Kompresní lymfodrenážní nohavice AERIFY LITE

ZDARMAZDARMA
Aerify Lite - nohavice
14 490 Kč
Skladem

Kompresní nohavice Aerify LITE pomáhají k lepší cirkulaci krve a odvodu toxinů a laktátu z těla. Urychlují regeneraci svalů, snižují otok a zánět, zlepšují sportovní výkony a pomáhají s bojem proti celulitidě. Díky jejich všestrannosti jsou vhodné pro každého, nejen pro sportovce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Levná a účinná kompresní terapie

Kompresní nohavice Aerify LITE zrychlují cirkulaci krve a zlepšují lymfatický oběh. Pomáhají sportovcům zlepšovat jejich výkony, efektněji regenerovat a bojovat proti zánětům a otokům. Nabízejí osm úrovní intenzity komprese ve čtyřech komorách s minimální kompresí 30 mmHg a s maximální 240 mmHg. Všechny čtyři komory jsou individuálně nastavitelné a díky tomu je možné předejít lokální bolesti. Dále nabízejí šest módů regenerace. Módy A, B a C jsou určené pro intenzivní regeneraci a módy D, E a F jsou určené pro klidnou relaxaci.

Lepší krevní cirkulace a lymfatický oběh

Krevní cirkulace je díky intermitentní pneumatické kompresi zlepšována. Lymfatický systém je za pomoci intermitentní pneumatické komprese vytlačován do oběhu, tím se zlepšuje činnost endotelu, který pomáhá produkovat krevní destičky a krvinky. Komprese působí na lymfatický oběh a odvádí škodlivé látky ze svalů a zmírňuje otok a zánět v dané oblasti.

Model Aerify Lite je potřeba napájet během používání, proto jsou vhodné hlavně pro fyzioterapeuty nebo pro sportovce, kteří nepotřebují regenerovat mimo domov.

Navrženo pro lepší sportovní výkony

Aerify Lite kompresní nohavice jsou doporučovány pro všechny, co chtějí kompresi cílit na nohy (hamstringy, kvadricepsy, a lýtka). 

Obsah balení  

 • Ovládací jednotka Aerify Lite
 • Kompresní kalhoty  
 • Vzduchové hadičky  
 • Spojovací hadice 
 • Manuál  

Kompresní lymfodrenážní terapii si můžete pronajmout v naší půjčovně

Přečtěte si více o kompresních lymfodrenážní terapii:  

Často kladené otázky:

Kompresní lymfodrenážní nohavice Aerify fungují na základě technologie dynamické komprese vzduchu, na kterou spoléhají profesionálové z celého světa. Zlepšete své výkony rychlejším zahřátím, rychlejším zotavením a pocitem plného oživení svalů díky kompresní terapii Aerify. Přizpůsobte si relaci různými úrovněmi intenzity a dopřejte si trochu intenzity navíc, kdekoli to nejvíce potřebujete, díky šesti regeneračním módů. Módy A, B a C jsou určené pro intenzivní regeneraci a módy D, E a F jsou určené pro klidnou relaxaci.

Krok 1: Zapojte nabíječku do elektrické zásuvky a poté do zařízení Aerify.

Krok 2: Připojte konektor hadice k výstupu vzduchu na zařízení Aerify. Konektor lze zasunout pouze ve správné orientaci, takže jej nemůžete zapojit špatně. Zasuňte konektor pevně do zařízení, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“.

Krok 3: Nasaďte si návleky na nohy, ruce nebo bok. Najděte si pohodlnou polohu vsedě nebo vleže. Pokud mají návleky zip, ujistěte se, že jste nástavce zazipovali úplně. Nikdy se nepokoušejte používat systém s částečně nebo úplně rozepnutým zipem – mohlo by dojít ke zničení vašich návleků. S jedním zařízením lze použít pouze jednu sadu návleků. Při použití více než jedné sady návleků (např. kombinace návleků na ruce a nohy) potřebujete další jednotku Aerify. Při kombinaci návleků se ujistěte, že jsou stejného typu.

Krok 4: Připojte konektory návleků k výstupům vzduchu propojovací hadice. Zasuňte připojovací konektory pevně do vzduchových výstupů propojovací hadice, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“. 

Krok 5: Stisknutím tlačítka POWER na zařízení Aerify na jednu sekundu zapněte systém. Když je zařízení zapnuté, rozsvítí se vám ovládací obrazovka.

Krok 6: Vyberte požadované nastavení intenzity vzduchu, času a vyberte si požadovaný program. Následně stiskněte tlačítko Start/Stop, abyste kompresi zapnuli. Nastavení lze upravit kdykoli upravit nebo ukončit.

Zlepšení krevní cirkulace a lymfatického oběhu: Krevní cirkulace je díky intermitentní pneumatické kompresi zlepšována. Lymfatický systém je za pomoci intermitentní pneumatické komprese vytlačován do oběhu, tím se zlepšuje činnost endotelu, který pomáhá produkovat krevní destičky a krvinky. Komprese působí na lymfatický oběh a odvádí škodlivé látky ze svalů a zmírňuje otok a zánět v dané oblasti.

Odvod odpadních látek ze svalů a snížení otoků a zánětů: Komprese působí na lymfatický oběh a odvádí škodlivé látky ze svalů a zmírňuje otok a zánět v dané oblasti.

Zvýšení rozsahu pohybu a rychlejší regenerace svalů: Velkým benefitem pro každého sportovce je, že kompresní lymfodrenážní nohavice zvyšují mobilitu a rozsah pohybu. Sportovci také ocení nohavice při regeneraci.

Prevence před zraněním a celulitidou: Pravidelným používáním kompresních lymfodrenážních kalhot Aerify se snižuje riziko zranění při sportovních aktivitách. Nohavice také příznivě působí na celulitidu.

Další benefity: Kompresní lymfodrenážní nohavice Aerify také zamezují těžknutí nohou, slouží jako prevence zánětů kloubů a zmírňují bolest svalů po námaze.

Před použitím kompresních nohavic Aerify se vždy poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte Aerify, pokud máte některý z následujících zdravotních problémů:

 • Akutní plicní edém
 • Akutní tromboflebitidu
 • Akutní městnavé srdeční selhání
 • Akutní infekci
 • Žilní trombózu
 • Plicní embolii
 • Rány, léze, infekce nebo nádory v místě aplikace nebo v jeho blízkosti
 • Nepoužívejte na místech, kde je nežádoucí zvýšený žilní a lymfatický návrat
 • Zlomeniny nebo dislokace kostí v místě aplikace nebo v jeho blízkosti

Čištění návleků: Návleky otřete vlhkým, čistým hadříkem nebo jiným antiseptickým hadříkem. Následně je důkladně osušte čistým hadříkem. Návleky neperte v pračce ani nesušte v sušičce. Nečistěte chemickými prostředky.

Údržba systému Aerify: Zařízení, hadice, napájecí zdroj a návleky (nohy, paže nebo boky) nevyžadují žádnou běžnou údržbu nebo servis s výjimkou péče uvedené v části našeho produktového manuálu.

Uložení systému: Zařízení, hadici, napájecí zdroj a návleky (nohy, paže nebo boky) skladujte na čistém a suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompresní terapie
Záruka: 2 roky
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 25.10.2022
S činností přístroje jsem spokojen. Je velice jednoduše ovladatelný a nastavitelný na různé provozní režimy. Při vyšších provozních tlacích je poněkud hlučnější vzduchová pumpa.
DV Avatar autora Daniel Vejmelka (Administrátor) 25.10.2022
Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi k produktu. Jsme rádi, že jste s regeneračním přístrojem na kompresní terapii spokojený.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: