Kompresní lymfodrenážní nohavice AERIFY Charge

Tip
Značka: Aerify
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Kompresní lymfodrenážní nohavice AERIFY Charge
24 290 Kč
Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Varianta

Aerify Charge kompresní lymfodrenážní nohavice zlepšují cirkulaci krve tím, že odvádí laktát, kyseliny a další odpadní látky ze svalů. Protože nohavice zlepšují žilní cirkulaci je jejich používání doporučeno osobám, které trpí na otoky nebo je u nich riziko hluboké žilní trombózy. Regenerace s kompresními lymfodrenážními nohavicemi je velice snadná a pohodlná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aerify kompresní lymfodrenážní nohavice využívají intermitentní pneumatickou kompresi ke zlepšení cirkulace krve a lymfatického oběhu. Nohavice také zlepšují mobilitu a rozsah pohybu, které jsou pro sportovce velice důležité. Přístroj Aerify Charge nabízí šest regeneračních módů; A, B a C pro intenzivní regeneraci a D, E a F pro klidnou relaxaci. Intenzita komprese je libovolně nastavitelná, Aerify nabízí kompresi od 15 do 240 mmHg. Celková regenerace dolní končetiny je zajištěna díky osmi komorám. Komory je možné individuálně nastavit, čímž se předchází lokální bolesti. Aerify Charge kompresní lymfodrenážní nohavice neúčinkují jen z hlediska zdravotního, pomáhají také sportovcům dosáhnout rychleji jejich cílů a lepších výsledků. 

Benefity kompresních nohavic Aerify Charge

Zlepšení cirkulace krve a lymfatického oběhu
Intermitentní pneumatická komprese zlepšuje cirkulaci krve a vytlačuje lymfatický systém do oběhu, čímž se zlepšuje funkce endotelu. Endotel pomáhá produkovat krevní destičky a krvinky.

Odvod odpadních látek ze svalů a snížení otoků a zánětů
Tím, že kompresní lymfodrenážní nohavice působí na lymfatický oběh se škodlivé látky odplavují ze svalů. Dále se použitím snižuje otok a zánět v oblasti dolních končetin.

Zvýšení rozsahu pohybu a rychlejší regenerace
Rozsah pohybu je pro každého sportovce velmi důležitý, a právě kompresní lymfodrenážní nohavice Aerify Charge s tím sportovcům pomáhají. Regenerace je s nohavicemi pohodlná, ale především účinná.

Prevence před zraněním a celulitidou
Zranění omezuje sportovní činnost a doba zotavní je časově náročná. Používáním kompresních nohavic Aerify Charge je riziko zranění minimalizováno. Kalhoty také pomáhají k odstranění celulitidy.

Další benefity
Kompresní lymfodrenážní nohavice Aerify Charge pomáhají předcházet zánětům kloubů a zmírňují bolest dolních končetin po cvičení nebo námaze. Používáním se také sníží únava, zamezí se těžknutí nohou a zlepší se svalová vytrvalost.

Obsah balení  

  • Ovládací jednotka Aerify Charge
  • Nohavice  
  • Vzduchové hadičky
  • Spojovací hadice 
  • Manuál  
  • Batoh Aerify

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení