Masážní vibrační pistole Hypervolt 2 Pro

10 990 Kč
Na objednání - termín Vám upřesníme
Můžeme doručit do:
16.11.2023
Položka byla vyprodána…

Hypervolt 2 Pro je masážní vibrační pistole od značky Hyperice. Získejte stejně kvalitní vibrační masážní terapii, kterou používají nejlepší sportovci světa. Hypervolt 2 Pro je nejsilnější masážní pistole od značky Hyperice s pěti nastavitelnými rychlostmi vibrací a digitálním číselníkem. Pomáhá s rychlejší regenerací a sportovci se tak mohou vrátit dříve ke sportovní činnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální přístroj pro dokonalou úlevu od bolesti

Hypervolt 2 Pro je nejvýkonnější masážní vibrační pistole, která nabízí hloubkovou úlevu ztuhlým svalům. S masážní pistolí můžete trénovat tvrději a regenerovat rychleji. Vyberte si takovou úroveň vibrací, která vám vyhovuje nevíce. Na výběr je pět úrovní vibrací, které zajistí nejlepší péči o každého sportovce.   

Zlepšujte své výkony

Masážní vibrační pistole Hypervolt 2 Pro nabízí kvalitní zahřátí před cvičením a regeneraci jako u profesionálních sportovců. Zařízení se dá propojit přes Bluetooth® s mobilní aplikací HypericePomocí masážní vibrační pistole je urychlena regenerace svalů po cvičení. Sportovci se tak mohou rychleji a v plné síle vrátit ke sportovní činnosti.

Rychlá úleva od bolesti a ztuhlosti

Hypervolt 2 Pro zmírňuje bolest a ztuhlost svalů. Tyto problémy přicházejí především po náročných trénincích nebo po závodech. Zahřejte své svaly rychleji před cvičením. Kvalitní zahřátí svalů pomáhá předcházet riziku vážného zranění, které by mohlo znemožnit sportování.

Technické parametry

Hypervolt 2 Pro váží 1,1 kg, jeho rozměry jsou 20 cm x 6 cm x 26 cm. Baterie vydrží bez nabití 3 hodiny, což ocení sportovci především na cestách. Masážní pistole má bezkartáčový 90 W motor s vysokým točivým momentem. Pro nejkvalitnější masáž každé části těla obsahuje Hypervolt 2 Pro 5 vyměnitelných nástavců. V balení je také pouzdro na těchto 5 vyměnitelných nástavců.

Masážní vibrační pistoli si můžete také pronajmout

Zajímá vás perkusivní terapie? Přečtěte si některý z našich článků:

Oficiální aplikace Hyperice

 appstore_rp googleplay_rp

Často kladené otázky:

Zapněte svůj Hypervolt 2 Pro ovládacím kolečkem do polohy „zapnuto“. LED pásek na rukojeti se rozsvítí a indikuje úroveň baterie. Otočte kolečkem ve směru hodinových ručiček na požadovanou rychlost indikovanou rozsvícením LED kontrolek na přední straně ovládacího panelu. Váš Hypervolt 2 Pro je nyní připraven k použití. Nejnižší rychlost je na pozici devět hodin a nejvyšší rychlost je na pozici dvanáct hodin. Otáčením ovladače ve směru hodinových ručiček rychlost zvýšíte. Chcete-li Hypervolt vypnout, otáčejte digitálním ovládacím kolečkem proti směru hodinových ručiček, dokud nezhasne všech pět LED.

Nástavce vyměňujte pouze tehdy, když je Hypervolt vypnut a nástavec hlavy se přestal pohybovat. Chcete-li vyměnit nástavce hlavy, vytáhněte stávající nástavec přímo ven, a vložte vybraný nástavec přímo do otvoru a zároveň pevně zatlačte. Pro upevnění nástavce vyrovnejte jazýček s drážkou v otvoru a pevně zatlačte.

Cushion: Pokud jste začátečník, je nástavec určen právě vám. Vyznačuje se nejměkčím materiálem s největší povrchovou plochou a poskytuje trochu více možností při použití na citlivých místech nebo citlivějších oblastech, jako je např. krk.

Round: Nástavec s kulatou hlavou je z pevnější než nástavec Cushion. Poskytuje zhruba stejnou plochu, ale materiál je o něco hustší, takže dobře funguje na velké svalové skupiny, jako jsou svaly nohou, zad a prsní svaly.

Fork: Vidlicový nástavec se nejlépe používá na para spinální svaly, trapézy, předloktí a kotník/lýtka (bez kontaktu s Achillovou šlachou). Někteří preferují mít dva kontaktní body na určitých svalových skupinách, aby pomohli proti „lechtivému“ pocitu.

Flat: Plochý nástavec obecně funguje nejlépe pro pokrytí větší plochy na hustší svalové skupině, jako jsou hamstringy nebo hýžďové svaly. Tvrdý materiál neabsorbuje žádné nárazy, což mu umožňuje proniknout hlouběji do svalové tkáně.

Bullet: nástavec tvaru kulky má nejmenší povrch ze všech nástavců. Pokud preferujete hlubší, intenzivnější tlak, doporučujeme tento nástavec. Obecně se používá pro menší/hůře dosažitelné svalové skupiny.

Nepoužívejte Hypervolt 2 Pro nebo jakoukoliv jinou masážní vibrační pistoli bez předchozího souhlasu svého lékaře, pokud máte některou z uvedených kontraindikací:

  • Těhotenství
  • Cukrovka s komplikacemi, jako je neuropatie nebo poškození sítnice
  • Nepoužívejte na místa po operačním zákroku nebo zranění
  • Epilepsie nebo migrény
  • Výhřez ploténky
  • Spondylolistéza, spondylolýza nebo spondylóza
  • Nepoužívejte na místa, kde máte kovové čepy nebo destičky nebo jakékoli obavy týkající se vašeho fyzické zdraví.

Křehcí jedinci a děti by měli být při používání jakéhokoli perkusního nebo vibračního zařízení v doprovodu dospělé osoby. Tyto kontraindikace neznamenají, že nemůžete používat perkusní nebo vibrační zařízení, ale doporučujeme, abyste se předtím poradili se svým lékařem. 

Ujistěte se, že je napájení vypnuto a nabíječka baterie není připojena. Použijte vlhký, čistý hadřík a jemně otřete vaši masážní vibrační pistoli. Pokud se přístroj nepoužívá, skladujte jej na čistém, chladném a suchém místě, mimo přímé sluneční světlo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní pistole
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Jak se vyvíjel Hypervolt 2 Pro

Představujeme vám Hypervolt 2 Pro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: