Fyzioterapeuti

Nejsme jen Váš partner pro lepší regeneraci, ale jsme také partnerem mnoha fyzioterapeutů, protože chceme posunout úroveň regenerace v České republice. Fyzioterapeuti jsou pro nás důležití, protože pomáhají sportovcům předcházet zraněním a léčit je, když nastanou. Když spolupracujeme s fyzioterapeuty, můžeme získat nové zkušenosti a poznatky o různých technikách a postupech, které používají. Každý fyzioterapeut se navíc specializuje na jiné oblasti, takže nám přináší široké spektrum znalostí a dovedností, které můžeme využít ve prospěch našich klientů.

Fyzioterapeuti nás navíc mohou inspirovat k dalším projektům a nápadům, které mohou pomoci v dalším rozvoji našich služeb. Spolupráce s fyzioterapeuty nám také umožňuje spojit se do jednoho fóra a sdílet naše zkušenosti a poznatky s ostatními odborníky v oboru. To nám pomůže zlepšit naše služby a poskytnout našim klientům co nejlepší péči.

Při své práci využívají fyzioterapeuti regenerační pomůcky, jako jsou kompresní lymfodrenážní kalhoty, masážní pistole, fasciální nože, ledová kompresní terapie Game Ready a tepelně vibrační návleky Venom 2. Tyto pomůcky jim pomáhají zlepšit pohybové schopnosti sportovců, zvýšit svalovou sílu a výkonnost a také jim pomáhají s rehabilitací po zranění. Díky regeneračním pomůckám mohou fyzioterapeuti poskytnout našim klientům kvalitní a profesionální služby. Odkazy na fyzioterapeuty naleznete níže na profilu každého fyzioterapeuta. 

Jste začínající fyzioterapeut nebo masér? Chcete si vybavit vlastní zařízení? Prémiové produkty z nabídky Sport Recovery Vám a Vašim klientům zajistí efektivní a profesionální péči! Vybrat si můžete na našem E-shopu. www.sportrec.cz nebo nás kontaktujte na e-mailu: info@sportrec.cz, kde Vám rádi poradíme s výběrem regeneračních pomůcek. 

PhDr. Michal Rukavička, cert. DNSP

Fyzioterapeut PhDr. Michal Rukavička, cert. DNSP je hlavním fyzioterapeutem fotbalové repr...

Bc. Markéta Krejzlová

Markéta má vystudovaný obor fyzioterapie na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, nyní se ve své p...

Bc. Václav Šňupárek

Vašek má pestré pracovní zkušenosti napříč státními i nestátními zdravotnickými zařízeními. Během ba...

Mgr. Tereza Bartušková, DiS.

Tereza absolvovala Střední zdravotnickou školu 5. května se zaměřením na sportovní a rehabilitační m...

Jakub Vogl

Jakub Vogl je budoucí fyzioterapeut studující posledním rokem fyzioterapii na Jihočeské univerzitě. ...

Bc. Vladislav Prokůpek a Bc. Radek Šťastný

Fyzioterapeuti Bc. Vladislav Prokůpek a Bc. Radek Šťastný se spojili již během studia na vysoké škol...