Děkujeme, že jste již 2 roky s námi!

Slavíme druhé narozeniny! 

logo_nove__optimized

Sport Recovery je na trhu již dva roky, a proto bychom tímto chtěli poděkovat všem zákazníkům, sportovcům, trenérům, fyzioterapeutům a sportovním klubům za přízeň. Za tyto dva roky jsme se stali předním dodavatelem regeneračních pomůcek na český trh, stali jsme se hlavním partnerem Big Summer Games 2021 a Winter Classic 2021 a navázali jsme nespočet spoluprací jak s předními sportovci a trenéry, tak se sportovními kluby.

Mezi sportovce patří například crossfit atletka Soňa Karásková, MMA zápasnice Tereza Bledá, zápasník v thajském boxu Otakar „Marpo“ Pšenička, Dominik Luks a mnoho dalších významných sportovců.  Sport Recovery je také oficiální partner regenerace České fotbalové reprezentace a spolupráci také navázali s SK Dynamo České Budějovice.

Velký dík patří také všem fyzioterapeutům, kteří se Sport Recovery spolupracují, a to především Michalu Rukavičkovi a Martinu Schmiedlovi, Vladislavu Prokůpkovi a Radku Šťastnému. Poděkování patří i všem zákazníkům, kteří věří Sport Recovery a mají zájem o regenerační pomůcky.

2-roky_optimized