Winter Classic 2021 se blíží!

Winter Classic 2021 se blíží!

bcc_theopen_2022

Winter Classic 2021 je jedním ze závodů BCROSS CHALLENGE a tento rok se koná již šestý ročník závodů týmů dvojic inspirovaných crossfitem. Součástí BCROSS CHALLENGE jsou i další závody, prvním závodem jara jsou STARTUP GAMES, následují letní hry BIG SUMMER GAMES a posledním závodem série je právě WINTER CLASSIC.

Sport Recovery se roku 2021 stala hlavním partnerem Big Summer Games i Winter Classic. Na letních hrách si účastníci mohli na stánku vyzkoušet kompresní lymfodrenážní terapii Normatec, masáž pomocí masážní vibrační pistole Hypervolt a Theragun, elektro stimulaci Compex a kompresní kryoterapii Game Ready. Masážní přístroje bylo možné na stánku také zakoupit.

Kdy a kde?

Tento rok se Winter Classic koná 11. a 12. 12. 2021 v pavilonu T na Výstavišti v Českých Budějovicích. Závodit se bude ve dvou kategoriích SPORT a ELITE. Kategorie SPORT se bude konat v sobotu 11.12. a kategorie ELITE v neděli 12.12. V obou kategoriích budou závodit dvě skupiny a to skupina 2 MEN a MIX. Soutěžit se bude o prize money a ceny v hodnotě 150 000 Kč. Sport Recovery věnuje jako ceny regenerační pomůcky v hodnotě 50 000 Kč. Předprodej vstupenek byl zahájen, vstupenky jsou k dispozici v síti goot.net, jednodenní za 150 Kč a dvoudenní za 250 Kč. Vstupenky bude možné zakoupit přímo na místě, jednodenní za 200 Kč a dvoudenní za 300 Kč.

winter-classic-se-blíží-2_optimized

Co na vás čeká na stánku Sport Recovery?

Na Winter Classic se mohou návštěvníci i účastníci závodů opět těšit na stánek Sport Recovery. Na stánku bude k dispozici kompresní lymfodrenážní terapie, masážní vibrační pistole a elektro stimulace, které pomáhají s přípravou závodníků před výkonem i s regenerací po závodu. Přístroje si bude možné stejně jako na letních hrách zakoupit.

winter-classic-se-blíží-3_optimized

Zábava na celý den!

Na Winter Classic bude také skvělý doprovodný program a spousta fitness hostů z celé České republiky. Můžete se těšit na jména jako Jan Krasinský, Jakub Enžl nebo UFC šampion polotěžké váhy Jiří Procházka a dále na český Battle of Iron 5 vs 5.

Autor článku: Sport Recovery

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení