Sport Recovery na BIG SUMMER GAMES 2022!

Big Summer Games 2022 se blíží a Sport Recovery bude opět u toho. Big Summer Games je jedním ze závodů BCROSS CHALLENGE. Do BCROSS CHALLENGE patří také letní závody Start Up Games a zimní závody Winter Classic. Tento rok je již 8. ročník Big Summer Games, který se řadí mezi největší závody inspirované crossfitem v České republice.

Zajímá tě Crossfit? Zkus kurz pro začátečníky pod dohledem Nejlepší české "crossfiťačky" Soni Karáskové

Kdy a kde?

Big Summer Games 2022 se budou konat 12.-14.8. 2022 na střeše IGY Centra v Českých Budějovicích. Závodit se bude v několik kategoriích, a to v kategorii ELITE/RX, která je určena pro sportovce se závodními zkušenostmi (36 mužů a 12 žen), v kategorii SPORT, ve které se objeví druhy pohybu z kategorie RX, ale v nižším objemu opakovaní a s nižšími váhami (60 mužů a 36 žen), v kategorii TEENS, s věkovou hranicí do 17 let včetně, kde budou pohyby z kategorie SPORT se sníženým objemem opakovaní a pracovní vahou (6 mužů a 6 žen), v kategorii SPORT MASTERS 35+, kde závodníkům musí být alespoň 35 let, v této kategorii budou pohyby z kategorie RX v nižším objemu opakování a s menší vahou (12 mužů a 12 žen) a v kategorii TEAM, která je srovnatelné s kategorií SPORT (24 dvoučlenných týmů).

winter-classic-se-blíží-2_optimized

Stánek Sport Recovery

Sport Recovery je již po třetí hlavním partnerem Big Summer Games, a i tento rok se na Vás těšíme v naší regenerační zóně, kde budou k dispozici dva fyzioterapeuti se svými službami (tejpování, fasciální uvolnění, aktivace svalů, baňkování, masáže apod.). Na stánku budou také k dispozici kompresní lymfodrenážní kalhoty Normatec, kryoterapie Game Ready, masážní vibrační pistole atd. Na Big Summer Games se na nás můžete těšit společně s Mito Light, která nabízí terapii červeným a blízkým infračerveným světlem. Díky tomuto světlu se rychleji regeneruje, zlepšuje se sportovní výkon, zvyšuje se produkce kolagenu, snižuje se zánětlivost v těle a optimalizují se hormony.

Na tuto akci Sport Recovery věnovala ceny jako masážní vibrační válce, spreje, fasciální nože a masážní vibrační pistole v hodnotě 80 000 Kč.

Doprovodný program

Na Big Summer Games se můžete těšit na VIP hosty jako je šampión UFC Jiří BJP Procházka (autogramiáda a focení s fanoušky), vzpěrač Kamil Kučera (exhibice a dřepování 300+ kg) a také na fantastickou pětku ve složení Tady Jánko, Jakub Enžl, Fit Sabina, Bender & Anabolic Horse.