Vibrační masážní válec Therabody Wave

4 190 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Vibrační masážní Válec Therabody Wave Roller kombinuje výkonnou vibrační terapii a inovativní vlnovou texturu a poskytuje tak nejvýkonnější a nejefektivnější masáž celého těla. Vibrační pěnový válec je možné spojit přes Bluetooth® s mobilní aplikací Therabody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvolněte svalové napětí 

Pokud chcete účinně regenerovat, Wave Roller je vhodný na všestranné použití čímž uspokojí všechny potřeby těla. Tento masážní vibrační válec poskytuje tichou a profesionální masáž se správnou intenzitou tlaku. Masážní válec Wave Roller maximalizuje kontakt s tělem, což z něj dělá extrémně účinnou regenerační pomůcku na velké svalové skupiny, jako jsou hamstringy, kvadricepsy a záda.

Regenerace celého těla

Tím, že masážní válec Wave Roller maximalizuje kontakt s tělem pro co nejlepší masáž celého těla, je ideální pro ty, kteří chtějí uvolnit ztuhlost a urychlit zotavení celého těla. Asymetrické, vlnité drážky na povrchu masážního válce Wave Roller vyvíjejí optimální tlak na různé oblasti těla jako jsou boky a horní část zad.

Inteligentní propojení

Pro úplnou kontrolu nad terapií se masážní válec připojuje přes Bluetooth® s aplikací Therabody. Upravte intenzitu vibrací a nastavte si takové terapie, které budou speciálně přizpůsobené vašim potřebám. Masážní vibrační válec má 5 vibračních frekvencí, které lze upravit dle vašich potřeb. Pomáhají zmírnit bolest, snížit napětí a zvýšit rozsah pohybu.

Nejkvalitnější materiály

Vibrační masážní válec Wave Roller je testovaný dle nejvyšších standardů kvality a odolnosti. Poskytuje regeneraci celého těla, a zároveň vydrží časté a dlouhodobé užívání. 30 centimetrová Hypoalergenní pěna EVA pěna je speciálně vyvinuta pro tlumení zvuku a poskytuje tichý a silný zážitek. Svalová práce spočívá především v aplikaci různých úrovní tlaku na bolestivé oblasti těla. Inovativní vlnová textura masážního válce poskytuje svalu více úrovní tlaku pro nejkvalitnější regeneraci.

Specifikace masážního válce

  • Rozměr: 30 cm x 13 cm
  • Hmotnost: 1,5 kg
  • Životnost baterie: 180 minut
  • Typ baterie: 12V lithium-iontová baterie
  • Materiál: Hypoalergenní pěna EVA

Obsah balení

  • Vibrační masážní válec Therabody Wave Roller
  • Ochranné pouzdro 
  • Nabíjecí adaptér

Oficiální aplikaci od Therabody si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu 

 appstore_rp googleplay_rp

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: