Elektro stimulace Therabody PowerDot® 2.0 Duo

ZDARMAZDARMA
duoi
9 999 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Lehký, bezdrátový a klinicky testovaný. Ať už potřebujete zahřát nebo uvolnit svaly, Therabody PowerDot® 2. generace pomáhá každému cítit se rychleji lépe. Pouze jedním kliknutím na obrazovku mobilního telefonu je zlepšení výkonu svalů, regenerace a wellness na dosah jednoho prstu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Therabody PowerDot® Smart Muscle Stimulator 2. generace je nejchytřejší přístroj na regeneraci a zlepšení výkonu svalů na světě. Díky technologii NMES se zařízení spojuje přes Bluetooth® s intuitivní mobilní aplikací. Na výběr je z více než 10 programů stimulace svalů, které pomáhají ke zkrácení doby regenerace, zvýšení výkonu svalů a k pomoci tělu cítit se lépe. Klinicky testováno, bezbolestné a velmi jednoduché

Dosáhněte lepšího výkonu

Budujte a zvyšujte sílu a zlepšujte vytrvalost svalů během tréninku. S PowerDot® budou vaše svaly pracovat lépe. Od zahřátí až po zvyšování síly a vytrvalosti – výkonnostní programy PowerDot® udržují vaše svaly v kondici. Použití je vhodné kdekoli díky aplikaci PowerDot. PowerDot® je speciálně vyvinut tak, aby umožnil vašim svalům plně využít jejich potenciál.

Moderní, kvalitní a efektivní regenerace

Snižujte bolest svalů a odveďte kyselinu mléčnou ze svalů díky jedinečné technologii, kterou fyzioterapeuti a sportovci používají po celá desetiletí. Regenerace je nezbytná v každém tréninkovém plánu, ale úplná nečinnost během odpočinku není řešení. Proto je tu PowerDot®, se kterým bude regenerace rychlejší. Čím více se pohybujete, tím se vaše tělo bude cítit lépe, a proto zvolte PowerDot®, který udržuje vaše svaly v pohybu jemným stahováním svalů.

Wellness z pohodlí domova

Ciťte se lépe ať jste kdekoli, aniž by vás cokoli brzdilo. Nenechte se zpomalit staženými a bolestivými svaly. Rozpohybování a prokrvení svalů pomocí PowerDot pomáhá vašemu tělu vyrovnat se s nepohodlím, napětím, ztuhlostí a slabostí. Pomocí přizpůsobitelných wellness programů v aplikaci PowerDot® se můžete cítit lépe rychleji.

Oficiální aplikace pro elektro stimulaci PowerDot  

 appstore_rp googleplay_rp

Často kladené otázky:

Elektro stimulace Therabody PowerDot® 2.0 Duo obsahuje dva chytré elektro stimulátory, dvě sady kabelů, dva nabíjecí kabely Mikro USB, čtyři elektro diody a pouzdro.

Elektro stimulace Therabody PowerDot® 2.0 Uno obsahuje jeden chytrý elektro stimulátor, sadu kabelů, nabíjecí kabel Mikro USB, dvě elektro diody a pouzdro.

Poté co si vyberete tréninkový nebo regenerační program a určíte, na kterou svalovou skupinu chcete cílit vám aplikace na mobilním telefonu ukáže, kam elektrody aplikovat. Pomocí mobilní aplikace zahájíte terapii. V mobilní aplikaci zvyšujte sílu (+) dokud neucítíte brnění ve svalech. Zvyšujte tak dlouho dokud nepocítíte pohodlnou svalovou kontrakci. Terapie by neměla být bolestivá, a proto snižte sílu (–), pokud ucítíte jakékoli nepohodlí nebo zastavte terapii jedním kliknutím v aplikaci.

Elektro stimulátor PowerDot® je lehký, bezdrátový a klinicky testovaný. Ať už potřebujete zahřát nebo uvolnit svaly, PowerDot® pomáhá každému cítit se rychleji lépe. Pouze jedním kliknutím na obrazovku mobilního telefonu je zlepšení výkonu svalů, regenerace a wellness na dosah jednoho prstu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro Stimulace
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: