v aplikaci různých úrovní tlaku na bolestivé oblasti těla. Inovativní vlnová textura Wave Roller poskytuje svalu více úrovní tlaku pro nejkvalitnější regeneraci.

Nejkvalitnější materiály
Wave Roller je testovaný dle nejvyšších standardů kvality a odolnosti. Poskytuje regeneraci celého těla, a zároveň vydrží časté a dlouhodobé užívání. 30 centimetrová PU pěna je speciálně vyvinuta pro tlumení zvuku a poskytuje tichý a silný zážitek.

Specifikace
Rozměr: 30 cm x 13 cm
Hmotnost: 1,5 kg
Životnost baterie: 180 minut
Typ baterie: 12V lithium-iontová baterie
Materiál: Hypoalergenní pěna EVA

Obsah balení
Wave Roller
Ochranné pouzdro pro přenášení
Nabíječka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: