Tepelně vibrační návlek na koleno Venom

Pronájem
Značka: Hyperice
70 Kč
Skladem

Tepelně vibrační návlek na koleno je přístroj, který podporuje regeneraci a zotavení. Venom je možné použít kdekoli a kdykoli. Během terapie je možné s Venomem chodit, ohýbat koleno a protahovat se. Půjčovna Sport Recovery půjčuje sportovcům tuto vibračně tepelnou terapii na tréninky i závody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlý a účinný tepelně vibrační návlek

Pronajměte si tepelně vibrační návlek Venom, který je vytvořen tak, aby se přizpůsobil každému tělu. Ergonomický tvar a neopren Premium PlushTM zajišťuje pohodlí a neomezenost pohybu. Ovládání Venomu je jednoduché díky dotykové obrazovce, na které je možné zvolit teplotu, druh vibrací a čas terapie. Nanotechnologie Venomu zahřeje přístroj na požadovanou teplotu do 90 sekund.

Kvalitní a profesionální tepelně vibrační terapie

Venom je tepelně vibrační přístroj, který mírní bolest a ztuhlost svalů. Dle individuálních potřeb lze na dotykové obrazovce vybrat teplotu, typ vibrací a čas terapie. Venom nabízí tři teplotní stupně (55°C, 63°C, 72°C) a tři typy vibrací (konstantní, pulzující a variabilní). Čtyři vibrační body zajišťují přenos vibrací do celé oblasti. Venom má automaticky přednastavený čas terapie na 20 minut, po uplynutí tohoto času se přístroj vypne.  Lithium-iontová baterie udržuje Venom v chodu až dvě hodiny.

Zmírňuje bolest, ztuhlost svalů a snižuje riziko zranění

Venom koleno je vibrační tepelná terapie, která uvolňuje namožené svaly a ulevuje od bolesti a ztuhlosti svalů. Rychlejší zahřátí svalů před námahou eliminuje riziko zranění. Zranění by mohlo omezit či znemožnit sportování. Regenerace je velice důležitá nejen pro sportovce a díky tepelně vibrační terapii je zotavení po cvičení a po námaze rychlejší.

Obsah Balení

  • Tepelně vibrační zařízení Venom
  • Neopren Premium PlushTM
  • Nabíjecí adaptér

Oficiální aplikace Hyperice

 appstore_rp googleplay_rp

Často kladené otázky:

Chcete-li zapnout Venom, podržte červené tlačítko napájení ve spodní části obrazovky po dobu asi 3-5 sekund, dokud se obrazovka nerozsvítí. Jakmile se tato obrazovka rozsvítí, klikněte na tlačítko "start", abyste zahájili cyklus zahřívání a vibrací. Poté, co se dotknete tlačítka "start", můžete změnit nastavení na obrazovce kliknutím na požadovaná nastavení tepla a vibrací. Chcete-li masáž zastavit, klikněte na „stop“ a poté můžete přístroj vypnout podržením tlačítka napájení ve spodní části obrazovky po dobu 3-5 sekund.

Upozorňujeme, že obrazovka Venom funguje podobně jako obrazovka telefonu a automaticky se uzamkne, pokud ji nebudete několik sekund používat. Chcete-li obrazovku odemknout a spustit cyklus nebo změnit nastavení, stiskněte jednou červené tlačítko pro odemknutí/zamknutí na straně obrazovky. Budete vědět, že je odemčeno, protože obrazovka se rozsvítí více, než když je zamknutá.

Nepoužívejte Venom ani žádné jiné vibrační zařízení bez předchozího souhlasu svého lékaře, pokud máte některou z následujících indikacích:

  • Těhotenství
  • Cukrovka s komplikacemi, jako je neuropatie nebo poškození sítnice
  • Nepoužívejte na místa po operačním zákroku nebo zranění
  • Epilepsie nebo migrény
  • Výhřez ploténky
  • Spondylolistéza, spondylolýza nebo spondylóza
  • Nepoužívejte na místa, kde máte kovové čepy nebo destičky nebo jakékoli obavy týkající se vašeho fyzické zdraví.

Tyto indikace neznamenají, že nemůžete Venom používat ,ale doporučujeme vám, abyste se nejprve poradili s lékařem. Okamžitě přístroj vypněte a odstraňte z těla při prvních známkách jakéhokoli nepohodlí.

Terapii neprovozujte nepřetržitě déle než jednu hodinu. Po jedné hodině používání nechte Venom před opětovným použitím 30 minut odpočinout.

Po nabití nebo před použitím odpojte nabíječku od baterie. Venom nebude fungovat, pokud je nabíječka zapojena.

Jak používat tepelně vibrační návlek Venom na koleno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: