BCROSS Challenge

 

Bcross Challenge

BCROSS CHALLENGE je série pravidelných závodů inspirovaná crossfitovými událostmi, která probíhá v České republice již od roku 2015. Cílem závodů je najít nejlepší všestranné atlety nejen z České republiky, ale také ze zahraničí. Atleti se musí vypořádat s disciplínami ze tří hlavních pilířů: vzpírání (silová příprava), gymnastika (práce s vlastním tělem) a fyzická připravenost. Série přináší sportovní výzvy a soutěžení v přátelské a motivační atmosféře, proto je oblíbenou akcí mezi sportovci v České republice a také v zahraničí.

V rámci spolupráce mezi Sport Recovery a BCROSS CHALLENGE jsme od roku 2020 nabídli účastníkům závodů možnost využít naše služby regenerace a rehabilitace. Naše kvalitní služby jsou navrženy tak, aby pomohly sportovcům rychleji se zotavit po náročných závodech a připravit se na další výzvy. Díky naší spolupráci mohou sportovci využít široké spektrum regeneračních služeb, jako jsou například masáže, kryoterapie, fyzioterapie a další. Naše zkušenosti a know-how pomáhají sportovcům zlepšit své výkony a zároveň předcházet zraněním.

0303_optimized

V rámci naší spolupráce jsme také vytvořili speciální "Recovery zónu", která je zaměřena na prevenci zranění a regeneraci pro účastníky závodů.
Tyto regenerační trendy jsou využívány jak účastníky závodů, tak širokou veřejností a pomáhají zlepšit celkovou fyzickou kondici a připravit se na náročné výzvy. Kromě toho jsme také poskytli naše produkty jako ceny pro vítěze závodů.