Kompresní lymfodrenážní kalhoty AERIFY Charge

ZDARMAZDARMA
pants
26 470 Kč
Skladem

Aerify Charge kompresní lymfodrenážní kalhoty napomáhají nejen sportovcům odvádět laktát, kyseliny a další odpadní látky ze svalů, čímž dochází k lepší cirkulaci krve. Dále zlepšují žilní cirkulaci a jsou vhodné pro osoby trpící na otoky nebo na riziko hluboké žilní trombózy. Regenerace s kalhotami Aerify Charge je snadná, nasaďte si kalhoty vyberte jeden ze šesti programů, nastavte dobu trvání, intenzitu komprese a relaxujte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompresní lymfodrenáž jako ve zdravotnictví

Aerify Charge kompresní lymfodrenážní kalhoty v kombinaci s intermitentní pneumatickou kompresí mají pozitivní dopad na cirkulaci krve a lymfatický oběh. Dalším benefitem kompresních kalhot je zlepšení mobility a rozsahu pohybu. Aerify obsahují šest regeneračních módů. Módy A, B a C jsou určené pro intenzivní regeneraci a módy D, E a F jsou určené pro klidnou relaxaci. Aerify nabízí šestnáct úrovní intenzity komprese od 15 do 240 mmHg. Osm vzduchových komor zajišťuje kompletní regeneraci celé dolní končetiny. Každá komora je individuálně nastavitelná a díky tomu je možné předejít lokální bolesti. Aerify kompresní lymfodrenážní kalhoty nesnižují jen zdravotní rizika, ale také napomáhají sportovcům docílit lepších výsledků a rychleji dosáhnout cílů.

Zlepšení krevní cirkulace a lymfatického oběhu

Krevní cirkulace je díky intermitentní pneumatické kompresi zlepšována. Lymfatický systém je za pomoci intermitentní pneumatické komprese vytlačován do oběhu, tím se zlepšuje činnost endotelu, který pomáhá produkovat krevní destičky a krvinky. Komprese působí na lymfatický oběh a odvádí škodlivé látky ze svalů a zmírňuje otok a zánět v dané oblasti.

Navrženo pro lepší sportovní výkony

Aerify Charge kompresní kalhoty jsou doporučovány pro sportovce, kteří chtějí kompresi současně cílit na hýždě, třísla, spodní část zad a nohy (hamstringy, kvadricepsy, a lýtka). Vysoce doporučováno pro crossfitové závodníky, vzpěrače, cyklisty, triatlonisty, hokejisty a další. Výhodou modelu Charge je zabudovaná lithiová baterie, která vám umožní používat kompresní lymfodrenážní kalhoty kdekoliv.

Obsah balení  

 • Ovládací jednotka Aerify Charge
 • Kompresní kalhoty  
 • Vzduchové hadičky  
 • Spojovací hadice 
 • Manuál 

Chcete si kompresní lymfodrenážní terapii pronajmout? Můžete v naší půjčovně! 

Chcete se dozvědět více o kompresních lymfodrenážních kalhotech? Přečtěte si některý z našich článků: 

Často kladené otázky:

Kompresní lymfodrenážní kalhoty Aerify fungují na základě technologie dynamické komprese vzduchu, na kterou spoléhají profesionálové z celého světa. Zlepšete své výkony rychlejším zahřátím, rychlejším zotavením a pocitem plného oživení svalů díky kompresní terapii Aerify. Přizpůsobte si relaci různými úrovněmi intenzity a dopřejte si trochu intenzity navíc, kdekoli to nejvíce potřebujete, díky šesti regeneračním módů. Módy A, B a C jsou určené pro intenzivní regeneraci a módy D, E a F jsou určené pro klidnou relaxaci.

Krok 1: Zapojte nabíječku do elektrické zásuvky a poté do zařízení Aerify.

Kompresní terapie Aerify je vybavena lithium-iontovou baterií. Baterie se automaticky nabíjí, když je napájecí zdroj připojen k zařízení a elektrické zásuvce.

Krok 2: Připojte konektor hadice k výstupu vzduchu na zařízení Aerify. Konektor lze zasunout pouze ve správné orientaci, takže jej nemůžete zapojit špatně. Zasuňte konektor pevně do zařízení, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“.

Krok 3: Nasaďte si návleky na nohy, ruce nebo bok. Najděte si pohodlnou polohu vsedě nebo vleže. Pokud mají návleky zip, ujistěte se, že jste nástavce zazipovali úplně. Nikdy se nepokoušejte používat systém s částečně nebo úplně rozepnutým zipem – mohlo by dojít ke zničení vašich návleků. S jedním zařízením lze použít pouze jednu sadu návleků. Při použití více než jedné sady návleků (např. kombinace návleků na ruce a nohy) potřebujete další jednotku Aerify. Při kombinaci návleků se ujistěte, že jsou stejného typu.

Krok 4: Připojte konektory návleků k výstupům vzduchu propojovací hadice. Zasuňte připojovací konektory pevně do vzduchových výstupů propojovací hadice, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“. 

Krok 5: Stisknutím tlačítka POWER na zařízení Aerify na jednu sekundu zapněte systém. Když je zařízení zapnuté, rozsvítí se vám ovládací obrazovka.

Krok 6: Vyberte požadované nastavení intenzity vzduchu, času a vyberte si požadovaný program. Následně stiskněte tlačítko Start/Stop, abyste kompresi zapnuli. Nastavení lze upravit kdykoli upravit nebo ukončit.

Zlepšení krevní cirkulace a lymfatického oběhu: Krevní cirkulace je díky intermitentní pneumatické kompresi zlepšována. Lymfatický systém je za pomoci intermitentní pneumatické komprese vytlačován do oběhu, tím se zlepšuje činnost endotelu, který pomáhá produkovat krevní destičky a krvinky. Komprese působí na lymfatický oběh a odvádí škodlivé látky ze svalů a zmírňuje otok a zánět v dané oblasti.

Odvod odpadních látek ze svalů a snížení otoků a zánětů: Komprese působí na lymfatický oběh a odvádí škodlivé látky ze svalů a zmírňuje otok a zánět v dané oblasti.

Zvýšení rozsahu pohybu a rychlejší regenerace svalů: Velkým benefitem pro každého sportovce je, že kompresní lymfodrenážní kalhoty zvyšují mobilitu a rozsah pohybu. Sportovci také ocení kalhoty při regeneraci.

Prevence před zraněním a celulitidou: Pravidelným používáním kompresních lymfodrenážních kalhot Aerify Charge se snižuje riziko zranění při sportovních aktivitách. Kalhoty také příznivě působí na celulitidu.

Další benefity: Kompresní lymfodrenážní kalhoty Aerify Chage také zamezují těžknutí nohou, slouží jako prevence zánětů kloubů a zmírňují bolest svalů po námaze.

Nepoužívejte Aerify, pokud máte některý z následujících zdravotních problémů:

 • Akutní plicní edém
 • Akutní tromboflebitidu
 • Akutní městnavé srdeční selhání
 • Akutní infekci
 • Žilní trombózu
 • Plicní embolii
 • Rány, léze, infekce nebo nádory v místě aplikace nebo v jeho blízkosti
 • Nepoužívejte na místech, kde je nežádoucí zvýšený žilní a lymfatický návrat
 • Zlomeniny nebo dislokace kostí v místě aplikace nebo v jeho blízkosti

Čištění návleků: Návleky otřete vlhkým, čistým hadříkem nebo jiným antiseptickým hadříkem. Následně je důkladně osušte čistým hadříkem. Návleky neperte v pračce ani nesušte v sušičce. Nečistěte chemickými prostředky.

Údržba systému Aerify: Zařízení, hadice, napájecí zdroj a návleky (nohy, paže nebo boky) nevyžadují žádnou běžnou údržbu nebo servis s výjimkou péče uvedené v části našeho produktového manuálu.

Uložení systému: Zařízení, hadici, napájecí zdroj a návleky (nohy, paže nebo boky) skladujte na čistém a suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompresní terapie
Záruka: 2 roky
Kategorie přístroje: Kompresní lymfodrenážní terapie
Výrobce: Aerify Recovery
Barva: Černá, Modrá
Počet nafukovacích komor: 8
Úrovně intenzity: 16
Nastavitelný tlak komprese: 15-240 mmHg
Nastavitelný čas terapie: 1-99 min
Typ ovládací jednotky: Bezdrátový
Váha ovládací jednotky: 1,5 Kg
Váha přístroje: 3,9 Kg
Rozměry ovládací jednotky: 9,2 x 14,3 x 24,5 cm
Materiál: Nylon a plast
Typ baterie: Li-ion dobíjecí
Kapacita baterie: 5000 mAh
Výdrž baterie: až 3h
Doba nabití: 1,2h
? Funkce: Nastavení intenzity tlaku, Nastavení času, Možnost vynechání vybrané komory, 6 přednastavených programů
Použití: Bedra, Hýždě, Třísla, Stehna, Lýtka, Chodidla
? Druh masáže: Lymfatická masáž, Pneumatická masáž
Pro potřeby: Úlevy od bolesti svalů, Masáže svalů, Proti křečím, Proti zánětům, Podpora lymfatického systému, Odvod laktátu z těla, Regenerace, Navrácení k pohybu, podpora fyzických výkonů
Obsah balení: Kompresní kalhoty, Ovládací jednotka, Spojovací hadice, Vzduchové hadičky, Napájecí adaptér, Manuál
Zapínání návleků: Na zip
? Produkt schválen TSA: Ano
Napájení: DC 12.6 V | 2A | 110-230V

Jak funguje kompresní terapie Aerify Charge?

Představujeme kompresní terapii Aerify Charge

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JJ Avatar autora | 7.3.2023
paráda.
DV Avatar autora Daniel Vejmelka (Administrátor) 7.3.2023
Dobrý den pane Jazudku, děkujeme Vám za hodnocení. Jsme velice rádi, že jste s kompresními kalhoty spokojen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: