Děkujeme, že jste již 2 roky s námi!

Slavíme druhé narozeniny! 

logo_nove__optimized

Sport Recovery je na trhu již dva roky, a proto bychom tímto chtěli poděkovat všem zákazníkům, sportovcům, trenérům, fyzioterapeutům a sportovním klubům za přízeň. Za tyto dva roky jsme se stali předním dodavatelem regeneračních pomůcek na český trh, stali jsme se hlavním partnerem Big Summer Games 2021 a Winter Classic 2021 a navázali jsme nespočet spoluprací jak s předními sportovci a trenéry, tak se sportovními kluby.

Mezi sportovce patří například crossfit atletka Soňa Karásková, MMA zápasnice Tereza Bledá, zápasník v thajském boxu Otakar „Marpo“ Pšenička, Dominik Luks a mnoho dalších významných sportovců.  Sport Recovery je také oficiální partner regenerace České fotbalové reprezentace a spolupráci také navázali s SK Dynamo České Budějovice.

Velký dík patří také všem fyzioterapeutům, kteří se Sport Recovery spolupracují, a to především Vladislavu Prokůpkovi, Radku Šťastnému, Michalu Rukavičkovi a Martinu Schmiedlovi. Poděkování patří i všem zákazníkům, kteří věří Sport Recovery a mají zájem o regenerační pomůcky.

2-roky_optimized

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení