Pozvánka na seminář klinické sportovní fyzioterapie v Plzni podle PhDr. Michala Rukavičky, cert. DNSP

img_7190_optimized

Máte zájem rozšířit své znalosti v oblasti klinické sportovní fyzioterapie? Pokud ano, pak máme pro vás skvělou příležitost! 18. března 2023 se koná 1 denní seminář na téma klinické sportovní fyzioterapie v unikátních prostorách TROPHY VIP FC VIKTORIA PLZEŇ.

Seminář je určen pro studenty fyzioterapie a vystudované fyzioterapeuty. Rozsah výuky je 9 hodin a časový rámec semináře je od 8:30 do 17:30. Během semináře vás čeká prohlídka "fyzio" zázemí profesionálního týmu, kde se budete moci seznámit s ordinacemi, regenerační zónou, posilovnou a rekondiční zónou. Kromě toho se můžete těšit na maximálně osobní přístup od PhDr. Michala Rukavičky, cert. DNSP, který vám ukáže své "Know How". Navíc se jako host semináře připojí profesionální hráč, který vám představí své zkušenosti se zraněním a seznámí vás s konkrétním preventivním procesem.

Seminář spojuje teorii s praxí a zahrnuje objasnění stěžejní terminologie a její původ, včetně stěžejních postupů terapeutické intervence. Mezi téma semináře patří trupová stabilizace a její modality/modifikace, zřetězování a reciproční ss. inhibice, silová vytrvalost v nácviku PLS, problematika ss. zranění a fáze vs. excentrika, problematika ACL a typické poranění kol. kl., problematika poranění vazů hlezna, mýty a fakta ve sportovní fyzioterapii, akupresura, medicínská akupunktura a dry needling.

Cena kurzu je 3500 Kč a kapacita je omezena na 35 osob. 

Jak se registrovat na seminář?

Na seminář se můžete registrovat e-mailem na adresu ruki@seznam.cz
Do předmětu uveďte: Seminář. Do e-mailového pole je potřeba uvést:

  • Jméno a příjmení
  • Datum narození
  • Město odkud přijedete
  • Status: student fyzioterapie, jaký ročník nebo jakou máte vystudovanou VŠ-kolik máte let praxe
  • Telefonní kontakt
  • Název Vašeho Instagramového nebo Facebookového profilu pro verifikaci

Sport Recovery jako partner semináře!

Jsme velice rádi, že můžeme být součástí tohoto odborného semináře. Pro účastníky semináře jsme připravili prezentaci profesionálních regeneračních pomůcek, které PhDr. Michal Rukavička, cert. DNSP využívá a budou si je moct i vyzkoušet! Pro účastníky máme připravené vouchery na nákup na e-shopu Sport Recovery.  

Těšíme se na vás 18.března v Plzni.