Elektro stimulace Therabody PowerDot® 2.0 Duo

9 999 Kč
Na objednání

Lehký, bezdrátový a klinicky testovaný. Ať už potřebujete zahřát nebo uvolnit svaly, Therabody PowerDot® 2. generace pomáhá každému cítit se rychleji lépe. Pouze jedním kliknutím na obrazovku mobilního telefonu je zlepšení výkonu svalů, regenerace a wellness na dosah jednoho prstu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Therabody PowerDot® Smart Muscle Stimulator 2. generace je nejchytřejší přístroj na regeneraci a zlepšení výkonu svalů na světě. Díky technologii NMES se zařízení spojuje přes Bluetooth® s intuitivní mobilní aplikací. Na výběr je z více než 10 programů stimulace svalů, které pomáhají ke zkrácení doby regenerace, zvýšení výkonu svalů a k pomoci tělu cítit se lépe. Klinicky testováno, bezbolestné a velmi jednoduché.

Na výběr je ze dvou možností, Uno pro terapii jen na jedné straně těla nebo Duo pro terapii na obou stranách těla. Ať už zvolíte jakoukoli možnost, benefity z terapie budou vždy skvělé. 

Co je uvnitř?
Dva chytré elektro stimulátory, dvě sady kabelů, dva nabíjecí kabely Mikro USB, čtyři elektro diody, pouzdro

Co očekávat při prvním použití?
Poté co si vyberete tréninkový nebo regenerační program a určíte, na kterou svalovou skupinu chcete cílit vám aplikace na mobilním telefonu ukáže, kam elektrody aplikovat. Pomocí aplikace zahájíte terapii. V aplikaci zvyšujte sílu (+) dokud neucítíte brnění ve svalech. Zvyšujte tak dlouho dokud nepocítíte pohodlnou svalovou kontrakci. Terapie by neměla být bolestivá, a proto snižte sílu (–), pokud ucítíte jakékoli nepohodlí nebo zastavte terapii jedním kliknutím v aplikaci.  

Proč PowerDot®?
Lehký, bezdrátový a klinicky testovaný. Ať už potřebujete zahřát nebo uvolnit svaly, PowerDot® pomáhá každému cítit se rychleji lépe. Pouze jedním kliknutím na obrazovku mobilního telefonu je zlepšení výkonu svalů, regenerace a wellness na dosah jednoho prstu.

Výkon
Budujte a zvyšujte sílu a zlepšujte vytrvalost svalů během tréninku. S PowerDot® budou vaše svaly pracovat lépe. Od zahřátí až po zvyšování síly a vytrvalosti – výkonnostní programy PowerDot® udržují vaše svaly v kondici. Použití je vhodné kdekoli díky aplikaci PowerDot. PowerDot® je speciálně vyvinut tak, aby umožnil vašim svalům plně využít jejich potenciál.

Regenerace
Snižujte bolest svalů a odveďte kyselinu mléčnou ze svalů díky jedinečné technologii, kterou fyzioterapeuti a sportovci používají po celá desetiletí. Regenerace je nezbytná v každém tréninkovém plánu, ale úplná nečinnost během odpočinku není řešení. Proto je tu PowerDot®, se kterým bude regenerace rychlejší. Čím více se pohybujete, tím se vaše tělo bude cítit lépe, a proto zvolte PowerDot®, který udržuje vaše svaly v pohybu jemným stahováním svalů.

Wellness
Ciťte se lépe ať jste kdekoli, aniž by vás cokoli brzdilo. Nenechte se zpomalit staženými a bolestivými svaly. Rozpohybování a prokrvení svalů pomocí PowerDot pomáhá vašemu tělu vyrovnat se s nepohodlím, napětím, ztuhlostí a slabostí. Pomocí přizpůsobitelných wellness programů v aplikaci PowerDot® se můžete cítit lépe rychleji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení