Masážní vibrační pistole Theragun Prime

Novinka
Značka: Therabody
8 799 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Chytrý. Jednoduchý. Nový standart v perkusivní terapii. Theragun Prime je masážní vibrační pistole, která nabízí jednoduchost a inteligentní perkusivní terapií. Prime nabízí nejdůležitější funkce při zachování síly a účinnosti léčby hlubokých svalů. Zbavte se nepohodlí, zmírněte bolest a zrychlete zotavení během několika sekund s masážní vibrační pistolí Theragun Prime.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie Quiet Force QX65: Výkonný motor v tenkém rámu

Pečlivě zkonstruovaný model QX65 bezkartáčového motoru s technologií QuietForce v tenkém rámu poskytuje léčbu hlubokých svalů, během které je téměř bezhlučný. Díky Active Torque ControlTM si Theragun Prime zachovává stejný výkon bez snížení rychlosti nebo kvality ošetření.

Úroveň hluku

Prime je tišší než elektrický zubní kartáček a je obalen štíhlejším a odolnějším rámem než běžný masážní přístroj.

Kvalita ošetření

Prime je vyvinut tak, aby se dostal o 60 % hlouběji do svalu (udeří 40 krát za sekundu), což má pozitivní přínos pro každý sval.

Životnost baterie

Theragun Prime nabízí 120 minutovou výdrž baterie, což je oproti předchozích generacím dvojnásobek. Tato masážní vibrační pistole také umožňuje bezdrátové nabíjení.

Poznejte rozdíl s Prime

Theragun Prime nabízí nejúčinnější a nejdůležitější funkce, které uživatel nejvíce ocení. Prime dokazuje, že v jednoduchosti je krása.

Ergonomická rukojeť

Patentovaný design ergonomické rukojeti umožňuje držet masážní vibrační pistoli Prime mnoha způsoby bez zatížení ruky, zápěstí a paže.

LED indikátory

5 rychlostí vibrací masážní pistole Theragun Prime (1750, 1900, 2100, 2200, 2400 úderů za minutu) je zobrazeno pomocí jednotlivých LED indikátorů. Díky aplikaci Therabody je také možné se připojit přes Bluetooth® k masážní vibrační pistoli. V této aplikaci lze aktivovat řízené léčebné postupy a zjistit rychlost a sílu přístroje.

120 minutová výdrž baterie

Prime nabízí jednu z nejdelších výdrží baterie, má interní lithium-iontovou baterii, díky níž je masážní pistoli možné používat nepřetržitě 120 minut.

4 pěnové nástavce

Na tom, co se dotýká vašeho těla, záleží. Tvrdý plast může tělu ublížit, a to je důvod, proč jsou nástavce masážní vibrační pistole Prime vyrobeny z neporézní pěny, kterou lze snadno otřít a jsou tedy hygienické.

Dampener: Používá se především na citlivé oblasti nebo oblasti kolem kostí. Vhodný pro všeobecné použití.

Standard Ball: Vhodný pro všeobecné použití na malé a velké svalové skupiny.

Thumb: Používá se především na spodní část zad a stažená místa.

Cone: Používá se k přesnému ošetření svalů a také k ošetření rukou a nohou.

Specifikace

Rozměr: 22,5 cm x 16 cm x 7,3 cm
Hmotnost: 1 kg
Životnost baterie: 120 minut
Typ baterie: 12V lithium-iontová baterie

Obsah balení

Theragun Prime
Ochranné pouzdro
4 nástavce (Dampener, Standard Ball, Thumb, Cone)
Nabíječka

Často kladné otázky: 

Masážní vibrační pistole značky Theragun se od ostatních masážních vibračních pistolí kombinací těchto tří věcí:

 • Amplituda (hloubka úderů):
  Masážní vibrační pistole značky Theragun nabízejí amplitudu 16 mm, což umožňuje masáž hluboko do svalu a uvolnit tak svalové napětí.
 • Frekvence (rychlost):
  Rychlost 2 400 úderů za minutu umožňuje Theragunu potlačit signály bolesti do vašeho mozku, díky čemuž je ošetření pohodlnější a rychlejší než manuální svalová terapie.
 • Točivý moment:
  Masážní pistole Theragun vydrží až 27 kg aplikovaného tlaku. Můžete tedy nejúčinněji namasírovat oblasti, které to potřebují.

Masážní vibrační pistole Theragun 4. generace jsou chytřejší díky připojení Bluetooth® a personalizované aplikaci. Dále je zde nový a pozoruhodně tichý patentovaný motor, který poskytuje kvalitní výkon a hlubokou amplitudu.

Mezi další funkce Theargunu Prime patří: 

 • Patentovaný bezkomutátorový motor s technologií QuietForce™
 • Smart Percussive Therapy™ s připojením Bluetooth
 • Přizpůsobitelný rozsah rychlosti (1750, 1900, 2100, 2200 a 2400 rpm)
 • Výdrž baterie 120 minut
 • LED diody
 • 3 vestavěné přednastavené rutiny řízené aplikací 
 • 4 vyměnitelné nástavce

Theragun Prime představuje dokonalou rovnováhu síly a stylu. S mobilní aplikací jako vaším průvodcem nabízí Theragun Prime masáž hluboko do svalů přizpůsobenou pro vaše potřeby se základními funkcemi perkusivní terapie pro uvolnění každodenního stresu a napětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: