Winter Classic 2021 se blíží!

Winter Classic 2021 se blíží!

bcc_theopen_2022

Winter Classic 2021 je jedním ze závodů BCROSS CHALLENGE a tento rok se koná již šestý ročník závodů týmů dvojic inspirovaných crossfitem. Součástí BCROSS CHALLENGE jsou i další závody, prvním závodem jara jsou STARTUP GAMES, následují letní hry BIG SUMMER GAMES a posledním závodem série je právě WINTER CLASSIC.

Sport Recovery se roku 2021 stala hlavním partnerem Big Summer Games i Winter Classic. Na letních hrách si účastníci mohli na stánku vyzkoušet kompresní lymfodrenážní terapii Normatec, masáž pomocí masážní vibrační pistole Hypervolt a Theragun, elektro stimulaci Compex a kompresní kryoterapii Game Ready. Masážní přístroje bylo možné na stánku také zakoupit.

Kdy a kde?

Tento rok se Winter Classic koná 11. a 12. 12. 2021 v pavilonu T na Výstavišti v Českých Budějovicích. Závodit se bude ve dvou kategoriích SPORT a ELITE. Kategorie SPORT se bude konat v sobotu 11.12. a kategorie ELITE v neděli 12.12. V obou kategoriích budou závodit dvě skupiny a to skupina 2 MEN a MIX. Soutěžit se bude o prize money a ceny v hodnotě 150 000 Kč. Sport Recovery věnuje jako ceny regenerační pomůcky v hodnotě 50 000 Kč. Předprodej vstupenek byl zahájen, vstupenky jsou k dispozici v síti goot.net, jednodenní za 150 Kč a dvoudenní za 250 Kč. Vstupenky bude možné zakoupit přímo na místě, jednodenní za 200 Kč a dvoudenní za 300 Kč.

winter-classic-se-blíží-2_optimized

Co na vás čeká na stánku Sport Recovery?

Na Winter Classic se mohou návštěvníci i účastníci závodů opět těšit na stánek Sport Recovery. Na stánku bude k dispozici kompresní lymfodrenážní terapie, masážní vibrační pistole a elektro stimulace, které pomáhají s přípravou závodníků před výkonem i s regenerací po závodu. Přístroje si bude možné stejně jako na letních hrách zakoupit.

winter-classic-se-blíží-3_optimized

Zábava na celý den!

Na Winter Classic bude také skvělý doprovodný program a spousta fitness hostů z celé České republiky. Můžete se těšit na jména jako Jan Krasinský, Jakub Enžl nebo UFC šampion polotěžké váhy Jiří Procházka a dále na český Battle of Iron 5 vs 5.

Autor článku: Sport Recovery