Masážní vibrační pistole Theragun

Pronájem
Značka: Therabody
150 Kč
Skladem

Masážní vibrační pistoli Theragun ocení profesionální terapeuti, sportovci, trenéři a další sportovní nadšenci. Theragun uvolňuje bolest a ztuhlost svalů pomocí amplitudy, frekvence a točivého momentu. Půjčovna Sport Recovery nabízí tuto vibrační masážní pistoli všem sportovcům, kteří chtějí dosahovat lepších výkonů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní a praktická trojúhelníková rukojeť 

Theragun je masážní přístroj, se kterým dosáhnete až na 90 % vašeho těla díky polohovatelnému rameni a ergonomické rukojeti. Terapie celého těla zabere pouhých 15 minut. Theragun uvolňuje bolestivé a ztuhlé svaly pomocí 16 mm amplitudy. Tato masážní pistole nabízí dva rychlostní režimy, a to standartní rychlost 2400 otáček za minutu a sníženou rychlost 1750 otáček za minutu pro citlivé a bolestivé oblasti. Theragun přichází se šesti různými nástavci navrženými pro každý sval a potřebu.

Rychlejší zahřátí svalů a snížení rizika zranění

Theragun pomáhá sportovcům zahřát se před tréninkem. Sportovci se díky přístroji nemusí dlouze zahřívat, na celé tělo stačí 15 minut. Zahřátím svalů se eliminuje riziko zranění. Masáž pomocí masážní vibrační pistole napomáhá k rychlejší regeneraci po cvičení a sportovci se tak mohou rychleji vrátit k tréninkům bez bolesti. Masážní vibrační pistole Theragun také uvolňuje svalové křeče, zmírňuje bolest, podporuje držení těla a zvyšuje rozsah pohybu.

Obsah Balení

 • Masážní vibrační pistole Theragun Pro
 • Náhradní vyměnitelná baterie
 • Balíček vyměnitelných nástavců
 • Nabíjecí adaptér
 • Cestovní kufřík

Zajímá vás perkusivní terapie? Přečtěte si některý z našich článků:

Oficiální aplikaci od Therabody si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu 

 appstore_rp googleplay_rp

Často kladené otázky:

Masážní vibrační pistole značky Theragun se od ostatních masážních vibračních pistolí kombinací těchto tří věcí:

 • Amplituda (hloubka úderů):
  Masážní vibrační pistole značky Theragun nabízejí amplitudu 16 mm, což umožňuje masáž hluboko do svalu a uvolnit tak svalové napětí.
 • Frekvence (rychlost):
  Rychlost 2 400 úderů za minutu umožňuje Theragunu potlačit signály bolesti do vašeho mozku, díky čemuž je ošetření pohodlnější a rychlejší než manuální svalová terapie.
 • Točivý moment:
  Masážní pistole Theragun vydrží až 27 kg aplikovaného tlaku. Můžete tedy nejúčinněji namasírovat oblasti, které to potřebují.

Masážní vibrační pistole Theragun 4. generace jsou chytřejší díky připojení Bluetooth® a personalizované aplikaci. Dále je zde nový a pozoruhodně tichý patentovaný motor, který poskytuje kvalitní výkon a hlubokou amplitudu.

Mezi další funkce Theargunu Pro patří:

 • Patentovaný bezkomutátorový motor s technologií QuietForce™
 • Smart Percussive Therapy™ s připojením Bluetooth
 • Přizpůsobitelný rozsah rychlosti (1750 až 2400 rpm)
 • Bezdrátové nabíjení s dvěma vyměnitelnými bateriemi dohromady s výdrží až 300 minut
 • Dvojnásobná výdrž baterie oproti modelu G3PRO
 • OLED obrazovka
 • 3 vestavěné přednastavené rutiny řízené aplikací

Theragun PRO je profesionální masážní vibrační pistole pro perkusivní terapii, která je bezkonkurenčně výkonná. Špičková léčba hluboko do svalů na komerční ve spojení s personalizovanou mobilní aplikací, pomůžou snížit bolest ve svalech, zlepšit mobilitu a zvýšit pocit relaxace. S otočným ramenem, dvojnásobnou životností baterie a špičkovým patentovaným motorem je Theragun PRO pokročilý nástroj pro regeneraci na profesionální úrovni, který si volí profesionálové i běžní lidé po celém světě.

Masážní program Therabody pro běžce

Masážní program Therabody pro cyklisty

Masážní program Therabody pro každého

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: